Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mast v obrazech.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97





Takže pro lidi, kt se chystají dělat mast. Kdyby si třeba říkali, že sádlo, ceres a jiné produkty jsou levnější a dostupnější. Moc tomu tak není.

3 kg žluté vazelíny jsem koupil za 385 kč /1 kg = 128 kč/

Miska s víkem o objemu 80 ml 6 kč






Doufejme jen, že toto není reklama!

Old Post 23-10-2006 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 98

Jen doplnim, ze u nas maji 30ml kelimky za 4 Kc a 50ml na 5 Kc

mopslik: Opravdu s tou cenou tomu tak moc neni, ciste sadlo opravdu moc nestoji
Pri vyrobe cehokoli s predurcenim lecit se snazim vychazet ze surovin dostupnych v prirodnich podminkach, tezko najdes veprika s podkozni vrstvou zlute lekarske vazeliny
Ale to je samozrejme vec nazoru, tak me prosim, pani lekarnici, neukamenujte

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 23-10-2006 v 21:00 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

Krychličko,

jj s těma miskama to jde uměrně, čím větší, tím dražší...

Neberte mě zase tak vážně co jsem psal, bylo to myšleno trošku jinak /aby se lidi nebáli, že vazelína je nějak předražená/. btw. jak říkáš sádlo opravdu moc nestojí, já ho napříkal mohu mít úplně zadarmo
Ale nepoužívám ho z jednoho prostého důvodu... mast bude v tuto chvíli pro 19 lidí a člověk nikdy neví ke komu se ještě dostane. Každý člověk je takříkajíc originál s různými problémy a setkal jsem se s pár lidmi kt. měli ošklivou vyrážku právě na oné vepřové sádlo. Proto raději volím tuto metodu. Kdybych na stoprocent věděl, že sádlo nikomu nevadí, půjdu určitě do toho.
To já vím, že vepříci nevlastní vazelínu, ale čoveče mohli by

Old Post 23-10-2006 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 100

zdravim mastickarov
taaakze.. rad by som si spravil vlastnu mast tiez. mam k dispozici konopnu susinu-modely ktore si nakupil pestovatel zacatecnik (urcene na predaj) jenze nevedel ako sa o to ma starat a co a ako.. tak sa mu to cele oprcalo a on sa s tym s...at nechce (odstranovat semena) tak to chcel vyhodit!
tak som mu dal navrh... viem o nom ze ma lupenku (psoriaza) tak isto ako moj bracho aj mati..tak som mu navrhol nech to nevyhadzuje..nech to nasusi a nech mi to da a ja z toho spravim liecivu mast ktora mu (mozno) pomoze... lepsie ako to vyhodit.

moja otazka znie.. mozem pouzit pomerne potentny material? preukaze sa to nejako na masti, myslim tym psychoaktivne ucinky.. ako viem tak THC a ine cannabiniody sa rozpustaju v tukoch (mast) a v alkohole.. otazka znie..ked sa s tym clovek natrie a vsaje jeho pokozka tuk s thc, bude to mat nejaky efekt? alebo mam len bujnu fantaziu?
posledna otazka- co si myslite pomoze to na lupenku?

dakujem. peace nice thread!!!

Old Post 24-10-2006 v 01:18 AM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101




dneska jsem konečně přelil konopnou mast do 30ml kelímků - teď už jen nechat ztuhnout a je to.
endy: no, nad tvým dotazem přemýšlím často, když si mastí mastím rty. zatím jsem žádný účinky nepozoroval a dělal jsem ji taky z poměrně potentního materiálu (spodní palice).

Můj dotaz: Nemáte někdo zkušenost s přílišnou koncentrací účinných látek v masti? Vše jsem dělal od oka a potřeboval jsem se zbavit té spousty listí a spodních květů, co jsem měl v mrazáku a možná jsem to trošku "přepálil". Když jsem si s ní popové natíral ruce, tak mně lehce zarudly, teď se mně vše zdá ok. Je možný to takhle přepísknout?

Přikládám fotky toho, co jsem stvořil

Old Post 25-10-2006 v 13:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 102

ENDY:...s tim ze tam davas vostrej model vubec nemusis mit problem...podstatny je abys tam mel i dost velkyho listi...davat to bude zcela rozhodne, ale aby sis to trochu uzil, musel by sis natrit hodne vetsi cast tela nez jen ruce...jinak podle zkusenosti myho kamarada - lupenku to vylecit neumi, ale muze ji podstatne zklidnit...

Old Post 29-10-2006 v 16:41 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

No tatik ma tez lupenku a asi po pulrocnim natirani konstatoval ze to trochu pomaha. Uz se tak neloupe a povidal ze to ani nesvedi. Toz tak

Old Post 30-10-2006 v 07:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 104

4futeW
Konopnou mast už dělám třetím rokem a každým rokem se snažím to nějakým způsobem zlepšit.

Řídil jsem se v zásadě základním předpisem tety Bushky a druhým rokem jsem začal tu původní "klasickou" mast rozdělovat na dva, později i na tři díly, ten první jako klasický, ten druhý - do toho jsem začal přidávat vyškvařené sádlo, asi 10 až 15% včelího vosku plus nějakou tresť či parfém, a ten třetí díl - do "klasické" masti jsem ještě přidal větší množství kvalitního materiálu (spodní palice odrůd, které mají údajně více THC - 10 až 15%) a vařil a vařil. Každý ten druh masti jsem pak rozlil do pečlivě označených kelímků a začal jsem tak trochu na sobě (lupenka, klouby) experimentovat.

Lupenka je do dnešního dne nevylečitelná, ale dá se kontrolovat a to je pro mnohé z nás velice důležité, hlavně v létě. Tj. aby se člověk nemusel stydět vyjít na koupaliště či někomu podat ruku.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že vyšší koncentrace opravdu způsobuje zarudnutí kůže. Čím jemnější kůže tím větší je to zarudnutí a tím déle to také trvá než to přejde. Proto na ta citlivější místa (rty, tváře, uši) používám tu klasickou variantu a na koleno pak tu koncentrovanější.

Zajímalo by mne, jaké s tím máte osobní zkušenosti či zda jde jen o vyjímečný případ přecitlivosti kůže.

Old Post 15-11-2006 v 22:45 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105







Dobrý ho dne vinšuju

Chtěl bych se podělit s "vlastní" výrobou masti. A trošku tak nějak rozvrátit a vyvrátit způsoby přípravy již zaběhlé.



Konopná mast


Použité suroviny:

žlutá lekářská vazelína 3 kg / 385 kč
misky s víkem o obj. 80 ml (40 ks) / 6 kč

obyčejný listy a stonky
vrchní listy
palice

kopřiva dvoudomá - revmatismus, artritída, bolesti kloubů i svalů, k hojení ran a má protizánětlivé účinky

kostival lékařský /kořen/- revmatismus, proti otokům a bolestem kloubů, bércovým vředům, proti dně, poruchám prokrvení, křečovým žilám, pohmožděninám, poškozeným ploténkám a na doléčení zlomených kostí

měsíček lékařský - kožní záněty, menší poranění kůže, špatně se hojící jizvy, popáleniny, omrzliny, plísně, opruzeniny, bércové vředy, křečové žíly, lišej, některé tipy ekzéků a při léčbě akné

řebříček obecný - hemeroidy, křečové žíly, ekzémi, vyrážky

včelí vosk a propolis - působí antibioticky, anesteticky čilí tlumí citlivost a bolest, antimykoticky zastavuje růst plísní a níčí je, hojivě a protizánětlivě, podporuje hojení radn a působí desinfekčně.


Vlastní výroba:

Vezme si pekáč, hrnec, nádobu tak velkou aby se nám do ní vešla jak vazelína tak ostatní suroviny. Vložíme do ní 1/2 vazeliny, kt pouze rozehřejeme (na plotně). Poté přidáme obyčejný listí, stonky. O množství mohu říci akorát to, že je to pouze a jenom na vás! Když dáte listi tolik, že vazelina není ani vidět tak přidáte vodu. Můj názor tedy, dát listí toliko kolik máme vazelíny, aby vše bylo ponořeno. Když máme hotovo dáme do rozehřáté trouby na 110 C. Nijak nepřikrýváme necháme pěkně bublat. Nechal jsem to 3 hodiny... Troubu můžeme nastavit klidně na spodní ohřev, je to dostačující. Při maceraci bohatě stačí něco přes 100 C. Když dáváté vazelínu na plotnu, dostane te se i přes 200 C, což je docela nevhodné (např. propolis a veškerý včelí produkty mohou přijít do styku s max 110 stupni, potom už ztrací svoji hodnotu). Pokud tedy žhnete vazelínu takovým způsobem, že vám to bublá a skáče po plotně, tak se potom nedivte že máte vyrážku... místo aby mast pomohla, tak škodí! (ještě bych dodal, jak píše futeW, že má kožní problémy a zda je to způsobeno vysokou potencí účinných látek... tak tomu není, musel bych být v tomto případě rudej ja komunista! Do masti jsem použil takovejch vrchních palic, že by to kuřákovi bylo až škoda Spíše bych to viděl na alergickou reakci)
Zpět k výrobě. Když vypnete troubu necháte nádobu s mastí a listama v ní až do úplného vychladnutí. Poté buď přendáte do jiné nádoby nebo necháte a uskladníte v chladnu (sušší sklep, lednice, v klidu i v komoře) a to po 14-21 dní (nevím zda-li dojde k alkoholovému kvašení, nic takové jsem neviděl)

Další fáze je podobná. Vazelínu rozehřejete, přecedíte, přidáte zbylou 1/2 vazeliny, palice, listy od palic. Dáte do trouby, "pečete" na 110 C po dobu 3 hodin - individuální. Vypnete, necháte vychladnout. Lednice, sklep... nechat už jenom 1 týden uležet - individ.

Předposlední fáze. Rozehřejete vazelínu, přecedíte, přidáte bylinky - kromě propolisu a včelího vosku, kt. podle mého by měl přijít pokaždé nakonec. Zase trouba na 110 C, nechal jsem 2 hodiny "píct". Vychladnout, komora - nechat 1 týden uležet - individ.

Poslední fáze. Rozehřejeme, přecedíme a přidáme propolis a včelí vosk. Když budeme zahřívat na sporáku na nejmenší plamen dáme i tak pozor, jelikož včelí produkty mají tu vlastnost se připalovat!!! Po lehkým provaření (spíše zahřátí) a řádným promíchání scedíme přes jemný plátno, cedník aby nám v masti nezústali nečistoty. Nalejeme do připravených misek a necháme vytuhnout. Podáváme nejlépe vychlazené


Ještě takový dodatek. Když mast lidem dávám dostávají k ní text, jak se mast vyrábí a jak učinkuje. Jaký bylinky jsem dále použil apod. Předejdeme tím problémům, jako jsou alergické reakce na určitou složku....


Co je nutno říci závěrem! Inspiroval jsem se receptem od tety Bushky a receptem pana Ponikelského. Další informace jsem čerpal z internetu. Velké poděkování patří Krychličce, kt jsem atakoval pm-kama A taky moji mamině, kt mi moc pomohla s přípravou...

Naposledy upravil 23-11-2006 v 19:50 PM

Old Post 23-11-2006 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

Dnes jsem obdržel telefonát od jedné známé, kt jsem dával mast. Léčila synovi ekzémy po celym těle. Všemožnýma farmaceutikama a mastma, vrazila do toho přes litr a nic nepomohlo... až teď po 4 namazáních ekzémy zmizely... myslím, že jsme na velice dobré cestě!

Další člověk se mi ozval nedávno, po týdnu odstranění malýho ekzému, kt měl několik let...


Apeluji na ostatní - jeden kelímek vychází na necelých 15 kč!!! Nebuďme líní a udělejme druhým i sobě samým radost. Myslím, že každý kdo mastičku vyráběl a daroval lidem kt ji potřebovali, měl v sobě něco co se ani slovama nedá vyjádřit! Pomáhejme si, když to jde!

Old Post 26-11-2006 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 107

Peshmerga: Díky za reakci. Musím s tebou souhlasit. Pokud si mast mažu na dlaně (který mám přehnaně citlivý a pro něž jsem mast především vyráběl), tak dochází k zarudnutí kůže. Pokud si mast mažu na nějaký bolavý místo (třeba nakopnutej nárt, kotník atp.) zarudnutí se nikdy neobjeví.

K výrobě: Už se to tady v threadu zmiňovalo, ale dávejte si pozor na byliny, co tam přidáváte. Do masti jsem přidal tyto tři byliny (Levandule lékařská, Řebříček obecný, Třezalka tečkovaná). Mast jsem tak různě doporučoval v rodině a jednou se objevil dost těžký případ alergické reakce - člověk skončil v nemocnici, byl tam na týden na pozorování, ale lékaři nezjistili příčinu - proto nemůžu 100% potvrdit, že to bylo kvůli těmto bylinám.

edited: mopslík: hm, tak teď nevím co si myslet - al. reakce x velká koncentrace?
edited2: ten seznam výrobních surovin, který poskytuješ, je sice věc zodpovědná, nicméně většina lidí vůbec neví, že je na něco alergická. Zjistí to až v okamžiku, kdy už je pozdě

Naposledy upravil 27-11-2006 v 23:55 PM

Old Post 27-11-2006 v 23:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

futew,

aaa koukám, že v masti máš Třezalku Tečkovanou! Myslím, že je vše jasné. Sám mám obrovskej nasbíranej pytel, ale do masti jsem ji nedával protože sem se dozvěděl o prudkých alergických reakcích. A hlavně pokud člověk s Třezalkou jde na slunce získá na namazaném místě zarudnutí a šílenou pigmentaci, kt se prý nedá zbavit...

Což je při použití např. na akné, nebo opary + suchý rty krajně nevhodný... Jak píšeš, dávejme si velký pozor na výběr bylin!

btw. ještě reakce na poslední větu. Je to věc mnohem zodpovědnější, než tam nasrat produkty, kt člověku spíše způsobí nějaké problémy. Ale jak píšeš člověk nikdy nemůže vědět, zda-li není alergickej třeba na propolis. Ale myslím, že za ten pokus to rozhodně stojí. Když už vím, že zabírá a pomáhá. btw. proto jsem taky k masti dával text, aby lidé mohli jednodušeji analyzovat příčiny vzniku problémů. Přeci jenom moje babička nebo dědeček je starej mastičkář, takže asi tak

Ještě si neodpustim příklad alergické reakce Jedna paní si jednou koupila asi za 7 kil mast na vyhlazení vrásek s propolisem. Po namazání opuchla tak rychle, že se ani vzpamatovat nestačila. Bohužel nejen opuchla, ale mělo to i nějaký vedlejší nežádoucí účinky, proto musela být na týden hospitalizována! Od té doby by už měla vědět, že je alergická na propolis a měla by se mu vyvarovat(pokud to samozřejmě není klasicky typická česká nátura) O pár let později mastičku našla a bylo ji líto jí nezkusit! Opět hospitalizovaná a v nemocnici ji řekli, ať si z nich přestane dělat srandu, že ji taky může klepnout. Tak já to vidím do třetice všeho dobrýho a zlýho


Poslední věc. Mast zabrala na další ekzém na rukou. Jakožto člověku kt. se pohybuje v oblasti chemických látek...

Old Post 28-11-2006 v 01:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

Kukám, že to tu pěkně a bohužel jako jediný zas... Nu další info k masti je na světě...

Je něco málo přes 30 dní kdy se mast vyráběla... dnes jsem zjistil, že v lednici mi zbývá pouhých 6 kelímku, ze 40! Lidi si ji zatím chválí. Na zkoušku dostanou jeden a po 14 dnech se ozvou, že chtějí třeba další 4 kousky

Nejvíce zatím pomohla na řadu ekzému, oděrek, naraženin a problémy menstruační - což jsem se divil nejvíce. Rozšiřujte proto tuto vzácnou bylinu ve formě v jaké by se dle mého měla na veřejnosti nejvíce pablikovat...

Naposledy upravil 27-12-2006 v 16:02 PM

Old Post 26-12-2006 v 18:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 110


čaute, vařili jsme asi před půl rokem mast z domácího sádla + listy, stonky, paldy jiný bylinky jsme z nevědomosti nepřidávali ..
Mažu si ji na obličej - každou zimu mám nějakej ekzém či co to, déle se sice vstřebává, ale POMÁHÁ mi!!

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 27-12-2006 v 10:30 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 111

Trošku masti jsem daroval babičce k Vánocům a prý to velmi dobře působí na bercové vředy, dál taky na zákal a taky na různé štípance, odřeniny, exémy, svalové problémy, křeče, klouby, při bolení zad...

Prostě když mě něco bolí, vždy vim, že stačí sáhnout pro konopnou mast a babičky si to také pochvalují, dělám v našem městě takovou zdravotnickou osvětu, už sem hodně lidí přesvědčil o účincích Konopí.

Bohužel mi už dochází, takže medicineman Bobek bude muset něco ukuchtit, ale až po příští sklizni


btw: Jak by řek Jára Cimrman: "Děvčata, kam nemůže slunce, musí lékař!"

Old Post 12-01-2007 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 112

to Mopslik: Chtěl by jsem se zeptat jak jsi to myslel s tou pomocí při menstruačních problémech??? Jestli by nebylo možné se o tom nějak rozepsat??? Místo aplikace masti, kolikrát, množství, ...atp. Hrozně rád bych totiž pomohl přítelkyni s těmihle nepříjemnými věcmi.
Díky moc a Mír s Tebou.

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 11-03-2007 v 12:02 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2020 - Hřejivá konopná mast s chilli - 6 odpovědí
07-12-2018 - Konopná mastička podle redytha - 82 odpovědí
03-12-2012 - Konopná mast a její výroba - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2828360 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív