Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mast v obrazech.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

no jelikoz voda je zakladni slozka potrebna k hydrolyze esterove vazby tak by mohl roztav nalejto do uzsi vyssi nadoby az a str tam spejli az to ztuhne tak ji vytahni a vodu co je na dne vylej tou dirkou v tuku po spejli...kdyz se ti to bude chtet delat

Old Post 28-03-2010 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulcoj
Nový Člen

Karma uživatele pulcoj - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 194

Komu se mast povedla, nemel by nejaky prebytek za nejaky peniz pro nemocne lidi?

Old Post 09-08-2010 v 18:27 PM
pulcoj je offline   Profil uživatele pulcoj   Find more posts by pulcoj   Foto galerie člena pulcoj   Click here to Send pulcoj a Private Message   Add pulcoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mooter
Stálý Člen

Karma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% PěstitelskáKarma uživatele mooter - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 195

Čau letos si chci taky udělat konopnou mastičku.Ale když jsem přišel do lékarny a zeptal se paní jestli nemá bílou/lékařskou vazelínu,tak mi dala nějaky 30 nebo 50g tuby a vy tady píšete,že se to má dělat z jednoho kila tak mě prosím poraďte,kde tu vazelínu můžu koupit hledal jsem na internetu a nevím jestli je to přesně ono http://www.eod.cz/lekarna/kosmetika...green-435g500ml tak prosím někdo kdo ví, je to ona ?Nechci abych pak do toho naházel listy/palice a nijak mi to potom nepomohl,protože sem koupil špatnou vazelínu to by mě nasralo.

Klikni zde pro návštěvu blogu o konopné přírode

Old Post 14-09-2010 v 11:03 AM
mooter je offline   Profil uživatele mooter   Find more posts by mooter   Foto galerie člena mooter   Click here to Send mooter a Private Message   Add mooter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 196

[účet odstraněn]

Old Post 19-09-2010 v 17:43 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 197

mooter:třeba tady...
http://www.lekarna.cz/vaselinum-album-cl-3000g-penta/
poslední dobou podražili ale pořád se to dá..v lékárně maj na váhu jinak když hledáš používej vaselinum album\flavum

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 21-09-2010 v 20:25 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 198

Zdravím,možná je to blbý dotaz,ale dočetl jsem se zde že do masti přidávají sušené listy a méně potřebné části rostliny,proto jsem se chtěl zeptat jestli do ní můžu dát jen šišky,mám totiž na zahrádce naké kytky co asi moc dobré nebudou,tak nevím co s tím a vyhazovat to nechci.

Old Post 28-09-2010 v 09:30 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím,možná je to blbý dotaz,ale dočetl jsem se zde že do masti přidávají sušené listy a méně potřebné části rostliny,proto jsem se chtěl zeptat jestli do ní můžu dát jen šišky,mám totiž na zahrádce naké kytky co asi moc dobré nebudou,tak nevím co s tím a vyhazovat to nechci.


já tam peru všechno...listy,větvičky a spodní paličky z kterých není ani do skla...ale i outdoor palice...prostě co zbyde/máš doma míň kvalitního z grow

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 28-09-2010 v 09:47 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 200

Jo to jsem chtěl slyšet,dík.No snad mi to nikdo nešlohne jako minulí a předminulí rok.Letos zatím nic,v tuto dobu jsem tam měl už jen stonky.

Old Post 28-09-2010 v 10:18 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 201

Zdravím.
Máte někdo zkušenost s konopnou mastí, kde je jako masťový základ použitý lanolín?(tuk z ovčí vlny). Kazí se stejně rychle jako sádlo nebo podléhá zkáze méně?
Nechci už používat vazelínu a obávám se, že čisté nevyškvařené vnitřní sádlo z domácího vepříka asi nikdy neseženu..
Děkuji za případné rady.

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 13-10-2010 v 22:04 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 202

citace:
Původní příspěvek od vrrn
Zdravím.
Máte někdo zkušenost s konopnou mastí, kde je jako masťový základ použitý lanolín?(tuk z ovčí vlny). Kazí se stejně rychle jako sádlo nebo podléhá zkáze méně?
Nechci už používat vazelínu a obávám se, že čisté nevyškvařené vnitřní sádlo z domácího vepříka asi nikdy neseženu..
Děkuji za případné rady.


urcite je to mozné použít lanolín jelikoz je to taky nepolarni latka jak sadlo nebo vazelina.....myslim ze v tom neni zadny problem.. jinak zajimavej napad..a pokud by jsi chtela udelat si sadlo z domaciho vepre tak si kup bio hrbetni sadlo to nakrajej na kosticky a vytav v hrnci kde je male mnozstvi vody a mas sadlo u ktereho jsi jista ze je proste antibiotik....

Old Post 14-10-2010 v 16:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 203

citace:
Původní příspěvek od CrTekk


urcite je to mozné použít lanolín jelikoz je to taky nepolarni latka jak sadlo nebo vazelina.....myslim ze v tom neni zadny problem.. jinak zajimavej napad..a pokud by jsi chtela udelat si sadlo z domaciho vepre tak si kup bio hrbetni sadlo to nakrajej na kosticky a vytav v hrnci kde je male mnozstvi vody a mas sadlo u ktereho jsi jista ze je proste antibiotik....


Diky moc za tip! Zkusim to bio hrbetni sadlo sehnat. Jinak dnes jsem koupila lanolin (zluty, bez pridane vody) a jeho konzistence je skoro stejna jako konzistence vazeliny, az na to, ze po namazani na ruce se lanolin krasne vstrebal. Ale jeho cena je docela vysoka - 200 g lanolinu za 200,-.

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 14-10-2010 v 17:32 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 204



tak jsem dneska udelal prvni krok podle busky, ale za 20 minut smazeni ve vazeline mi matro zcernal, myslim ze neni uplne spalenej, ale je cernej. neni to spatne? podle na vodu snad to jinak nejde.

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Naposledy upravil mrnin 17-10-2010 v 13:44 PM

Old Post 17-10-2010 v 12:35 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 205

matroš ztmavne...zhnědne až jakoby černá...měl si to ve vodní lázni ne?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 17-10-2010 v 14:45 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 206

jo po 20 min smazeni jsem jsem dolil vodu a 1,5 h varil. ted to je na jeden den ve sklepe naztuhnuti

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 17-10-2010 v 15:25 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expertos
Stálý Člen

Karma uživatele expertos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Trošklu temu nerozumím Příspěvek č. 207

NEvím co si mám představit pod pojmem CBD ??Připadámi to že to jo su dva různé recepty jak udělat mast nebo se ta směs č 1 udělaná s listu smísí stou směsí která je udělaná s palic myslím ten koláč ....sem trochu zmaten

Old Post 18-10-2010 v 09:30 AM
expertos je offline   Profil uživatele expertos   Find more posts by expertos   Foto galerie člena expertos   Click here to Send expertos a Private Message   Add expertos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frenlik
Nový Člen

Karma uživatele frenlik - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 208

čau, mám možná trochu dementí otázku, ale musíte mě pochopit :-) dvě moje kytky mají plíseň na listech. jsou to moje lásky, strašně jsem se jim věnoval, přežily už dvě nemoci, tuny peněz ani nepočítám, ale ta láska a práce.. no a nechce se mi je vyhazovat, tak se chci zeptat, zda vroucí voda, pokud je několikrát vyvařím, může zlikvidovat plíseň? vím, že to zní jako demence, dávat do masti plesnivý kyti, ale kdyby se ta plíseň dala zničit.. dík

Old Post 19-10-2010 v 10:57 AM
frenlik je offline   Profil uživatele frenlik   Find more posts by frenlik   Foto galerie člena frenlik   Click here to Send frenlik a Private Message   Add frenlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2020 - Hřejivá konopná mast s chilli - 6 odpovědí
07-12-2018 - Konopná mastička podle redytha - 82 odpovědí
03-12-2012 - Konopná mast a její výroba - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2756330 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív