Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Mšice, padlí, škůdci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Upozornění Příspěvek č. 1

Tak je to tady !!! Mých devadesát kytiček je měsíc po záštipku mají metr třicet až metr padesát, první tři samci vytrženi a za velikého uznání party vyhuleni při Pink Floydech. To jsou ale plody mého snažení od prvního dubna kdy semínka šla z mrazáku do zeminy.asi po týdnu vyrostly malinkaté sazeničky a s prvním nadšením přišlo i nemilé překvapení - ta kurva slimák sežral tři sazeničky !!! V Baumaxu, či OBI jsu na něj velice účinné granule k dostání, ale je to samá tvrdá chemie. Prý nasypat na cestičky kolem záhoku - dokážu si představit ten obrovský okruh okolo záhonku alespoň metr, aby se granule nedostaly rotpuštěné ke kořenům Trávy. Doporučuji podélně rozříznout plastovou trubku o průměru 4 - 6 cm a udělat z ní žlábek okolo celého záhonku a do tohoto žlábku nasypat granule - ani jeden slimák si od té doby netroufl kazit mi radost.
Další mrcha doprovází úrodičku už od půlky dubna - Mšice !!! Naštěstí je na našem trhu naprosto ekologický přípravek na bázi stolního řepkového oleje - BIOOL - akorát doporučuji jinak než uvádí výrobce. Dávkuji v poměru šest víček od BIOOLu na jeden litr slabé mýdlové vody, potom opravdu pečlivě rozprašovat na každou kytičku zvlášť a nikdy na prudkém slunci. Opakuji to po čtrnácti dnech, nebo podle potřeby a musím říct, že od té doby mám celkem klid. Navíc ještě tento přípravek zabraňuje mnoho dalším škůdcům. Hodně zábavy s Vaší úrodou Vám přeje Weeno !!!

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 21-06-2001 v 12:29 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička skudci Příspěvek č. 2

ja sem jednou dostal od matky na skudce neco ve spreji, jednou mi moji BONSAI za 500 kc napadli SPIDER MATES, tak sem to postrikal a neprezila to ani kytka ani skudce, ale ted to pouzivam na svoje rostlinky, poletuji tam kolem toho takovy maly musky, co lezou v hline, ty chcipnou do par vterin a kyticka je OK, pak jeste jsou uciny ty tipnuty cigara, nikotin je prece jen jed jak tu nekdo psal a fakt ty musky se zacinaj stehovat na rostlinky do pokojicku na rostlinky moji matky


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 16-07-2001 v 22:44 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 3

rad slysim, ze metoda s vajglama funguje i ostatnim. Jsem rad, ze to pomaha jeste nekomu...

s pozdravem

Old Post 17-07-2001 v 10:28 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Nápad aha Příspěvek č. 4

Aha, tak to si psal ty, dik za radu, nikotin moc muskam nevoni


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 17-07-2001 v 19:45 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Postrik Příspěvek č. 5

Tak je to tady... moje kyticky ve skleniku napadly msice a to hned od zacatku dost zhusta. Spodky listu jsou cele obsypane temi jejich vajicky nebo zarodky nebo co to vlastne je. Bohuzel jsem se musel vykaslat na biozemedelstvi a postrikal jsem to nejakej chemickou veci ve spreji (tusim neco na p... ale fakt nevim jak se to presne jmenuje). Zajimalo by me jestli mate nekdo zkusenosti s ruznymi prostriky proti msicim, za jak dlouho se toho moje kyticky zbavi a pripadne jestli by to mohlo mit vliv na celkovou chut moji urody.

Old Post 24-07-2001 v 20:18 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Škůdci Příspěvek č. 6

Ja jsem zjistila, ze na mych krasnych kytek, ty velky listy maji takovy zluty tecky. Kamos mi rekl, ze to jsou takovy pavoucky (zrejme mozna spider mites) a doporucil, aby jsem udelala silny vyvar ze caje nebo tabaku a nasprejovat to pod listama. Tak jsem ucinila predevcirem (ale nemela jsem normalni caj, tak jsem tam dala lipovy s pul cigara tabaku). Jeste nevim, jestli to neco spravilo, protoze uz ty mites tam byli dost zabydleny. Jestli ne, tak jdu na ten caj (myslim, ze by se ty mites mohli se poblinkat po tabaku, a to by mozna ovlivnilo chut hulenicka ). Ale vidime, ze nikotin pomaha.

Old Post 25-07-2001 v 14:53 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Chemie Příspěvek č. 7

Na svilusky z chemie pomaha OMITE WP30, pytlik stoji cca 12 Kc (jestli me pamet neklame), pouzivat dle navodu a funguje to. Zkuste si vyhledat svilusky a uz se to tu tusim probiralo... Ale je to chemka, takze VELMI OPATRNE!!!

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 25-07-2001 v 17:03 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Škůdci Příspěvek č. 8

Nakonec jsem na ty msice pouzil ten Biool a nemuzu si stezovat - funguje to vytecne. Pisi tam dokonce neco jako ze kdyz to vecer postrikas, rano uz muzes konzumovat plody ze svoji kyticky. Jen nevim jestli se to tyka i konzumace kourenim =)

Old Post 27-07-2001 v 19:49 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

to VOY: myslíš že tím BIOOLEM můžu kytku i zalít? Mám mšice v půdě, takový hodně malý žlutý, Máte na ně někdo něco ?????? Díky za radu...

Old Post 11-08-2002 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 10

Zalit tim kytky asi teoreticky muzes, nic jim to IMO neudela (i kdyz bych za to ruku do ohne nedal :-)). Ale spis bych pochyboval o ucinku na ty msice, jelikoz mam pocit, ze ten pripravek je prave nejak zalozenej na tom, ze to prave na tech listech zaschne. Ale tezko rict. Zkus na jedny kytce a uvidis - lepsi nez si nechat sezrat kytky, ne? :-))

Old Post 13-08-2002 v 20:39 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Plíseň Příspěvek č. 11

Zdarec, mám takovej problém. Moje paličky začaly jakoby usychat a listy kolem černají a kroutí se. Nevíte někdo co by to mohlo být?

Old Post 14-08-2002 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3204410 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív