Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Flushing, proplach před sklizní.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
"Flusing či neflushig,toť otázka..."
Jo,flushink je jednoznačně potřeba
Nemusí se to přehánět
Na ten kašlu
Mám lepší metody
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 97

Tak to asi víš líp než já.

Moje logika mi jaksi přikazuje analogii ke štěnátku, který žere z misky a běhá po dvoře, versus stěnátko napojený na plicní ventilátor, živený kapačkou, zbavený část svých vitálních orgánům na operačním sále... Ano, taky asi technicky žije, a možná i technicky vzato dozrává, otázka zní, jak je tenhle postup efektivní. Já myslím,. že píčou ke zdi.

Ale sou to tvoje kytky, žejo.

Old Post 28-09-2013 v 11:19 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 98

Ahoj, prosimvas potřeboval bych poradit jak propláchnout SCROG když nemam možnost přenést květníky třeba do vany a prolejt to x litry vody.
Mam to v hlíně v 11l květníkách který maj jen podmisky. Hnojil sem dle návodu plagronem alga bloom + green sensation.

Stačí zalévat vodou bez hnojiv ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 23-05-2014 v 16:36 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 99

To proleješ, prostě budeš muset vícekrát, ale určitě to udělej, chemka v konopí není dobrá věc

Old Post 23-05-2014 v 16:53 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 100

U toho Plagronu se obávám, že to bude zasolený hodně. Jel jsem Plagron lightmix + Plagron Terra box sadu a i přesto, že sem dával poloviční dávky, sem byl v EC po prolití ke konci někde u cca 4 EC. V tomhle případě bych doporučil jedině ten proplach pod vodou a pak zalejt s upravenym PH, případně přidat ještě enzymy, ať kytky sežerou zbytek co zůstane v hlíně a poslední týden už jen čistou vodu. EC po průplachu nechávám v rozmezí 0.7 - 1 a dělam ho tak 10 dní před kosou.

Old Post 29-05-2014 v 15:21 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 101

Zdravim,

sry že se takhle přisírám do topicu, ale měl bych jeden dotaz k flushingu....

Před koncem květu bych chtěl dávat ripen, aby to hezky dojelo... V popisku na netu píšou, že by se měl dávat posledních 10 dní, což mi přijde trochu jako kravina, moje otázka tedy zní: Jak dlouho před sklizní byste ripen přestali používat (kdy začali)

Dík za odpovědi (EC metr nemam)

Old Post 30-05-2014 v 15:06 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 102

Ahoj, já ripen nikdy nejel, ale kdyz nikdo jinej nepíše..

Cosem se tady rozhlídl po groweru, tak máě pravdu. Měl by ses ktomu chovat jako k normálnímu hnojivu, které použiješ na konci, ale potom tomu dát stejně ještě flush čistou vodou.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 02-06-2014 v 08:04 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 103

Zdarec k tomu Ripenu dejme tomu genetika co jedeš má květ cca 60 dní,tudíž 46. dám zalívku s Ripenem 49.čistou vodu 52.Ripen a potom alespon 2x čistou vodu,v mém případě u hlíny nebo mix hlína/cocos.Chut paradní nic neškrábe a nekope,čus.

Old Post 02-06-2014 v 10:35 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 104

Ok díky za rady, alespoň mam jasno, zkusím to tak

Old Post 02-06-2014 v 18:58 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mindfield
Nový Člen

Karma uživatele mindfield - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17 

FLUSHING PRE BIOHNOJKY Příspěvek č. 105

CAUTE .. a co myslíte aký flushing je potrebný pre BIOCANNU napríklad??... resp. ostatné biohnojky... (samozrejme v hline) ...dík

ts ts ts...

Old Post 22-09-2014 v 05:26 AM
mindfield je offline   Profil uživatele mindfield   Find more posts by mindfield   Foto galerie člena mindfield   Click here to Send mindfield a Private Message   Add mindfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 106

Ahoj, chtel bych se zeptat jestli prilis dlouhy flushing muze negativne ovlivnit chut a vuni matrose. Hnojil jsem kytky alga bloomem a top maxem zhruba 6 tydnu opravdu solidni davkou. Potom jsem zacal proplachovat jen vodou, zhruba po dvou tydnech flushingu jeden shaman zcela ztratil svou vuni, zastipky durbana a frisiana po 10 dnech suseni zesmradly a chutnaji jak zaparene ponozky. DP a FD maji pred sebou posledni tyden zivota, je nejaky zpusob jak jim znovu vratit tu krasnou vuni a trpitivy vzhled jako meli behem hnojeni? popr. je mozne ze behem posledniho tydne kytka nabere potrebne grady?... takovy matros bych se stydel pred nekym umotat, palice nadherne ale chut a vune ponozky. Dik, omlouvam pokud sem takovy dotaz nepatri.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 25-09-2014 v 17:10 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 107

Zdar, jedu indoor hlínu a nejlepší zkušenost mám s třítýdenním proplachem, venku aspoň ještě týden déle.

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 17-01-2015 v 09:59 AM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 108

Ahoj, mám pár kytiček v bubleru a chtěl bych se zeptat jak na ten flushing. Pročítal sem tu kde co ale nikde neni přímo napsaný jak na bubler a sem začátečník takže zkušenosti žádný.
Flushing teda znamená že jim mam vyměnit vodu s hnojkama pouze za čistou, odstátou vodu z kohoutku? Když flushuju mám do tý čistý vody lejt Final Solution od AH.
Kdyz mam vymenino za cistou vodu flushuju celou dobu s tim FS nebo treba jen nejakou dobu cista voda+FS a pak jen cista?
Kdy s ním mám začít? když začnou trichomy (chlupy) hnědnout?
Moc dekuju za odpovedi

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 23-02-2015 v 17:47 PM

Old Post 23-02-2015 v 16:37 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od Rookie
Ahoj, mám pár kytiček v bubleru a chtěl bych se zeptat jak na ten flushing. Pročítal sem tu kde co ale nikde neni přímo napsaný jak na bubler a sem začátečník takže zkušenosti žádný.
Flushing teda znamená že jim mam vyměnit vodu s hnojkama pouze za čistou, odstátou vodu z kohoutku? Když flushuju mám do tý čistý vody lejt Final Solution od AH.
Kdyz mam vymenino za cistou vodu flushuju celou dobu s tim FS nebo treba jen nejakou dobu cista voda+FS a pak jen cista?
Kdy s ním mám začít? když začnou trichomy (chlupy) hnědnout?
Moc dekuju za odpovedi


Zdar, pH čisté vody v bubleru budeš muset upravit. Ohledně FS zkus projet trýdy v indoor galerii, tady je něco z faqu
http://grower.cz/pestovani/navody/...ojeni/7.html#42

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 23-02-2015 v 22:07 PM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 110

Dik Mongoose tohle sem tam pred tim nevidel....asi moc zeleniny :-D
Ale stejne to tam moc vysvetleny neni:-(

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 24-02-2015 v 10:27 AM

Old Post 24-02-2015 v 10:07 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 111

ja hydro vyplachuju cistou vodo vetsinou ta tyden az 10 dni ale relativne cisty je to do 4 dnu ..... komplet vyleju vsechnu vodu a dam cistou plnou druhej den zmerim ec a to je zas nahore tak to zase vsechno vyleju a dam zase plnou cistou a takhle to delam dokud stoupa ec coz byva tak prvni 4 dny pak to nechavam dozrat treba 3dny a este den pred skllizni dam zase cistou pokud stoupne ec kytky obcas vylouci este nejaky latky... pak to vyleju a sklozim na "suchu" ovsem do nejakejch 24H bez vody to chce mit sklizeno jinak to povadne a to se pak blbe striha... PH na proplachu neresim pac mi nejde o to aby kytky zraly ze zalivky naopak porebuju aby vyzraly zbytky ze sebe... takze PH je mi burt na ten proplach.

Old Post 24-02-2015 v 13:05 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od Subatomic
Ahoj, chtel bych se zeptat jestli prilis dlouhy flushing muze negativne ovlivnit chut a vuni matrose. Hnojil jsem kytky alga bloomem a top maxem zhruba 6 tydnu opravdu solidni davkou. Potom jsem zacal proplachovat jen vodou, zhruba po dvou tydnech flushingu jeden shaman zcela ztratil svou vuni, zastipky durbana a frisiana po 10 dnech suseni zesmradly a chutnaji jak zaparene ponozky. DP a FD maji pred sebou posledni tyden zivota, je nejaky zpusob jak jim znovu vratit tu krasnou vuni a trpitivy vzhled jako meli behem hnojeni? popr. je mozne ze behem posledniho tydne kytka nabere potrebne grady?... takovy matros bych se stydel pred nekym umotat, palice nadherne ale chut a vune ponozky. Dik, omlouvam pokud sem takovy dotaz nepatri.
myslim si ze pokud neni flush extremne dlouhej treba od pulky kvetu ale nasadi se az na dozravani nemuze chuti nikdy uskodit ovsem jesli ti chutna palo co chutna po hnojkach tak neflushuj pac tim z toho vyplachujes tu hnojku a umocnujes prirodni chut produktu....

Old Post 24-02-2015 v 13:10 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1108670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív