Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Flushing, proplach před sklizní.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12
"Flusing či neflushig,toť otázka..."
Jo,flushink je jednoznačně potřeba
Nemusí se to přehánět
Na ten kašlu
Mám lepší metody
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 177

Maxeaux - diky! žiaľ, je mi to nafigu, lebo toto nepreložím...máš to naštudované?

Čo píšeš, má logiku a docela mi to korešponduje s tými článkami hore, ale nechápem to, že prečo by mala kytka "lepšie" chutnať, pokiaľ sa nepreplachuje!!

Chuťovo to nemám ako posúdiť, lebo NIKDY som nehnojil až do konca, bez záveru na čistej vode. Ja vapujem a ani nefajčím, takže som na chute dosť citlivý, aj keď teda tá chuť pri teplotách 160-180-200 st C je zrejme podstatne lahodnejšia, než pri pálení. Čo sa týka vplyvu curingu na škrabanie, tak s tým som si neni celkom istý. Čím vačšia teplota, tým ten výpar-dym má vačšiu tendenciu dráždiť, ale samozrejme dobre curovaný materiál má tú chuť podstatne výraznejšiu-lepšiu, než bez curingu. Stále ale nechápem fakt, že ľuďom v tom teste chutil viac materiál bez preplachu!!!
Možno v závere, ak 2-3 týždne zalievame vodou, tak kytka "nedojde" -chuťovo nedozreje. To je ale moja teoria a nedokážem ju posúdiť, lebo ako som písal nepreplachovaný materiál som nikdy neskúšal.

Súhlasím s tým, že curing má pozitívny vplyv na chuť.

Old Post 06-05-2020 v 10:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 178

Správné sušení má extrémní vliv na chuť a kvalitu vůbec, samozřejmě za předpokladu, že palice nebudou plné dusíku

Old Post 06-05-2020 v 11:18 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 179

El Dudelíno
sry, asi si prehliadol, že tu riešime práve aj ten dusík /hnojenie až do konca/, skús kuknúť 10 príspevkov ďalej...

Old Post 06-05-2020 v 13:18 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 180

citace:
Původní příspěvek od odo
El Dudelíno
sry, asi si prehliadol, že tu riešime práve aj ten dusík /hnojenie až do konca/, skús kuknúť 10 príspevkov ďalej...


no právě, že já si nemyslím, že i pozvolným sušením a zráním se dusík z matroša "vypaří". A nejde jen o ten dusík.
Taky asi bude záležet čím se hnojí, ale dusík je furt dusík a je jedno z čeho ho kořeny nasají.
Já jsem ten, co flush nepodceňuje a nesnaží se to pak okecat nějakou studíí.
Ale každý at si to dělá jak uzná za nejlepší.

Old Post 06-05-2020 v 17:45 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 181

Poslední kolo jsem udělal poprvé v životě opravdu důkladný proplach a musím říct, že mě překvapilo, že výsledek byl úplně stejný jako s mým "obyčejným" proplachem. Tak nevim jak to je...za mě proplach dělám vždy, ale už to asi nebudu nějak přehánět. Jednou propláchnout, aby vytekly alespoň 3-4 litry a nazdar...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 08-05-2020 v 07:33 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9366820 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív