Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Ty příručky...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Ctvrtx
Nový Člen

Karma uživatele Ctvrtx - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22 

Nápad KIT Příspěvek č. 17

Pro brel: Ten nápad stim kompletem je super. Hafo lidí by chtělo indoořit, maj na to i chechtáky, ale sou docela velký problémy se sháněním všeho potřebnýho (to by eště šlo), ale pak to dát dohromady, zapojit, zasadit optimalizovat atd. adt.

Gdybys k tomu přidal pár holandskejch semínek zdarma pro rozjezd a bylo by to za slušnou cenu tak by to určitě mohlo mít úspěch.

Old Post 05-07-2001 v 13:11 PM
Ctvrtx je offline   Profil uživatele Ctvrtx   Find more posts by Ctvrtx   Foto galerie člena Ctvrtx   Click here to Send Ctvrtx a Private Message   Add Ctvrtx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Ty indoory... Příspěvek č. 18

Bohatnout na tom fakt nechci, rozšíření příručky fandim, jestli má někdo jinej názor na informace uvedené v příručce, ať je poopraví nebo upřesní, víc hlav přece víc ví...

Old Post 05-07-2001 v 14:23 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 19

Taky bych měl nějaký dodatky, jestli máte nápad (systém), jak by mohlo více autorů napsat knížku, klíďo se pokusím něco naprogramovat.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 09-07-2001 v 07:40 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

příručka Příspěvek č. 20

Zdravím,
příručka je dost dobrá tak jak je, snese drobný vylepšení, zkusil bych to takto:

1) vymezit rozsah příručky - od špeka ( při kterým se rozhodnu poprvé pěstovat)
do špeka (ubalenýho z první vlastní úrody).
Měla by být srozumitelným a úplným návodem pro začátečníka, nic víc, nic míň.

2) příručku rozdělit na jednotlivý kapitoly a ty nabídnout ke stažení, nejlépe (.doc). Majklovec, nabídl jsi spolupráci, jestli se toho ujmeš budeš KOORDINÁTOREM ...

takže: - PŘEDMLUVA.doc
- BOX.doc
- SVĚTLO.d
- SVĚTELNÁ PERIODA.doc ...etc
u každý DOWNLOAD

3) pokud by gdokoli měl nějaký dodatky, stahne si kapitolu a dopíše co si myslí, že chybí.
Je dobrý psát jen základní informace pro začátečníky. A vyvarovat se napadání jiných.

4) kapitolu pošle jako přílohu emajlu pm panu KOORDINÁTOROVI.

5) teď by bylo dobrý podrobit příspěvek veřejný kritice. Nebo ne? Napište. Jestli jo, tak KOORDINÁTOR vystaví kapitolu (.gif) v galerii, buď ve svojí, nebo přímo na GROWERU.

6) pokud nebudou vážný připomínky, hodí KOORDINÁTOR kapitolu (.doc) do sekce DOWNLOAD pro další přispěvatele. Je možný, že už bude kapitola hotová, nebude co psát. Pak by ji KOORDINÁTOR vložil do příručky, převed do PDF a zařadil namísto předešlý verze ke stažení.

INDOOR od špeka do špeka 1.1


[Edited by brel on 11-07-2001 at 05:57 PM]

Old Post 11-07-2001 v 16:53 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Pracuju... Příspěvek č. 21

Přepisuju to znova, bude to větším písmem, obrázky barevný přímo u textu, upraveno i pár malinkejch nepřesností... záleží na majklovcoj, co s tim udělá a jestli chce... pro veř. kritiku jsem i pro ten nápad s doplňováním a upravováním, ale já to prostě neudělám, protože jsem počítač. analfabet...
Majklovcoj přenechám i celej copyright, beztak by se to k vám nedostalo nebejt jeho...(ten nápad s rozesíláním byl nahov... a moh napadnout jen mě a pár lidí na východě).
Ta příručka byl prostě jen takovej začátek a ten se musí rozvíjet a rozvíjet...dyť sem denně přibývá několik začátečníků, který to 100% zužitkujou...

Old Post 12-07-2001 v 00:13 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Pohodička pokusnej králík Příspěvek č. 22

Sem rád ,že sem byl pokusným králíkem pro tuhle akci.Takže go pokusní králíci go

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 12-07-2001 v 00:20 AM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Diš ho... Příspěvek č. 23

Ty králici...

Old Post 12-07-2001 v 00:36 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

OK Příspěvek č. 24

Brel: Hezkej systém :-)

Říkejte mi pan koordinátor :-)

Zřídil jsem takovej malej webík: http://indoor.aktualne.cz, tam budou jednotlivé kapitoly a finální produkt (.PDF).

upravené kapitoly posílejte na indoor.prirucka@seznam.cz.

Jako formát pro jednotlivé kapitoly jsem zvolil .RTF (Rich Text Format), který se dá otevřít v pohodě ve Wordu.

S nějakym copyrightem bych si hlavu nedělal, stejně to bude kolektiv autorů.

[Edited by majklovec on 12-07-2001 at 08:39 AM]

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 12-07-2001 v 07:26 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

vebík Příspěvek č. 25

Zdravím,
to bylo fakt rychle. I první příspěvek. Jen tak dál.

Old Post 12-07-2001 v 20:29 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 26

Héééééééééééééj, se mi to nechce rozjet ta indoor prirucka..........EROR jak svině.

Old Post 13-07-2001 v 09:01 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

to majklovec Příspěvek č. 27

všechno výborný, ale prosimtě mrkni se na tu češtinu na stránce do hlavičky stačí dát meta charset="windows-1250" a budem spokojený všichni.
Čus a jen tak dál

[Edited by debil on 13-07-2001 at 10:19 AM]

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 13-07-2001 v 09:16 AM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Dotaz Nějak to nejede Příspěvek č. 28

Webík jede jako ďas, ale žádné přípomínky, opravy a dodělávky mi zatím nedošly. Pročpak?

Lidičky, zapojte se.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 23-07-2001 v 11:45 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 29

Máš to moc fajn, časem z toho bude "Bible pěstitele". Mohu přispět zatím pouze teretickými zkušenostmi, tak zatím nic...

Old Post 23-07-2001 v 18:58 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Palec dolů vebík Příspěvek č. 30

Zdravím,
rozhoupal jsem se a stahnul si z vebíku: http://www.indoor.aktualne.cz kapitolu o světle. Načetl jsem ji ve formátu RTF do PC Suite 2001, což je česká verze Wordu. Z kapitoly je torzo, zbyl jeden nákres stínítka, chybí další obrázky a část textu, o aktuálnosti nemůže být řeč. S jinejma kapitolama jsem to nezkoušel, stačí jedna.
Někde je chyba Majklovec, možná se to stalo více lidem a vzalo jim to chuť přispívat :-(( * Taky si myslím že jsme se dotkli lidský ješitnosti, nejsem tam podepsanej, kašlu na to, nepřinese mi to karmu, nemám se čím chlubit... LIDI, zkuste to překousnout, přispějte pokud víte a znáte, příručka je dobrá věc, pomůžete..

[Edited by brel on 24-07-2001 at 08:50 AM]

Old Post 24-07-2001 v 07:48 AM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Majkovec Příspěvek č. 31

Jo chlape, to je přesně to na co sem čekal, je to super, díky a doufám že se to bude furt vyvíjet, jo měl bych ještě takovej vedlejší dotaz, v čem děláš ty soubory PDF??? já mam akorát ten READER a v tom se to dá jenom číst, kdybys moh, pošli mi instalaci na oton@email.cz,jestli by šlo o nějakou licenci tak stačí poslat jen instalaci já si to nějak cracknu,kdo dneska používá legální soft ? předem dík Oton

Old Post 24-07-2001 v 07:54 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 32

Mám problémy se stažením final.pdf .
Nešlo by aby se po kliknutí nezačal tenhle soubor otvírat, ale začal se rovnou downloadovat? Zkoušel jsem všechny fígle co znám, ale prostě mi to nejde.
Dikes

Old Post 25-07-2001 v 09:29 AM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3354290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív