Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Spinaci hodiny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 17

hele mě zase vodešli analogy - se točí, ale nesecvaknou - nevíte jestli sou upně v p... nebo se tam dá udělat nějakej poštelung??? se mi ta elektrika uplně sere - napřed lampa, teďka todle

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-01-2004 v 17:16 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 18

Bambulion: škoda, že jsi ztatil tu účtenku... Já na tvém místě bych požadoval okamžitou výměnu za nový kus. Pokud by v tom obchodě měli jenom špetku smyslu pro podnikání, jistě by ti vyhověli... No ale zbytečně Bycha honit

BohouR: nechci prudit, ale to jsi s tím ventilátorem za celou dobu montáže ani jednou neotočil?

Dude: no oprava je možná téměř vždy, otázka ale je, jestli se to vyplatí...může to být jen zlomený drátek (oprava poměrně snadná, při pečlivém provedení bych se je ani nebál dále používat), ale taky to může být spálená cívka relé a do takové opravy už bych se vzhledem k ceně nových spínaček (nejlevněji jsem je koupil za 119,- Kč) a ceně potřebného relé (samozřejmě bys musel sehnat přesně tentýž model) nepouštěl. Navíc, pokud nemáš skutečně elektrotechnické vzdělání, bych už k takovému opravenému kusu neměl asi dostatečnou důvěru.

Old Post 28-01-2004 v 18:01 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blek
Stálý Člen

Karma uživatele blek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 19

DUDE - poštelung spočívá v tom že uděláš něco s tím zobáčkem a prožinkou vevnitř, aby se vždy když maj vypnout nebo zapnout dostaly až do tý " akční " polohy. Se to časem nějak vychodí.Ale pozor já to nezvlád a po zásahu sem spínací hodiny moh vyhodit. Navíc se mi analogy různě zpožďovaly nebo zrychlovali na digitál se můžu spolehnout.
BAMBULION - no tak z toh co se stává tobě sem měl taky strach páč kamarádovi de stávalo to samý , a prej to bylo tím jak se přepíná noční a denní proud, ta změna , nebonějákej impuls co při tom projede sítí to prej může vyresetovat. Už sem to tady někde rozebíral a bylo mi sděleno že je to kravina ,tak si věř čemu chceš.

Old Post 28-01-2004 v 18:02 PM
blek je offline   Profil uživatele blek   Find more posts by blek   Foto galerie člena blek   Click here to Send blek a Private Message   Add blek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 20

jo to asi zkusim - problém je, že sem elektrikář asi jako Severa motač špeků...

postedit> wow, než sem odezval na Bambulu, tak další 2 příspěvky, díky chlapi za zájem - tak do toho asi kouknu a pokud porucha bude komplikovanější než omalovánky, tak je asi vyhodim... prowar je, že sem těsně před vejplatou...nemůžu si teď dovolit žádny expenses - takže to budu asi dál dávat ručně

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-01-2004 v 18:02 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugozlesa
Stálý Člen

Karma uživatele hugozlesa - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 21

blek: to kravina je, HDO (tak se to rizeni jmenuje) se neprenasi dovnitrnich rozvodu...

<- HUGO z LESA ->
muj postupny zacatek na 400W

Old Post 28-01-2004 v 18:08 PM
hugozlesa je offline   Profil uživatele hugozlesa   Find more posts by hugozlesa   Foto galerie člena hugozlesa   Click here to Send hugozlesa a Private Message   Add hugozlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hjok
Stálý Člen

Karma uživatele hjok - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 22

Zkus se podivat kolik amperu ma lampa a kolik spinaci hodiny . Moje lampa ma 1A a vetsina spinacek se dela od 2A , ale sehnal sem je

Old Post 30-01-2004 v 08:07 AM
hjok je offline   Profil uživatele hjok   Find more posts by hjok   Foto galerie člena hjok   Click here to Send hjok a Private Message   Add hjok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 23

hjok: jak to jako myslíš s těmi ampéry? Že spínací hodiny, jak ty říkáš "od 2A", nestačí na slabší lampy? To by byl nesmysl. Jestli jsem to špatně pochopil, tak se předem omlouvám.

Old Post 30-01-2004 v 18:22 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hjok
Stálý Člen

Karma uživatele hjok - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 24

Nevim nejsem elektrikar ale asi nepudou na slabsi lampy no

Old Post 01-02-2004 v 11:37 AM
hjok je offline   Profil uživatele hjok   Find more posts by hjok   Foto galerie člena hjok   Click here to Send hjok a Private Message   Add hjok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 25

hjok: dobře, v tom případě - je to nesmysl. Dolní mez připojené zátěže u těchto spínacích hodin jednoduše neexistuje. Připoj do ní třeba vzduchovací motorek, který má velice nízký příkon (od nějakých 3W, t.j. něco kolem 15mA=0,015 A) a taky ho to sepne, stejně tak jako například nabíječku na telefon, která má rovněž zanedbatelnou spotřebu proudu. Prostě už z principu těch spínaček (je tam relé) neexistuje žádná dolní hranice, pod kterou by nešlo jít.

Old Post 01-02-2004 v 14:31 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hjok
Stálý Člen

Karma uživatele hjok - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 26

Nevim fakt ne , ale takhle sem si to vysvetlil ja . Na lampe mam 1A a na spinackach bylo 16(2)A , nevim jestli to ma nakou mez nebo ne

Old Post 01-02-2004 v 18:51 PM
hjok je offline   Profil uživatele hjok   Find more posts by hjok   Foto galerie člena hjok   Click here to Send hjok a Private Message   Add hjok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 27

Jasně, no to už jsem tu taky někde jednou psal, ale ty 2A v závorce jsou maximální zatížení indukční zátěží.

Old Post 01-02-2004 v 21:08 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 28

deda mraz: ja nasel vsude uz napsany vsechny udaje. pohybuje se to 0-3600W a indukcni zatez 2A a jedny 3A. Kazdopadne ja mam taky trable s hodinami, uz mam treti viz http://grower.cz/forum/showthre...&threadid=14005

Kazdopadne dle rad by snad pomohlo rele, pokud je to tou indukcni zatezi...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 19-01-2005 v 11:48 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 29

mám obyč mechanický za kilo na 600W, opravovaný-jde jen o zobáček vevnitř, kterej se sekne. od opravy jedou 3 roky.Digitální používám jen na čerpadlo, protože jsem už dvoje odpálil... takže mechanica rules!!!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 20-01-2005 v 07:33 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majakovskij
Nový Člen

Karma uživatele majakovskij - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 2 

dig. hodiny Noell Příspěvek č. 30

Ahoj,
mate nekdo zkusenosti s dig.hodinami znacky Noell?.
Ted jsem se na ne dival v Carefuru.Maj u nich napsano ze az
do zateze 3600W a 16A.
Mohu ne ne zavesit alespon jednu lampu 600W.
Mate s nima zkusenosti nejake jestli jsou spolehlive a vubec vhodne pro tu lampu?.Nechci vyhoret.
Dik
Majakovskij

mj

Old Post 01-02-2005 v 14:36 PM
majakovskij je offline   Profil uživatele majakovskij   Find more posts by majakovskij   Foto galerie člena majakovskij   Click here to Send majakovskij a Private Message   Add majakovskij to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 31

mne dneska poprve nevyply mechanicky spinaci hodiny a ze sem hodne brblal, kdyz jsem to zjistil. Asi skusim digi

Old Post 01-02-2005 v 17:11 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

To:"hjok" Mas tu 70w sodikovku nejako uzemnenu?Ak hej viem asi v com by mohol byt problem.Ono totiz niektore hodiny spinaju "nie" fazovy vodic ale pracovny{nulak}.To dalej znamena ze ak mas na dome stary el. rozvod mas v zastrcke len dva kable fazu a ten nulak,ktory je pripojeny na zemniaci kolik.To znamena ze kolik a tym aj zemniaci vodic sa spravaju aj ako pracovny vodic{nulak}.Potom uz len staci aby sa nejako dostal nulak{za spinacimi hodinami} k zemneniu a aj ked ti hodiny vypnu sodik svieti dalej.Mne sa to stalo tak ze som mal na nulaku kovovu tepelnu poistku pripevnenu na tlmivke.Tlmivka bola samozrejme uzemnena a tak sa pekne uzavrel obvod:z nulaku do tepelnej poistky,z nej na tlmivku a stade na zemniaci vodic{v podstate nulak pred spin. hodinami}

Old Post 01-02-2005 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2006 - Problem se spinacima hodinama - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0907100 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív