Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Balení JOINTíků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Jak balíte ?
Front
Back
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 81

2: percepied : . . . hele je nesmysl abys ho olizoval a snazil se za vlhka neco odtrhaavat dyz za sucha to de jedna baasen a nemuuze se rostrhnout ... po tech letech pokurovaani a balenii " naopak " ... muzu rict ze to oprafdu neni treba ani upalovat // muze se propalit papirek / ani otrhaavat za mokra // teda pokud stebou nelomcuje chut na tu trbku / proste stacii pockat minutku // smoking ci ocb ... u modry ci cervenyy rizly si nejsem jistej / a strhnout jax popsal ... nej spuusob

z3zzz

Old Post 17-04-2003 v 08:03 AM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kpt PLICE23
Nový Člen

Karma uživatele Kpt PLICE23 - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 82

Tak ja balim jedine na SWITCHE tzn. rychle a bez papiru .Zrovna ted si du jednoho zmetka urollovat a ztrestat z vokna,jak to mam rad.

----KDYZ CHCI BEJT SVUJ PAN,DVACET BURTU DAM!!!----
KDO HULI UMI,KDO NE CUMI

TEKNO+ILLLEGAL GROW............FUCK DA SYSTEM....

Old Post 18-04-2003 v 20:38 PM
Kpt PLICE23 je offline   Profil uživatele Kpt PLICE23   Find more posts by Kpt PLICE23   Foto galerie člena Kpt PLICE23   Click here to Send Kpt PLICE23 a Private Message   Add Kpt PLICE23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Palec nahoru Dik! Příspěvek č. 83

Dik ty jo.. konecne sem se naucil backroll. A s tim opalovanim vypada fakt efektne machrovinka

Old Post 11-05-2003 v 14:40 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 84

jo backrooll......to je v pohodě aspon te neskrabe tolik ten papirek

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 11-05-2003 v 18:59 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 85

no, jak se balí backrool - komentář + fotodokumentace na http://grower.cz/forum/showthre...hlight=backroll

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 12-05-2003 v 12:33 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 86

Se divim že sem tady eště neslyšel místo backroll - switch! To se tomu tak řiká jenom u nás nebo jak.. Ja motal vždycky normal, ale pak sem si dělal brko ze šalvěje a ten papír tam byl fakt dost cejtit, tak sem si druhý brko zkusil na backroll a v pohodě sem to napoprvý udělal.. Se divim že to šlo tak snadno.. Teď už tak motám pořád, je to fakt lepší

Naposledy upravil thc_george 14-05-2003 v 17:07 PM

Old Post 12-05-2003 v 15:20 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 87

ted nedavno jsem si ve tme balil brko a dal obracene papirek>jelikoz jsem o tom samozdrejme nevedel tag jsem to zjistil az po dobaleni... > brk drzel i bez jakyhokoli lepeni a naprosto bez problemu
PS: uz nikdy vic jsem to nezvlad

foosball

Old Post 14-05-2003 v 07:42 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 88

to maslox : asi jsi slinu vytáhl pořádně hluboko z krku

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 14-05-2003 v 09:42 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sněhulka
Nový Člen

Karma uživatele Sněhulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 89

No a mě to kámoš čil hned od začátku takhle ani jinej způsob neznám a já furt proč mi to tak nešlo :-)

Old Post 17-05-2003 v 20:36 PM
Sněhulka je offline   Profil uživatele Sněhulka   Find more posts by Sněhulka   Foto galerie člena Sněhulka   Click here to Send Sněhulka a Private Message   Add Sněhulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 90

Jak vidim tak se v tom bekrolu nekteri vyznate
Takze bych potreboval poradit. Kdyz to ubalim tak se me to vzdycky ohne a neni to rovny (myslim ze je to tim ze se ten lepici prouzek se trochu tim naslinenim zcvrkne/zkrátí) Nevite co s tim mam dělat?

- - - Bungee - - -

Old Post 18-05-2003 v 16:11 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 91

uz sem to nekde psal, ale nezohyba se vam nekomu ten joint kdyz balite backroll (zdravotni,eko-joint, switch)?

- - - Bungee - - -

Old Post 18-05-2003 v 16:50 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 92

Používám papírky ECO nebo OCB slim+tips ty sou nejlepší

Old Post 21-05-2003 v 09:46 AM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los Pavlos
Nový Člen

Karma uživatele Los Pavlos - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 93

Ja balim vic eko jointy nez jsou back rolly. Podle mne je to porad na nic, protoze tam zustane stejne lepidlo a to je taky shit. Ja to umotam na normala a misto abych naliznul lepidlo, tak to naliznu pod nim a cely to lepitko odtrhnu. Po odtrzeni vzniknou po cely dylce takovy maly chloupky a ty se krasne prilepi i bez lepidla. Je to hodne tezky na zrucnost, ale zarucene nejzdravejsi brcko co jde a taky asi dobra machrovina pred lidma. to ale ja nevim, ja s nima moc nehulim a hlavne pred nima nebalim.

What's up crackheads?

Old Post 21-05-2003 v 15:26 PM
Los Pavlos je offline   Profil uživatele Los Pavlos   Find more posts by Los Pavlos   Foto galerie člena Los Pavlos   Click here to Send Los Pavlos a Private Message   Add Los Pavlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunkaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Ladunkaaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 94

Já balim s OCB a vždycky ho ubalím nějak křivě ale to neva stejně se potom vykašíme .... pápá

Old Post 22-05-2003 v 08:14 AM
Ladunkaaa je offline   Profil uživatele Ladunkaaa   Find more posts by Ladunkaaa   Foto galerie člena Ladunkaaa   Click here to Send Ladunkaaa a Private Message   Add Ladunkaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flusačkář
Nový Člen

Karma uživatele flusačkář - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 95

Já balim uplně normálně ale mam problémy s tím že se mi skoro dycky udělá hokejka.Prostě to můžu sklepávat jak chci ale dycky to mam ohnuty,ale co hlavně že to hoří

Old Post 23-05-2003 v 11:16 AM
flusačkář je offline   Profil uživatele flusačkář   Find more posts by flusačkář   Foto galerie člena flusačkář   Click here to Send flusačkář a Private Message   Add flusačkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bUstA
Nový Člen

Karma uživatele bUstA - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 96

cus chlapi,tomu zdravotnimu zpusobu se rika na back roll-baleni po zpatku a je to asi nejlepsi baleni.cus

Old Post 23-05-2003 v 13:43 PM
bUstA je offline   Profil uživatele bUstA   Find more posts by bUstA   Foto galerie člena bUstA   Click here to Send bUstA a Private Message   Add bUstA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6601810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív