Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Balení JOINTíků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26
Jak balíte ?
Front
Back
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 369

citace:
Původní příspěvek od cookino
hehe...

nejak moc tabaku ne ? O_o

Natahnout,Nasat,Zadrzet,Zakuckat

2008 ---> Terasa + zralok v akvarku (Shivas Mystery,GWSxWR ... )

2009 ---> Terasa + garden (SMBOGxTop44,White Satin,S.A.G.E.)

2010 ---> Garden + terasa (SS,BB,Shiva)

OUTDOOR ORTHODOX, tak za rok znova

Old Post 01-07-2010 v 16:29 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Pohodička Příspěvek č. 370

citace:
Původní příspěvek od do_0b

nejak moc tabaku ne ? O_o


to se ti jen zdaaa

Old Post 01-07-2010 v 20:45 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 371

Balím na front, ale s tím, že si ten papírek přehnu, hranu olíznu, přebytek odtrhnu a domotám, abych tam neměl zbytečně moc papíru. Nevim proč všichni za každou cenu motaj na back... když to motám já, nikdy se mi lopata neudělala a kámoši, kteří vždycky motaj na back ji tam maj pokaždý, takže tak

Komár neni mucha pyčo

Old Post 02-07-2010 v 09:58 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 372

taky balim normalne na front, papirek trham a snazim se nalepit tak aby presahoval treba 1 mm s lepidlem a vic nic ....takze jeste mene papirku nez na becka ? muhehe

Old Post 02-07-2010 v 20:50 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 373

citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Balím na front, ale s tím, že si ten papírek přehnu, hranu olíznu, přebytek odtrhnu a domotám, abych tam neměl zbytečně moc papíru. Nevim proč všichni za každou cenu motaj na back... když to motám já, nikdy se mi lopata neudělala a kámoši, kteří vždycky motaj na back ji tam maj pokaždý, takže tak


no tak asi neuměj balit, podle mě nemužeš takhle generalizovat..

já balim na becka a lopaty se mi dělaj akorát když balim dost opilej a to většinou kvuli tomu, že to ještě odpalim jak blb

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 27-08-2010 v 21:54 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 374

ta lopata neni jenom tim jak se to ubali ale taky jak se to kouri, kdyz spatne zapalis a pak tahas jak oteklej tak se lopata udela,
osobne kdyz hulim sam, brko se krasne krouzkuje, jak hulim s "lidma" tak se vetsinou dela lopata protoze to nekdo pretahuje (jako by si nemohl dat vic prasku po sobe)

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 27-08-2010 v 23:09 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 375

Já balim klasickej joint.....a když nemám dlouhej papírek tak spojim dvě vážky a jeto...

Old Post 31-08-2010 v 18:59 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 376

Papírky, který mám hodně rád, jsou speciální edice OCB For Experts, ale jelikož jsou neprodejné, tak moje nejoblíbenější papírky jsou Smoking DeLuxe.. Balím výhradně na backa s dlouhým filtrem a pouze ganju, žádnej tabák.. Žádny svinstva od tabákových velmocí, pouze luxusní bilinky..

Old Post 16-09-2010 v 11:20 AM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenhOrn
Nový Člen

Karma uživatele GreenhOrn - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 377

ja balim normal na back.. na frot sem balil tak 3x a stacilo.. zalty back :-D podle me uplna blbost balit tak.. nej je na backa poradna mrkev a at to fajcii :-D

Old Post 20-09-2010 v 17:30 PM
GreenhOrn je offline   Profil uživatele GreenhOrn   Find more posts by GreenhOrn   Foto galerie člena GreenhOrn   Click here to Send GreenhOrn a Private Message   Add GreenhOrn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 378

na beka zbytek utrhnu jednoduchy jak facka

Old Post 30-09-2010 v 17:16 PM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 379

Jinak balení jointů je jasná facka, prostě nejlepší, skla nemám rád, věčně se hulí přez zašitovaný od kámošů (když si koupím čistý, tak mi to vůbec nevadí) a nějákou pořádnou dýmku se mi kupovat nechce, protože jsou drahý. To už bych si radši koupil bong. Proto jointíky!

Mno, tak balím jak kdy a záleží taky v jakým sem stavu a na materiálu.
Třeba když jsem na kašu, tak balím jedině front, protože už jsem mockrát při odtrhávání na backa roztrhnul brčko. Jinak froniky balim na podzim kdyz je jeste nedosusena sklizen aby dobře hořelo.

Na backa ostatní případy, když je čas, prostor, suchej matroš a stav ještě na to aby se dalo smotnout něco pořádnýho a hezky vypadajícího.

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 12-10-2010 v 09:26 AM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 380

No ja balim "zdravotní "(to sem nikdy neslyšel.... U nas se tomu říka ,, Balení na "SVIČE" , jen zásadně neupaluji zbylí papírek, ale po zalepení přehnu 2x tam a zpět, prudce odtrhnu---- palim
Zapaluji špeka tak, že olíznu lehce vršek papírku, nahřívam špičku zapalovačem a potáhnu pomalu ale hluboce... Vždy zaručeny vysledek a brko chutna trošinku jinak

Old Post 10-12-2010 v 14:21 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 381

No taky se teda pochlubím balím na front ješte kevšemu jedou rukou. bohužel jsem o jednu přišel,tak mi nic jiného nezbejvá zabalím nejdřív dutinku na front podle množství materialu a pak to nasaju na 2X a vysledek je takovej že to mám o neco rychlejš zabelený než človek dvema prackami :-D.

Old Post 05-05-2011 v 21:57 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cacasmokeee
Nový Člen

Karma uživatele Cacasmokeee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 382

nejlépe se balí na switche

Old Post 29-10-2011 v 08:33 AM
Cacasmokeee je offline   Profil uživatele Cacasmokeee   Find more posts by Cacasmokeee   Foto galerie člena Cacasmokeee   Click here to Send Cacasmokeee a Private Message   Add Cacasmokeee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
choross
Stálý Člen

Karma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 383

ZDRAVIM ja mam nejradeji tzv RUZI,ale chce to klidek a cas...

Old Post 29-10-2011 v 19:25 PM
choross je offline   Profil uživatele choross   Find more posts by choross   Foto galerie člena choross   Click here to Send choross a Private Message   Add choross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
choross
Stálý Člen

Karma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% PěstitelskáKarma uživatele choross - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 384


slepime dva papirky k sobe-jedno lepitko zustane

Old Post 29-10-2011 v 20:06 PM
choross je offline   Profil uživatele choross   Find more posts by choross   Foto galerie člena choross   Click here to Send choross a Private Message   Add choross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0282180 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív