Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Balení JOINTíků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Jak balíte ?
Front
Back
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
JUPITER
Nový Člen

Karma uživatele JUPITER - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 33

Já sám to hledám vždycky půl hodiny. Je to taková zastrčená ulice, jako kdybys šel ze Staromáku do Sudu.
Je to někde na začátku po levý straně. Takovej průchod
s točitejma schodama...

Old Post 15-07-2001 v 22:39 PM
JUPITER je offline   Profil uživatele JUPITER   Find more posts by JUPITER   Foto galerie člena JUPITER   Click here to Send JUPITER a Private Message   Add JUPITER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

dalsi misto Příspěvek č. 34

Jeste jedno misto, kde nekonecny papirky zarucene maji (nebo aspon meli, kdyz jsem tam chodival do skoly). Kdyz vystoupis zmetra na stanici Staromestska. Nevim, kam smeruje ten vylez, ale kdyz vyjedes nahoru eskalatorama, projdes "turniketem" udelas v podstate otocku o 180 stupnu do leva, tak tam jsou taky schody. vyjdes a hned vedle toho vylezu z metra je taky trafika. Maji tam takove fajn vecicky pro kuraky, jako drahy doutniky a tak... a kroe jineho tam prodavali i ty papirky. Pokud budes mit cestu kolem, urcite to zkus.

Old Post 16-07-2001 v 06:58 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

Rolovací papírky Příspěvek č. 35

Rolovací papírky kupuju v trafice na Křižíkově (cca. 10 metrů od východu z metra). Jmenujou se RS Rolls a maj je ve třech šířkách, z těch nejširších jdou ubalit opravdu mostrózní záležitosti :-))) Stojej 29 Kč.
Kromě toho tam maj soustu jinejch huličskejch vychytávek....

Ignácius

Old Post 16-07-2001 v 08:29 AM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper
Nový Člen

Karma uživatele Keeper - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 18 

Palec dolů JUPITER ??? Příspěvek č. 36

Jupitere asi Ti moc nerozumim moc Te plosim, jestli bys mi to mohl jeste jednou podrobne vysvetlit...moc diky. Nebo jestli vis adresu, taq si to najdu na netu :o)))
Diky....

Lidi neproklinejte me ja se tak uz narodil...

Old Post 17-07-2001 v 02:01 AM
Keeper je offline   Profil uživatele Keeper   Find more posts by Keeper   Foto galerie člena Keeper   Click here to Send Keeper a Private Message   Add Keeper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper
Nový Člen

Karma uživatele Keeper - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 18 

Palec nahoru Vsem diky... Příspěvek č. 37

Dneska jsem sehnal ty papirky, takze timto vsem dekuji...

Lidi neproklinejte me ja se tak uz narodil...

Old Post 17-07-2001 v 22:48 PM
Keeper je offline   Profil uživatele Keeper   Find more posts by Keeper   Foto galerie člena Keeper   Click here to Send Keeper a Private Message   Add Keeper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Velkoobchod Příspěvek č. 38

Neporadi mi nahodou nekdo, kde a za kolik se da poridit cela krabice papirku Smoking?

Old Post 28-08-2001 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička Backroll Příspěvek č. 39

Ja osobne preferuju zpusob backroll. Dospel jsem k nemu dlouhou cestou ruznych baleni a musim rict, ze je nejlepsi. Delam temer ziletky (nahore se do kornoutku akorat vejde cigareta) s dlouhym filtrem (ty klasicky filtry ve trech radach stavim na vejsku). Filtr drzim v levy ruce (jak zjistuju, uplne obracene, nez ostatni a to jsem pravak :)) ) a z 50% vysunutej. Prebytecnej papirek za vlhka odtrhnu (pro frajerinky jednou za cas opalim ;)) ) zaroluju vrsek a filtr dorazim asi na 80% do ionta. Ke konci huleni filtr opatrne vytahuju zpet - nechutna mi, vznika tam jakasi mezera a jak zacne horet pouze papirek, tipam.
Zkuste si ten filtr na vejsku, je to luxusni vzhled a luxusni pokoureni.

PAN:DAN

Old Post 26-09-2001 v 12:34 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
esco
Nový Člen

Karma uživatele esco - 15% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 40

No samo, že je to na back nejlepší, ale na to musim bejt střizlivej, v klidu, sám... . Takže radši balim klasickou mrkev, nebo to necham tomu, kdo umi zdravotní.

esco

Old Post 26-09-2001 v 19:01 PM
esco je offline   Profil uživatele esco   Find more posts by esco   Foto galerie člena esco   Click here to Send esco a Private Message   Add esco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas_z
Nový Člen

Karma uživatele Lukas_z - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Rotačák Příspěvek č. 41

ROTAČÁk - Zkoušel jste to už někdo? To se takhle udělaj čtyři filtry (i více - balil jsem i sedm slabších) , potom se dosebe opatrně zamotají,nebo je stačí dát jen vedle sebe,vytvořit z nich kruh a celý to oblepit papírkem.Pak se vezme celej papírek, nezužuje se,nejlepší jsou opravdu široký papírky(např. Green smoking) vloží se tam připravenej maxi filtr a sype se tam strašně moc hulení......balí se to jak normál špeg.To co z toho vznikne vypadá jak větší doutník,můžu jen doporučit,tahat přes ctyři filtry je opravdu smrt,sice se zpotřebuje opravdu kupa hůla (nejlepší kombinace je skung+hašík+normál ganja a někdy i trochu cigárka - jeden takovejhle dokáže zneutralizovat tak sedm a více lidí), ale výsledek je neuvěřitelnej.Tímhle způsobem jsem zlikvidoval už hodně ze svejch dobrejch kámošů, nejlepší na tom je, že to moc lidí nezná, takže když balíte v hospůdce kde se normál kouří, tak i ty největší huliči na vás čučej a nevěděj co s tou kupou před sebou budete dělat........

PS: o šotech z rotačáku ani nemluvim, to se skoro nedá přežít

Old Post 01-10-2001 v 18:29 PM
Lukas_z je offline   Profil uživatele Lukas_z   Find more posts by Lukas_z   Foto galerie člena Lukas_z   Click here to Send Lukas_z a Private Message   Add Lukas_z to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
\/\/ickpick
Stálý Člen

Karma uživatele \/\/ickpick - 78% PěstitelskáKarma uživatele \/\/ickpick - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 63 

Nápad Příspěvek č. 42

trochu jsem tu brousil okolo a tak jsem přišel i na backroll. hodně jsem o něm slyšel, ale ještě jsem nikdy neviděl vlastní proces. :-(
proto bych se rád dozvěděl podrobný návod
hledal jsem to tu, ale nikde to néjni víc rozepsaný
mějte prosím trpělivost se zelenáčem :-)
je fakt, že mám dost problému s "obyčejným" mrkváčem. nejednou jsem s tím už prásknul a šel jsem si rači nacpat šluknu
díky

\/\/ickpick
-growin' better-

Old Post 12-10-2001 v 23:06 PM
\/\/ickpick je offline   Profil uživatele \/\/ickpick   Find more posts by \/\/ickpick   Foto galerie člena \/\/ickpick   Click here to Send \/\/ickpick a Private Message   Add \/\/ickpick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
esco
Nový Člen

Karma uživatele esco - 15% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 43

Hale, z toho že nesmotneš backrolla si nic nedělej. Já hulim už pár let a back délám asi jenom od prázdnin. Nejlíp se to asi od někoho odkouká. A taky mám dojem, že nějakej návod tady někde je.

esco

Old Post 13-10-2001 v 10:28 AM
esco je offline   Profil uživatele esco   Find more posts by esco   Foto galerie člena esco   Click here to Send esco a Private Message   Add esco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Dotaz Backroll.... Příspěvek č. 44



Je to easy...
Takze potreby jsou stejny jako v threadu immolatora, pri normalnim baleni:
Viz obrazek:

Papirek si al pri baleni polozis na stul obrazcene nez normalne tj. lepicim prouzkem dolu, nasypes na nej matros
Smotnes viz obrazek1:

Utahnes viz obrazek2:

A jak je na obrazku napsano, proliznes tu stranu papirku kde neni lepidlo, ktera prekryva prouzek s lepidlem, dulezity je pred tim brko poradne utahnout. Pockas az to zaschne upalis nebo odtrhnes zbyvajici papir (v tom je vyhoda backrollu tj.nehulis zadnej papir navic!), a potom uz jen .... a
Doufam ze je to dost jasny?
HEHE

[Edited by TommyBoy on 15-10-2001 at 12:35 PM]

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 15-10-2001 v 10:54 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Pohodička Příspěvek č. 45

TommyBoy: diky za ty pics, konecne je mi to jasny jak balit. Posilam karmu.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 15-10-2001 v 11:05 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tauron
Stálý Člen

Karma uživatele Tauron - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 30 

Pohodička Příspěvek č. 46

Jo jo toto je asi fuckt nejlepsi zpusob, jen to chce trochu cviku a obratnosti v prstech a vyroba mi pripadne trosku zdlouhavejsi. Posledni dobou si tak balim aji cigarka :-) ale precejenom gdyz specham nebo tak tak balim normalne.
BTW>taky se da trochu zbavit papirku, gdyz pred balenim odtrhnes prebytecnou delku papirku, ale chce to dobrej odhad (da se to dopilovat na uroven backrollu :-)))

{:-]}

Old Post 15-10-2001 v 11:23 AM
Tauron je offline   Profil uživatele Tauron   Find more posts by Tauron   Foto galerie člena Tauron   Click here to Send Tauron a Private Message   Add Tauron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 47

Ale zase hrozi, ze sliznes lepidlo

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 15-10-2001 v 11:31 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tauron
Stálý Člen

Karma uživatele Tauron - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 30 

Nápad hmmm Příspěvek č. 48

Hm to by ovsem vysvetlovalo proc mi to negdy nedrzi :-))) Ale zajimavy je ze pouze pokud potom zbytek opaluju.

{:-]}

Old Post 15-10-2001 v 11:34 AM
Tauron je offline   Profil uživatele Tauron   Find more posts by Tauron   Foto galerie člena Tauron   Click here to Send Tauron a Private Message   Add Tauron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7177680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív