Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hašiš? ANO, alebo NIE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13
Autor
Téma 
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 177

Já pořád nevím čím to je, ale stejně se mi nikdy z hašiše nepodařilo dostat takové příjemné zhulení, jako ze skunku. Po haši jsem spíš aktivní, ikdyž asi taky dobře...

rock'n'roll, you know... things break, you know... fuck it! my bad!

Old Post 18-11-2008 v 20:49 PM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 178

hasik jednoznacne ano, ciste hulivo vela krat mam pocit ze tomu nieco chyba (asi vona a chut MaryJ) ale urcite je to minimalne dobra nahrada...hoci prvotriedne hovienko mi este po medzi prsty nepreslo cakam na spravnu chvilu
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 19-11-2008 v 06:54 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 179

flyster: pěstuj a haš si vyrob sám.

Z toho co se u nás dá sehnat se mi ještě zkouřit nepodařilo. Na mě haš v brčku neúčinkuje, jedině jako suchej nápoj, ale to mám pocit že se mi snaží utéct plíce.

Old Post 19-11-2008 v 07:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 180

ramon:
hašiš na tebe neučinkuje? tak to jsi asi ještě neměl dobrý hašiš...
kouřil jsem vynikající čaras ručně sbíraný z indie a byla to pochoutka
a nejenom z indie za svůj život jsem zkusil maroko, afghanistan, kolumbie, turecký s opiem atd atd..
rád si sám po sklizni třepu a taky dobrý

...

Old Post 19-11-2008 v 08:24 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 181

Ramon_Dexter : poslednu dobu som zbieral informacie, uz sa nejaky rok planujem vysadit nejaky outdoor ale nikdy som to nedotiahol, buduci rok som uz ale odhodlany, keby sa zadari neskutocne by som usetril...potrebujem len zohnat kvalitne semeno a nexem si nic posielat zo SB snad niekoho najdem este v bazare, ale tam je obmedzena ponuka, co uz...snad narok budem mat v galerke nejake fotecky
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 19-11-2008 v 08:39 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 182

papaja: no to co se mi u nás doteď podařilo sehnat na mě prostě v brku nefungovalo. Jasně že jsem kvalitní měl, ale ten jsem si udělal sám. Jo a taky vlastně z holandska, ten byl dobrej.
A navíc, už mam vyzkoušený že nejlíp mi to šlape přes sucháč nebo přes bong.

flaster: prď na semena, sežeň si klony. selekce samců je svině a je to až příliš velká loterie

Old Post 19-11-2008 v 16:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amuab
Stálý Člen

Karma uživatele Amuab - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 183

je to dobrý...ale nějakej haš nezhuluje...nevím co je to zač

destroy Babylon and come to Zion

Old Post 20-11-2008 v 17:52 PM
Amuab je offline   Profil uživatele Amuab   Find more posts by Amuab   Foto galerie člena Amuab   Click here to Send Amuab a Private Message   Add Amuab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specik
Nový Člen

Karma uživatele Specik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 184

Hasis-jednoznacne je to pecka mam rad speciky ked je v nich hash s tabakom celkom easy.

Old Post 23-11-2008 v 19:35 PM
Specik je offline   Profil uživatele Specik   Find more posts by Specik   Foto galerie člena Specik   Click here to Send Specik a Private Message   Add Specik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StigHelmer
Stálý Člen

Karma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% PěstitelskáKarma uživatele StigHelmer - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 185

Kvalitni hash je pochoutka Miluju tu jeho chut a nasledne high..
Prave sem si vybouchal par gramiku na nasledujici tyden at je vecer co do dymky

II. In - Fc,WR,BJ,TCh--150W
III. In - Shit, Aurora B--250W

Kuku kuku..tralala tralala

Old Post 23-11-2008 v 20:58 PM
StigHelmer je offline   Profil uživatele StigHelmer   Find more posts by StigHelmer   Foto galerie člena StigHelmer   Click here to Send StigHelmer a Private Message   Add StigHelmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aise
Nový Člen

Karma uživatele Aise - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 5  

Obecné Příspěvek č. 186

HAŠiŠ rozhodne ANO
Dal bych si suchace....

Aisetek23

Old Post 24-11-2008 v 07:38 AM
Aise je offline   Profil uživatele Aise   Find more posts by Aise   Foto galerie člena Aise   Click here to Send Aise a Private Message   Add Aise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 187

ANO

...dneska hodně

Old Post 24-11-2008 v 22:12 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 188

hašiš jednoznačně ano - ale pro správnej efekt je dobrý neprokládat to špekama s trávou, to chce tak 3-4 sucháče nebo brčka s hašem během večera a je to mazec!

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 25-11-2008 v 00:47 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hastalarasta
Nový Člen

Karma uživatele hastalarasta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 189

kdyz sem byl v lete panackove ve Spanelsku tak sem tam vecer v parku koupil hroznou štangly haše tak 12cm takovej hranolek vod marokánců kerejch je tam fsude jako much marijánku tam meli hnusnou tak sem musel koupit ten haš a vědel sem hovno co to umí.. tak sme sli do hospody tam sem poslal 3 kusy nakyho patoku místního a že du ven sám na vosobáčka.. a jak sem ten den este nehulil tak ze si udelam vetsiho radsi.. no a nevim jak sem se z ty hospy dostal nic uplne sjetej hašem

Old Post 25-11-2008 v 06:34 AM
hastalarasta je offline   Profil uživatele hastalarasta   Find more posts by hastalarasta   Foto galerie člena hastalarasta   Click here to Send hastalarasta a Private Message   Add hastalarasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 190

Tak i já jsem každopádně pro hašiš. Líbí se mi jeho specifická vůně a chuť.A to HIGH potom je k nezaplacení :-D

Old Post 25-11-2008 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 191

nikdy sem nebyl víc zhulenej než když sme dali každej 3 suchý drinky ( a před tim asi brko)
to byly pěkný halušky...

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 25-11-2008 v 14:55 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dumbo
Stálý Člen

Karma uživatele dumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 192

prave vcera sme dokoncili jednu malu kocku cokolady ale nebolo to boh vie co, dost slabe ucinky (fajka, joint, suchy bong, vodny bong, suchy drink) neviem cez co to slapalo najlepsie ale rozhodne hasik ANO ale mam radsej zelene paldy....

"Člověk jedná, jen když žije, a žije, jen když jedná."Ján Šmok
"Volím, teda som"

Old Post 25-11-2008 v 15:18 PM
dumbo je offline   Profil uživatele dumbo   Find more posts by dumbo   Foto galerie člena dumbo   Click here to Send dumbo a Private Message   Add dumbo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dumbo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4727170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív