Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Web kamera
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Web kamera Příspěvek č. 1

Zdravím všechny lidičky,
mám takovej dotaz a byl bych rád, kdyby mi na něj někdo odpověděl i z toho právního hlediska. Chci si dát do pěstírny web kameru a protože mám nepřetržité připojení, tak mě napadlo, co kdybych to udělat jako on-line kameru. Všichni by se mohli kochat, jak kyticky krásně rostou. Bylo by to bezpečný nebo by mi za týden zazvonilo komando týpěčků v černých kuklách a na hrudi s nápise POLICIE ???

Old Post 21-12-2003 v 08:52 AM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 2

zalezi od toho aky mas tip pripojenie a zabezpecenia, popis

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 21-12-2003 v 09:47 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

Jsem normálně připojenej přes bezdrát, mám pevné IPéčko a když se přihlašuju do sítě, tak jdu přes router a ten mi nedovolí používat proxi, když dám používat proxi a nastavim ho, tak mi to už nedajte ten router. Takže celkem kdokoli, kdo se trochu vyzná v netu, tak během pár minut zjistí kde bydlím na několik kilometrů čtverečních. Ale vlastně i tady na groweru lidi dávaj fotky svých kytí. A kdyby to bylo jenom technický konopí ??? Pěstování pro radost a nikdo ti nemůže nic říct.

Old Post 21-12-2003 v 10:01 AM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 4

hele právník nejsem, ale jestli si dobře pamatuju - tak před (?) lety měl takhle web kameru JXD - psal wo t o m i do Reflexu a ještě je na svobodě - zkus se kouknout na koukat.cz (je to ta jeho stránka? si nejsem jistej) nebo mu napiš, podle mě měl legální konsequence nějak vychtaný, pro jistotu...
čus Dude

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 21-12-2003 v 17:58 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 5

Článek jsem nenašel, ale nějak moc jsem ani nehledal, takže to zkusim ještě zítra, ale napsal jsem mu mejla, takže se uvidí co bude dál. Dík Dude

Old Post 21-12-2003 v 19:31 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edamaslo
Stálý Člen

Karma uživatele edamaslo - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 6

heh si myslim ze to je risk jak prasatko.... jelikoz policie na zaklade nahraneho videa(z tve kamerky) bude mit dukaz na stihani neznameho pachatel => najdou si kde bydlis a potom kraaap do dveri a mas po srande... osobne bych to nedal... nebo aspon ne tak vokate...

--no-more-space-for-thieves-->

Old Post 22-12-2003 v 15:43 PM
edamaslo je offline   Profil uživatele edamaslo   Find more posts by edamaslo   Foto galerie člena edamaslo   Click here to Send edamaslo a Private Message   Add edamaslo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satansmaster
Stálý Člen

Karma uživatele satansmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 27 

jen nazor Příspěvek č. 7

to je o pici!(s prominutim) jestli chces bejt zavrenej tak si naloz batoh trhavinou a sloz ji v parlamentu. efekt bude stejnej a navic prospejes celemu narodu. jinak si jen koledujes o maler. ale tvuj problem.papanek

Old Post 25-12-2003 v 16:53 PM
satansmaster je offline   Profil uživatele satansmaster   Find more posts by satansmaster   Foto galerie člena satansmaster   Click here to Send satansmaster a Private Message   Add satansmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 8

Jak sem nad tim premyslel, taje to fakt jenom koledovani o nejakej bordel. Takze na to kakam

Old Post 25-12-2003 v 17:21 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 9

a neni to nahodou stejny jako kdyz uploadujes z domova fotky treba na grower??

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-12-2003 v 21:15 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 10

Myslim si, ze neco podobnyho to bude, takze z moji čarovne skrinky tady neni ani jedina fotecka, na groweru cerpam pouze spousty kvalitnich informaci.

Old Post 27-12-2003 v 19:33 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Palec dolů 2 Dude Příspěvek č. 11

nieje to to iste, lebo takeho Hulka by za tie foto nezavrel, lebo niesu jeho, ale k veci ta kamera by isla non-stop on-line z tvojeho bytu, takze by sa fizlom laksie hladalo

Old Post 03-01-2004 v 01:59 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 12

Pokud o tom jeste premejslis... rozhodne to neni totez co fotka v galerce... zjistit z IPcka u tvyho poskytovatele pripojeni tvoji adresu a jmeno je pro policajty otazkou jednoho blbyho povoleni, ktery jim na video, jak zalejvas tri kytky pod lampou priklepnou hned.
Co se tyce ty galerky, pokud vim, grower nearchivuje logy, tudiz zjistit zpatky odkud jsi uploadoval fotku je problem.. neco jinyho by bylo, kdyby se grower dostal pod kontrolu policie, pak by si to logovani mohli jednoduse zapnout, nechat server v chodu a je hotovo.. ale to uz jsem paranoidni. A i tak by meli jen IPcko, takze zjistit cloveka, kterej pristupuje z e-caffe nebo skoly je obtiznejsi, na modemy pozor.. tam to taky neni velkej problem. Kazdopadne bych s tim neprovokoval...

P.S: a zdrava zasada na konec: "to ze jsi paranoidni jeste neznamena, ze po tobe nejdou"

cus ooPs

Old Post 04-02-2004 v 14:40 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 13

P.S.. a jeste neco.. sam "groweruju" ze skoly a bez anonymizeru a podobne... to co vsichni delame JE riziko, ale pokud clovek neprodava, nejde tak o moc a mel by pocitat s tim, ze v nejhorsim si to muze odskakat... za tri kytky pro radost do krimu nepujdes..

Old Post 04-02-2004 v 14:43 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4148800 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív