Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Větrák zlobí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cinzano
Stálý Člen

Karma uživatele cinzano - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 32  

Dotaz Větrák zlobí Příspěvek č. 1

Ani zvařenej sem na to nekáp. Po týdením hledání větráku jsem na jeden káp ale ouha on je na 220v 50/60w a točí se strašně rychle ikdyž na posílení stonku ideál ale co potom? Takhle to pořád nejde, už sem zkoušel trafa na mašinky ale ty sou na 12v a já dacan sem ten můj 220voltak zadělal na pevno a obložil lištičkama + to bolí + zalepil silikonem takže slitování a pomožte mýmu mozku už to začíná bolet Díky předem a Almelo rulezzzzzzzzz

Old Post 19-12-2003 v 18:30 PM
cinzano je offline   Profil uživatele cinzano   Find more posts by cinzano   Foto galerie člena cinzano   Click here to Send cinzano a Private Message   Add cinzano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 2

No můžu ti poradit, zajdi si do obchodu s elektronickými součástkami (GES Elektronics, FM Techniks, GM Elektro...) a kup si tam v oddělení stavebnic už postavenej modul regulátoru napětí pro 220V motory (používá se to třeba na regulaci otáček u vrtačky apod.). Ten pak připoj podle návodu do přívodu toho ventilátoru. Pokud nemáš elektro vzdělání, tak dělej všechno přesně podle návodu a extrémně pečlivě - kup si elektrikářskou svorkovnici(čokoládu) na spojování přerušených kabelů a elektrikářskou izolační pásku, kterou všechno pořádně zaizoluj proti dotyku. A hlavně nepracuj pod napětím
Jiný řešení mě nenapadá, leda v OBI nebo někde koupit stmívač na lustr, ale to už by se ti vyplatilo si tam rovnou koupit za asi 350,- 25W stolní ventilátor, protože ten stmívač vyjde asi na stejnou částku...

Old Post 20-12-2003 v 12:10 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cinzano
Stálý Člen

Karma uživatele cinzano - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

D9ky dědo mrázy a snad mě to nezabile ale co bych neudělal pro kytky třeba maj v pekle pořádnej výběr Jou u nás maj ten stmívač na světla nejlevnější za 740 (magoři) tak zatim

Old Post 20-12-2003 v 17:27 PM
cinzano je offline   Profil uživatele cinzano   Find more posts by cinzano   Foto galerie člena cinzano   Click here to Send cinzano a Private Message   Add cinzano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0695240 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív