Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Casovany vypinac....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Nápad Příspěvek č. 1

Cau lidi!
Jak funguje casovany vypinac? On jenom zapina nebo taky vypina? Kolik stoji takova vecicka? Kde se da ji kopuit?
Me zajima abych svetla se zapinali a vypinali... Vetraky bych fungovali porad......
Predem dekuji... za chvili mam postavenou skrin' 400w sodik, 2x 32w coolwhite!

Maxik

Old Post 19-06-2001 v 00:44 AM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 2

Maxik: Ten nejlevnejsi co mam ja (cca 180 kc) ma po obvodu ciselniku takovy lamelky po 1/4 hodine. Tedy dohromady 24*4 lamel. Ty lamelky se daji "promacknout" dolu. Ciselnik je oznaceny 00-23 hodin + dilky po 1/4 hodine. Je nataceci, naproti pevne vyseci nastavis, kolik je zrovna hodin, strcis to do elektriky a zamacknes dolu lamely, ktere jsou v hodinych, kdy nechces, aby tim bazmegem prochazel proud. Staci takhle? Kdyztak se nekde v marketu mrkni, pochopis hned, to jen me to trvalo asi pul dne a dva speky nez jsem to vykoumal ))

Old Post 19-06-2001 v 05:20 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Kde? Příspěvek č. 3

Kde jsi ho koupil???, právě teď se snažím nějakej koupit, ale všude ho maj tak za 400-500 (mechanickej), za 500 a víc digitální.

Old Post 19-06-2001 v 07:02 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amph
Stálý Člen

Karma uživatele amph - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 4

majklovec: ted maji v Obi nejakou akci a maj tam spinac, tak jak ho popisuje Sunset asi za 220......

Old Post 19-06-2001 v 09:43 AM
amph je offline   Profil uživatele amph   Find more posts by amph   Foto galerie člena amph   Click here to Send amph a Private Message   Add amph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 5

Ahoj, jak říká amph v obi maj tyhle mechanický za tu cenu, moc spolehlivý nejsou (mám dva a jeden se furt zpožďuje) ale na spínání světla to bohatě stačí. Pak jsem si koupila v OBi digitální kolem 400kč a říkala jsem si jak jsem ušetřila, ale není to tak, prostě jsem vyhodila 4 kilečka. Mám ho danej u zalívání a ten sráč mi asi 4x přelil kytky. Samovolně se přepínal, vypínal, no prostě peklo. Takže jestli chceš ten spínač jenom aby si nemusel vstávat na rozsvícení, tak si pořiď ten z OBi za pár kaček, ale jestli to chceš na nějaký složitější věci tak doporučuju trošku zainvestovat.

s.L.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 19-06-2001 v 10:06 AM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 6

Díky, potřebuju ho jenom na světla a vzhledem ke stylu mýho života ... je potřeba, aby to někdo (něco) dělal za mě.

Tudíž mažu do OBI.

[Edited by majklovec on 19-06-2001 at 12:17 PM]

Old Post 19-06-2001 v 10:14 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu
Stálý Člen

Karma uživatele Balu - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 7

Ve vodickovi na rohu maj docela dobry digitalni spinace 400-600 vice druhu.

Old Post 19-06-2001 v 10:50 AM
Balu je offline   Profil uživatele Balu   Find more posts by Balu   Foto galerie člena Balu   Click here to Send Balu a Private Message   Add Balu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Balu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

Já jedu všechno světla větráky na mechanický časový spínač a nemůžu si stěžovat(jedu v hlíně).
ale pokuď jedete hydro či něco podobného tak je ten digi spínač asi lepší.
Ale pokuď to chcete jenom na světlo tak bohatě stačí obyčejnej mechanickej.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 19-06-2001 v 20:40 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Nápad Kopil jsem ho! Příspěvek č. 9

Koupil jsem ho v OBI za 179!

Old Post 20-06-2001 v 08:01 AM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 10


Jojo, díky za tipy, taky jsem si ho koupil.

Takhle vypadá:



A nechá se koupit i tady: http://w5.inshop.cz/hydroponieplus/inshop/

Butch: Proč myslíš, že je na hydro potřeba digitální?

[Edited by majklovec on 21-06-2001 at 09:41 AM]

Old Post 21-06-2001 v 07:41 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

Majklovec: NO myslim si že na hydro je potřeba spíš digitální spínač kuli tomu že mechanickej je jenom po 15minutách a někdo tu psal že třeba pouští živniny každých pár minut nebo tak a to se určitě lépe nastavuje u digi spínače.

Ps: nenapsal jsem že je potřeba ale že je asi lepší!!

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 21-06-2001 v 23:39 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Nápad hodiny Příspěvek č. 12

Ty OBIhodiny (u nas za 170) mohou spinat dle stitku 3.5 kW, ovsem indukcni zatez (tlumivka v obvodu) jim urcite da pekne pokourit :={) Navic, kdyz vypadne elektrika, tak stoji. Ty hodiny. Preferuji takove prastare, oranzove - sice sepnou max. 2A, neb uvnitr je jenom takovy maly mikrospinac, ale kdyz se za ne zaradi rele, nebo stykac, tak je to v naprosty pohode. Uvnitr je NiCd baterka 1.2 V, kdyv padne sit, jdou klidne i mesic (vyzkouseno). Mam dvoje [jenom :={(] a jsou to nejpresnejsi hodiny, kteryma disponuju. Nesahl jsem na ne pres 10 let....... abyste me nebrali za slovo, tak sahl, neb jsem se stehoval, ale nemusel jsem je nastavovat, a to lezely mesic v bedne!

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 22-06-2001 v 06:12 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 13

2 Butch: OK, špatně jsem tě pochopil.

Jojo, musím potvrdit, ty OBIhodiny nemají záložní zdroj. Tzn. vypnou elektriku, vypnou se hodiny a kytkám se posune perioda. Na druhou stranu to nejni až tak hrozný.

[Edited by majklovec on 25-06-2001 at 12:38 PM]

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 25-06-2001 v 06:49 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukashiva
Nový Člen

Karma uživatele Lukashiva - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 14

Ja jsem opatril v GM Electronic digitalni hodiny za 380!
Maji 20 programu a spoustu dalsich vychytavek, ktery skoro urcite nevyuzijete.

--======--
smoke with respect!
=========

Old Post 25-06-2001 v 11:32 AM
Lukashiva je offline   Profil uživatele Lukashiva   Find more posts by Lukashiva   Foto galerie člena Lukashiva   Click here to Send Lukashiva a Private Message   Add Lukashiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

kratke casy Příspěvek č. 15

Zapomnel jsem: na kratke casy se daji pouzit schodistova (casova?) rele v kombinaci s hodinami spinacimi, ci 2 schodistaky. Nevyhodou je vysoka cena, cca 750,- , ale videl jsem je i ve slevach za cca 450,-. Sepnou cca 2A, coz na zalenavi ci roseni bohate staci. Casy jsou od radu sekund az po snad 60 hodin.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 25-06-2001 v 11:48 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Upozornění Jeste levnej.... Příspěvek č. 16

V novem TESCO na andelu (carefour) mechanicky vypinac stoji 145 Kc !!!!

Old Post 05-07-2001 v 10:23 AM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2003 - Casovanej prepinac. - 8 odpovědí
20-09-2001 - Ctverhrany kvetinace - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8278370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív