Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Pestovanie v pyramide :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 161

víra neni zvrácenost co ničí lidský životy, ta dokáže lidem i pomoct... to ta církev a mocichtivý v jejich vedení... to je to zlo! Nesmíš k tomu ale přistupovat zaslepeně... a podle mě přesně tak ty přistupuješ k tématu pyramid!

Viděl sem o tom spoustu dokumentů a všechno byly vesměs dohady, doměnky a teorie... nikdo nikdy neprokázal že opravdu nějakou funkci maji! Vesměs měli všichni jen nějaký pocity... placebo efekt?

Jinak máš i pěkný názory se kterýma souhlasim... sme nástroje systému díky kterýmu bohatý bohatnou a chudý chudnou. Vymejvaj nám u toho mozky abysme makali víc a přemejšleli míň. Bigup za ten názor! Ale už je to tak tisíce a tisíce let, nic novýho.

citace:
Na obrázku má týpek kompas, nebo asi buzolu, furt mě matou 2 střelky a postavil jí podle té větší, nebo nevím (musím si jí pořídit). A něco naměřil. V pyramidě v Postoupkách, měl frajer ve špičce neidentifikovatelný přístroj a říkal, že jeho pyramida vytváří 50000W. Díky


Hele vážně si něco nastuduj o fyzice a zvlášť u elektriky buď pozornej... takhle to vypadá že si děláš srandu. Neidentifikovatelný přístroj... ještě aby začal lítat a máme UFO...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-02-2016 v 19:42 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 162

Já viděl všechny dokumenty, ale byl jsem v ní, jsem v těhle věcech citlivější a vím co jsem cítil a viděl!
Jsem stavař a ted přicházím na kloub tomu kompasu, až si ho pořídím a ošahám prackama, tak to pochopím a uvidím, v elektrice mám jen základy. (asi malé). Rád bych studoval, ale mám velmi aktivní život, samý píčoviny kolem i u tohohle makám na nabídce pro zákazníka.
Žádná sranda, chci jen tu pyramidu postavit přesně, nic jinýho, ostatní už vím.
Už máš ode mě 2 K+ Díky aspoň za tebe.
No jeho auto vypadalo jako ufo, Infinity tak za 6 míčů :-)

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 24-02-2016 v 19:56 PM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 163

Me udivuje cemu jsou nekteri schopni verit... Jako kdyby ty pyramidy opravdu fungovaly uz o tom budou nejake dokumenty, dukazy atd takhle je to jedna z mnoha "vtipnych teorii" lidi kdyz chteji verit, dokazou verit cemukoliv... Nerikam ze sam jsem dokonaly, taky mozna verim vecem ktere jsou doopravdy spatne...

Old Post 14-03-2016 v 22:49 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 164

Teprve budeš udiven až uvidíš co v tom poroste. Jinak tvůj příspěvek ničím nepřispěl, zkus to znova za pár let s větším info o pyramidách, děkuji. ZR
Ps: U mě se to už rýsuje, na 1. Máje bude obydlena několika děvčaty.;-)

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 15-03-2016 v 00:05 AM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 165

Tak jak, nějákej pokrok ?

Old Post 17-06-2016 v 08:16 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 166

Asi nijak. zákony přírody fungují dál a šamanský hokus pokus asi nedopadl valně.

Celkově by mne zajímalo- jak to má fungovat? Kytky hnojíme aby rostly, energii čerpají ze živin v půdě a fotosyntézy. V čem by měla pyramida pomoci? To je nějaké aero už i bez vody?
Jak má pyramida ovlivnit růst, život? ? Pokud jde o kopii Tutanchámonovy pyramidy, neměla by tato samotná pyramida vevnitř kypět životem? Co samotná mumie, taky by neměla ožít, vyrůst, nebo alespoň vzhledem k naspeedovaným bakteriím provést rozpad rychleji?

No asi se odpovědi nedočkám... Tak si alespoň dovolím navhnout nové téma - "Aura vašich kytiček, aneb jak jsem vařil kulajdu"

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 01-07-2016 v 01:19 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 167

...Jsem stavař a ted přicházím na kloub tomu kompasu...


kamo od tebe bych si nenechal postavit ani kozi chlivek..

xxyy

Old Post 02-08-2016 v 16:17 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 168

Dávám do skleněné Pyramidy klíčit semínka několik let a ponechávám je tam i při prvním týdnu růstu. Také zalévám samoz. odstátou vodou z Pyramidy. Nikdy se nestalo že by semínko nevyklíčilo, nebo pak samotná kytka uhynula, což u normálního postupu zcela vyloučit nelze. Dostávají také Vesmírnou a Blahodárnou Energii. Kdyby chtěl někdo poradit se stavbou malé Skleněné Pyramidy nebo tuto problematiku rozebrat. tak jsem k dispozici.
Pěstu Zdar

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 02-08-2016 v 16:57 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 169

známi má pyramídu vonku pred barákom nie sklennú ale z dreva asi 3x3 metre a tvrdil, že keď dá do nej večer tupý nôž ráno je nabrúsený.Dokonca má v nej aj 2 postele a vyberá prašule za vyspatie sa v tej pyramíde.Bola u neho aj TV Markíza a točila o tom dokument.Myslím že ho vysielali v relácii Reflex.
Bol som v tej pyramíde a cítil som niečo zvláštne, asi to bolo tým že som pekne hučal

Old Post 02-08-2016 v 17:53 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2006 - Pestovanie na intraku ..... - 46 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7002540 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív