Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » moje podivný začátky :)-02
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

moje podivný začátky :)-02 Příspěvek č. 1






Ahoy
tady je pár fotek mých prvních, rok starých kytiček. Prvně jsem se pokoušela něco vypěstovat ze semínek, ale když už se mě jich pár chytlo, tak to byli všechno samci . Takže mě nakonec zachránila teď už moje drahá polovička darováním těchhle dvou malejch kytiček(noname), který vyrůstaly na stromech v lese (samozřejmě ). U mě vyrůstaly celkem pozdě - asi od června (?), kde se ze začátku vypořádávaly s prostředím - celkem hodně zamořeným smogem :/ a vůbec s přesazením. Ze začátku to moc nevypadalo, ale pak se z toho dostaly . Byly dvakrát zastřižený a pohnojený párkrát Kristalonem start - což se mě posléze vymstilo, protože jedna přehnojením skoro uschla, ale dostala se z toho ... spíš jsem ráda, že stejně nereagovala i ta druhá . Byly to přeci jen (mý) začátky Sklízela jsem na konci září... vypadalo to, že to bude ok, ale jakmile se to usušilo, tak tam zbylo víc listů než by člověk chtěl, takže z toho moc nezůstalo :/ bohužel.

Tento rok to už dopadlo o moc líp .. aspoň já jsem byla celkem spokojená - http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=6743

Old Post 19-11-2003 v 20:19 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

je fakt, že s tím topením to byla hodně velká blbost, ale v tý době se ještě tolik netopilo - asi ... tenhle rok se to, ale vyřešilo jinak - líp , škoda že mě/nás tenhle způsob nenapadl dřív ...

Old Post 19-11-2003 v 20:46 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

pěkná kytičky......radost pohledět. :-)

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 20-11-2003 v 07:54 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

to Bambulion: no jo....děláš, jak kdyby si nikdy nenapsal žádnej překlep....:-)

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 20-11-2003 v 13:31 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 5

Mellian:
tak to edituj a za blba bude on

kinda back

Old Post 21-11-2003 v 14:40 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 6

A pak to bude editovat on a budeš za blba ty a pak zase já a tak to pude pořád dál a dál (až to někoho přestane bavit)
Jo něco podobnýho už sem tu taky někde prováděl

Jinak moc pěkný kytičky...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 22-11-2003 v 19:12 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

4 Realist: já si s toho nic nedělám......je mi to celkem šumák.

4 Blueberka: no za tu kostičku fak stojí :-)

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 24-11-2003 v 10:49 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2390030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív