Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak nizke teploty vydrzi kytka?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 17

dik za odpověd.... Blue berry už schánim ma growru už asi 14 dní a nikdo ji nemá...... nebo nechce dát, prodat, ani za něco vyměnit....

Old Post 10-12-2003 v 14:47 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 18

To seli: To su odrody odvodene, resp. podobne atd. Od Blue Berry, dalej napr. Blue monshine,Ble mzstic, a napisal to preto, lebo je yname, ye tieto odrody sa yafarbuju tym intenzivnejsie do odtienov modrej cim je vecsia zima, teda zas to nemyslim tak, ze by si pri nule dostal atrament

To viridis: Suhlasis?

Old Post 10-12-2003 v 15:30 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 19

2 dichlordifenyltrichlormetylmetan: Az na tie preklepy naprosty suhlas.
2 seli: mas PM

Old Post 11-12-2003 v 05:41 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

ddt Příspěvek č. 20

2 viridis: som rad ze poznas moju chemicku podstatu

Old Post 11-12-2003 v 11:53 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 21

Pokud je kytka jeste hodne mala, nemela by teplota klesnout pod 5 stupnu. Pokud je vsak kytka velka......nizsi teploty snasi celkem v pohode

Old Post 11-05-2004 v 13:07 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 22

a co naopak - vyssi az vysoke teploty ?
vyklicila mi druha varka (ze 13 seminek 12 ) a kvuli nedostatku vhodnych mist k predpestovani jsem jeste nevylezle kyti dal do skleniku - problem tam je s teplotou, ted jsem ji meril: 32 °C, ale na to, ze je 15:30 a neni prilis slunecno se mi to zda dost... Muze to poskodit cerstve vyklicena seminka (uz v hline)??? Co potom, az vyrostou - zvyknou si, nebo je treba presunout je jinam??? Je to poprvy co je predpestovavam ve sklneniku, vzdy jsem je mel venku na parapetu, ale po lonske katastrofe (matka mi je rozsekala ) uz se neodvazim...

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 12-05-2004 v 14:41 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 23

Zdarec, nechci zakládat nové téma tak snad si toho tady někdo všimne,
Mám řízky odrůda dobře odolná i na out a teplota v boxu je kolem 21° při světle, jak vypnu jde i k těm 15°, vlkohost lehce nad 70% což je asi v pořádku, nemohu jim tu pustit přímotop nebo tak, ale nenaseru kytky moc s temihle teplotami?
PS: odrůda Ak47-WW (White Russian).

Old Post 16-04-2016 v 12:00 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 24

Čuz akorát se sekne a poroste pomalejc

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 16-04-2016 v 15:37 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 25

No to sem taky zhurba vycetl ale jestli proste ten vysledkny efekt nebude nejak nahovno, nejak casove me to fakt netizi.
A tak jak chapu, pujdou holky pomalec ale pude to

Old Post 16-04-2016 v 20:03 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 26

jel jsem první kolo in, pod 250w... larry og kush..kytky neco přes polovinu květu asi 30. den.. měl jsem v noci i 14 (než jsem si toho všimnul). a kytky jely celkem v pohodě.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 29-04-2016 v 15:51 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 27

Souhlasim. Možná se opozdí dokvět. Ale na druhou stranu mám ve stanu 3 teploměry a u vršků je v noci míň než dole ( u mě nejmíň 14.2 u vrchů 18.8 u květináčů)je to prouděnim vzduchu když máš okýnka výš tak si v pohodě. Takže shrnutím neni to nic dobrýho ale zas taková tragédie to taky neni.

Edit: výnosově/peněžně mi příde občas lepší kosa než placení přímotopu v prostoru

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 29-04-2016 v 15:56 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 28

2 kreator1993 : jak píšeš, neni to tragédie. ja jsem používal přímotop (olejovej radiátor), na minimum abych byl alepson na 18-19 °c , ale to až asi po týdnu co jsem to zjistil, a kytky jely v tu dobu normalně dál. asi je to daný i genetikou a dalšíma okolnostma

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 29-04-2016 v 17:02 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamionakx
Nový Člen

Karma uživatele kamionakx - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 29

[účet odstraněn]

Old Post 06-08-2016 v 05:24 AM
kamionakx je offline   Profil uživatele kamionakx   Find more posts by kamionakx   Foto galerie člena kamionakx   Click here to Send kamionakx a Private Message   Add kamionakx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

no vic bych se bal samotnejch teplot nad tricet stupnu vic nez nejakejch rozdilu. V prirode ty rozdily bejvaj klidne i 20stupnu a kytky to zvladaj vklidu.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-08-2016 v 11:16 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0786280 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív