Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » TheHempCultivatorův OUTdoor 2003
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Obecné TheHempCultivatorův OUTdoor 2003 Příspěvek č. 1






Zdravím. ..

No letos sem měl rostlinky i venku.. bohužel to nedopadlo úplně podle mých představ, ale přece jenom - něco se urodilo…

Ven jsem dával předpěstovaný sazenice ze semínek i z řízků…
Z řízků to byly modely Blueberry, Buddha, Great White Shark a ze semínek Afgánec (teda ne originální semínka, ale hned ta další generace) a pak nějaký moje i jiný kříženiny skunků..
No celkem sem jich tam měl 16, ale protože se na místečko dostanu tak jednou za 2 měsíce tak jich vlivem spousty nepříznivejch faktorů zbylo jenom 5.. Letos bylo hrozný sucho, něco vyrvaly a přehryzaly zvířata a 2 vzrostlý kytky začínající kvíst prostě zmizely a já sem ještě vyrval 3 samce…
.. jo hnojený byli jenom trochu jako sazeničky ještě za voknem…

No nakonec sem sklidil 5 kytek..

Všechny fotky sou těsně před sklizní..
No ta první fotka vypadá dost optimisticky..to je někdy v březnu za oknem ještě všechny hezky pod kontrolou…

Ta další je Afgánec.. no ten se docela povedl.. hezky chutná a tak dále …

Jen tak pro zajímavost – zasel sem ho 29. března, jednou zaštípnul a sklidil 11. října..

Na 3 fotce jsou vidět paličky GWS těsně před sklizní - tj. v půlce října.. no docela zajímavě se vybarvil..takovýhle vybarvení sem čekal spíš vod toho Afgánce, ale příroda je mocná čarodějka

A na tý před-poslední fotce je celá moje OUT sklizeň (GWS, Blueberry (ty menší tmavší paličky uprostřed), a Afgánec).. no musim se přiznat, že sem od těch skunků očekával trochu víc, ale voni by holky chtěly venku asi přece jenom víc péče a taky asi trochu teplejší klima na dozrání…

Jo a na závěr sem přiložil jednu fotku staženou odněkud z Overgrow s menší úpravou.. . no docela vyjadřuje můj současnej životní postoj…

Tak co vy na to ? .. Co si myslíte vy o pěstování skunků z řízků „ uplně venku “ – jako ne třeba na balkóně, ale v těch „nejtvrdších podmínkách“ ?… všechny dotazy rád zodpovím…

Tak se mějte

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Naposledy upravil TheHempCultivator 14-11-2003 v 18:55 PM

Old Post 14-11-2003 v 18:16 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 2

je to parada,fakt a pposielam kacku

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 15-11-2003 v 11:12 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Pohodička Příspěvek č. 3


Tady je usušená hlavní palice z Afgánce s mojí novou drtičkou...

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 03-01-2004 v 10:15 AM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 4

pěkný ale je to málo co/na out/
vyzkoušel jsem řízky od Lokiho venku
GWS-pohoda dozrál tak v půlce října
WW,Belladona-dozrály tak napůl/konec října
JH,Sk*1/Haze-nedoporučuju ven ,sklízel jsem 8.listopadu a skoro žádný květy
předloni jsem jinýho JH z klonu a ten dozrál ok vdruhý půli října
jinak favoritem na out jsou řezani Sensi skunku-je to dělník a smrdí jak tchoř

lávovej keran

Old Post 04-01-2004 v 10:26 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 5

Zdárek !

prophet - jo na OUT toho bylo (až na toho Afgánce) hodně málo.. no snad to příští sezónu napravim.. když to srovnám s rokem 2002 tak vážně nic moc..ale jak už sem psal .. voni by holky chtěli asi trochu víc péče a lepší podmínky..

no a ten Sensi skunk - budu o něm uvažovat

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 04-01-2004 v 14:18 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faraon
Stálý Člen

Karma uživatele Faraon - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 6

pekne sisticky.Hlavne ta predposledni fotka ta se mi fakt libi.

Old Post 10-01-2004 v 19:28 PM
Faraon je offline   Profil uživatele Faraon   Find more posts by Faraon   Foto galerie člena Faraon   Click here to Send Faraon a Private Message   Add Faraon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 7

jojo ta hlavna VETVA musi byt riadny nader

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 16-01-2004 v 13:47 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicka
Stálý Člen

Karma uživatele opicka - 20% PěstitelskáKarma uživatele opicka - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 95 

Příspěvek č. 8

TheHempCultivator:Venku to bez starani stoji celkem zaprd.Letos jsem sazel asi tak kolem 36 kytek noname a nakonec jsem sklidil tak 6kyticek.Nejspis se pekne srny napasly a to sucho bylo drsne.Nosil jsem tam vodu tak pet set metru,celkem makacka a proto uz jsem si nasel jine policko.Zvlastni zkusenosti vim,ze ven pouze modely,ktere maji dobu zrani do 50dni a to muzou byt i in a ty stejne dozrajou az nekdy v rijnu.

Old Post 17-01-2004 v 12:53 PM
opicka je offline   Profil uživatele opicka   Find more posts by opicka   Foto galerie člena opicka   Click here to Send opicka a Private Message   Add opicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicka
Stálý Člen

Karma uživatele opicka - 20% PěstitelskáKarma uživatele opicka - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 95 

Příspěvek č. 9

joo a mel jsem Afgan venku a ten nezklamal.Mel jsem taky rooi bart a ten nejdriv zecal pekne plesnivet no a pak zmenil majitele jinak k

Old Post 17-01-2004 v 12:55 PM
opicka je offline   Profil uživatele opicka   Find more posts by opicka   Foto galerie člena opicka   Click here to Send opicka a Private Message   Add opicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2010 - Vojtovo OUTdoor 2010 - 25 odpovědí
24-10-2010 - Hrnkův outdoor 2010 - 35 odpovědí
19-10-2010 - nugettův outdoor 2010 - 162 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0682120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív