Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Trička grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Dotaz Trička grower Příspěvek č. 1

Fakt se mi líbí trička grower. Ale má to jeden háček. Jsou tam samá pánská.To jako myslíte jenom na sebe? A co my ženský?? Haló, my jsme tady .

Old Post 08-11-2003 v 20:16 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

to Realist:

Barvy jsou v poho. Ale ta velikost je spíš problém....

Old Post 09-11-2003 v 11:18 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

to realist:
jo je škoda, že více holek nepopužívá svou mateřskou lásku pro pěstování kytiček...:-)) No mám jinak dámskou velikost S nebo M, takže přepokládám, že bych byla totálně utopená i v pánským Sku...:-) Zatím smůla, ale snad se s tím někdy v budoucnu něco udělá

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 10-11-2003 v 16:46 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

to Bohour:
Život bez sladkého? To jde? Hele fakt sladký miluju a sníst tabulku čokolády na posezení není problém. To bych to musela jíst na kila, aby mi sedly pánský velkosti....:-)

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 10-11-2003 v 20:25 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 5

mám hodně podobnej problém (i s tou čokoládou ) ty Grower trička sou fakt pěkný, ale v Sku bych mohla, tak akorát spát, protože by mě bylo po kolena už se mě to několikrát stalo, že v dojmu, že si kupuju malý/dámský Sko mě přišlo normální klučičí triko, takže sem obdarovala pár kamarádů , kteří byli sice rádi, ale ...
a ta nášivka taky není špatnej nápad ... spíš až moc dobrej

Old Post 10-11-2003 v 21:31 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

To Bohour:
Tak jo, díky...Třeba to vyjde.

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 11-11-2003 v 06:51 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

Jo Bohoure, ty bys chtěl vždycky něco spešl, viď?

Mellian, máš ode mne soukromý vzkaz! Když se blíží ty Vánoce...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-11-2003 v 22:26 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

i když je tady celkem málo slečen, který pěstují, tak by ty trička mohly najít uplatnění u vašich tolerantních poloviček ne? - jen nápad

Old Post 13-11-2003 v 13:33 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 9

že by se mi rýsoval dárek pro babičku?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 13-11-2003 v 15:38 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 10

, tak to mě opravdu nenapadlo

Old Post 13-11-2003 v 20:27 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 11

Lidicky neplanujete udelat XXL? To triko se mi moc libi ale potreboval bych vetsi ...... neplanujete nahodou ...... nekdy casem ....... pls

Old Post 19-11-2003 v 15:45 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12

tam mám už doma tu mikinu. sice jsem počítala s modrou, ale červená je nakonec super a ani se mi z ní nehce svlíkat, jak je pohodlná...........takže díky :-)))

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 19-02-2004 v 09:15 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Ano ano, taky bych rád mikinku barvy černý a velikosti asi XL nebo XXL. To by se eště upřesnilo.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 19-02-2004 v 12:43 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 14

Myslim si, ze mikinu grower by tady chtelo celkem dost lidi (vcetne me).
Budou se nekdy jeste prodavat?

Old Post 19-02-2004 v 18:46 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dusann
Stálý Člen

Karma uživatele Dusann - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 15

jo jo ty mikinky kdyby byvaly byly tak du do nich taky ale velikost XXL a barva treba zelena, cervena, hneda...klido i cerna...

Old Post 19-02-2004 v 19:01 PM
Dusann je offline   Profil uživatele Dusann   Find more posts by Dusann   Foto galerie člena Dusann   Click here to Send Dusann a Private Message   Add Dusann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stylus
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné triko Příspěvek č. 16

Neake nohavice grower alebo tricko to nevadi ale ked niekoho uvidis ze ma tricko grower tak vies ze huli

Old Post 05-03-2004 v 09:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-02-2007 - Odstavený Grower - 9 odpovědí
26-02-2005 - Můj Grower - 0 odpovědí
19-02-2007 - drtiče grower???? - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3829520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív