Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ventilátor aneb urob si sám
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
duplo
Stálý Člen

Karma uživatele duplo - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 25  

Dotaz ventilátor aneb urob si sám Příspěvek č. 1

Ahoj fšem doufám že toto téma už není ve foru,hledal jsem a nenasel...jestli jo tak mně smažte .Tak dost řečí:ventilátor získáte rozebráním starého vysavače-je v něm úžasnej radiální ventilátor.Nevýhoda je hlučmej motor,kterej se dá vyměnit-při troše šikovnosti-za slabší a hlavně na méně jak 220v(prodávaj třeba v GMelektroniku 12V motůrky...).Možná se dá také použít starej fén na vlasy-ty starý fény maj vyloženě tvar šneka..Tak to je vše.Tak zatim a pište

Old Post 04-11-2003 v 22:51 PM
duplo je offline   Profil uživatele duplo   Find more posts by duplo   Foto galerie člena duplo   Click here to Send duplo a Private Message   Add duplo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 2

pokud použiješ motor z vysavače, tak na odsávání, tzn. měl by být umístěn na konci potrubí jako poslední článek. Nebo nahoře na skříni,prostě musí vzduch nasávat, ne tlačit.Dal by se na něj ale umístit pachovej filtr, na nějakej odpor u filtru je lux zvyklej. Ale ten kravál a ještě venku?!?!?!
fén asi ne , nemá žádný výkon vhodný pro potrubní ventilaci (není zařízený na větší odpor vzduchu.) , navíc bych se bál že shoří, protože není určen pro dlouhodobý provoz.
keep growin'

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 06-11-2003 v 11:25 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duplo
Stálý Člen

Karma uživatele duplo - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3

Zdravim,jen ještě poznámku,ten motor z vysavače hrozně ŹERE(mooc watů)...Takže myslim že motor na 12V bude lepší a dá se sehnat motor co utáhne třeba prase a skoro nic nežere.To je asi vše tak zatim.A pište

Old Post 07-11-2003 v 14:45 PM
duplo je offline   Profil uživatele duplo   Find more posts by duplo   Foto galerie člena duplo   Click here to Send duplo a Private Message   Add duplo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kathos
Stálý Člen

Karma uživatele Kathos - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 4

ja sem to udelal takle!
Vlez sem do stary skodovky,kde sem vysrobouval,ventilatorek z toho teplyho a studenyho foukani je to na 12V a silny je to na odtah dost!De to pripevnit zvenku skrin,protoze je to takova krabice,kolem 35cm dlouha a 15-20cm vysoka,je to dobry!


KH

Old Post 07-11-2003 v 20:56 PM
Kathos je offline   Profil uživatele Kathos   Find more posts by Kathos   Foto galerie člena Kathos   Click here to Send Kathos a Private Message   Add Kathos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-11-2003 - Ventilátor aneb urob si sám - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7861610 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív