Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » problem s nemoci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ins
Stálý Člen

Karma uživatele ins - 84% PěstitelskáKarma uživatele ins - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 47 

Dotaz Příspěvek č. 1

Mam takovy problem s kytkama venku se kterym si nevim rady.
Hnojim je jednou za 10 dni Floranem a zalevam kazdy treti den,pokud treba...
Vcera jsem to byl po delsi dobe skouknout a ejhle... Jedna kytka vypada jako
by chytla nemoc podobnou tem co chytaj brambory....a dalsi tri maji
nejvrchnejsi patro cele zlute.(ale tak nejak zvlastne)
Udelal jsem par fotek a dal jsem je na web http://www.mujweb.cz/www/pandorasbox
Pomozte kdo muzete...co by jim mohlo byt?
ins

ins

Old Post 13-06-2001 v 11:10 AM
ins je offline   Profil uživatele ins   Find more posts by ins   Foto galerie člena ins   Click here to Send ins a Private Message   Add ins to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 2


DOST zvlastni. Zkousel si vysadit hnojivo? Jaky ma to Tvoje slozeni NPK? Uz se Ti to driv stalo?

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 13-06-2001 v 18:28 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ins
Stálý Člen

Karma uživatele ins - 84% PěstitelskáKarma uživatele ins - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 3

Mno hnojivo jsem vysadil ted co jsem to zjistil. Slozeni NPK - 23 - 19 –17 . Napadlo me jestli by to nemohlo byt nedostatkem nejakeho prvku v pude,ale to fakt nevim jak na to prijit.
Kazdopadne se mi to jeste nestalo. Zazil jsem kropenatost, takovy ty fialovy flicky na listech...ale primo tohle ne.

ins

Old Post 14-06-2001 v 07:34 AM
ins je offline   Profil uživatele ins   Find more posts by ins   Foto galerie člena ins   Click here to Send ins a Private Message   Add ins to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noms
Stálý Člen

Karma uživatele noms - 80% PěstitelskáKarma uživatele noms - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 31 

Chemie Příspěvek č. 4

Zdravim,
tohle mi pripada jako malo Mg nebo Fe. Uvidis co to udela az vysadis hnojivo.Vysoka koncentrace P-K muze zpusobit deficit nekterych stopovych prvku.

NoMS

Old Post 19-06-2001 v 11:22 AM
noms je offline   Profil uživatele noms   Find more posts by noms   Foto galerie člena noms   Click here to Send noms a Private Message   Add noms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 5

Ahoj, já bych to spíš viděla na nedostatek draslíku, ale příčina stejná jak říkal noms- moc slaná půda (= přehnojeno, nebo to máš vedle nějaké kadibudky). Prostě to zalejvej čistou vodou a modli se aby se to zlepšilo. Popřídadě přesadit kytky někam jinam dokud to půjde.

Flamengo lover - seňorita L.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 19-06-2001 v 13:42 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 6

jak můžeš dělat tak velký obrazy,to je masochismus

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 19-06-2001 v 17:15 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2005 - Problem se Superbudem - 3 odpovědí
27-08-2005 - problem s listy - 14 odpovědí
28-11-2005 - Problem s řízky - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9411010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív