Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vybojka down :-(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Palec dolů Příspěvek č. 1



Ahoj,

ja sem asi pekny jelito nebo co, ale kluci nemuzu prijit na to, co delam spatne. Nejdriv by se hodilo napsat, ze schema Deu a GanjaMilla zdaleka neplati pro vsechny vybojky - napr. sestava tlumivky Layrton, vybojky Son-T a starteru Dakof uziva zapojeni Standard. Ted ale k problemu:

Normalne jsem vsechny soucasti svitidla prolinkoval kabelem. Nejdriv bez a potom s kondenzatorem. No a ono to nejede. Je to presne podle schematu. Napadlo me, ale jestli treba nemuze byt chybou to, ze nepouzivam externi svorky. Chci rict, ze kdyz vsechno zemeni jsem spojil ve svorce starteru pro zem (tj. pripojil jsem tu i zem ze zasuvky a zem vybojky) - pozdeji jsem tam pripojil jeste zem toho kondiku. .

Kdyz to vrazim do zasuvky starter a tlumivka jemne brumi a vybojka se vubec nerozhavi. Cim to muze byt? Mate pouzite externi svorky nebo to mate stejne propojene v jedne jako ja?

Dikys.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 11-06-2001 v 20:22 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Kompatibilita startéru a tlumivky Příspěvek č. 2

Viz můj příspěvek k tvému threadu v galerii...

Deu

Old Post 12-06-2001 v 09:28 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 3


Uz to faka, nepozornosti jsem prohodil svorky. Nicmene dopis od pana Kauckeho z Ereky:


Dobrý den,
tuto informaci používají někteří výrobci.Když zakoupíte
jejich výbojku nutí Vás touto skreslenou informací
kupovat vše další potřebné od téže značky.
Takže se nemusíte obávat toho, že by tyto komponenty
spolu nekomunikovaly. Je to věcí správného zapojení.
S pozdravem Radek Kaucký

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 12-06-2001 v 17:58 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2006 - Vybojka LU-T - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2682020 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív