Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » POMOC ! - samci (potřebuju radu akutně)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Palec dolů POMOC ! - samci (potřebuju radu akutně) Příspěvek č. 1

Ahoj
mám docela dost velkej problém a potřeboval bych jen něco vysvětlit:

- koupil sem si semena ve Wídni (bushdoctor) TOP44 a MAGIC CRISTAL
-semena vylezly za 1-2 dny polovina šla do hlýny a polovina rovnou do hydra(bubbler) v hlíně byly všechny samice a v hydru samej samec co to má znamenat ?

ph jem dodržoval chemkoval sem pohle návodu GrowShopu
Málem sem brečel.

prosím vás o vysvětlení byl bych nerad kdyby se to opakovalo

děkuji

Lopata

Old Post 10-10-2003 v 08:44 AM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maxwelt
Nový Člen

Karma uživatele maxwelt - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 2

to Lopata
ze semínek jsem jel dvakrát/first lady,NLX/.Z těch deseti first lady bylo 6 samců u NLX jich bylo 7.Radši jsem si zařídil malou matkárnu a jedu řízky.Zkoušel jsem dělat i své semínka,samci jdou trochu omezit,ale ale u řízků je to přeci jenom jistota.Myslím,že když si koupíš semínka,tak tu jistotu,že to budou jen samice nebudeš mít nikdy.taky tu zazněl názor,že větší kyselost taky dělá samce,ale když jsi ph i hnoj. dodržoval,tak to tím asi není.

Old Post 10-10-2003 v 10:37 AM
maxwelt je offline   Profil uživatele maxwelt   Find more posts by maxwelt   Foto galerie člena maxwelt   Click here to Send maxwelt a Private Message   Add maxwelt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Ahoj Příspěvek č. 3

dodatekk

Dal sem 4 semena(2xTOP44 2xMAGICristal) naklíčit a pak jsem je narval do 1 společného bubbleru = 4 samci

Potom sem narval 4 semena(3xTOP44 1xMAGICristal) do hlíny
(4 složky ) = 4 samice

nevím co si o tom mám myslet ..... je to v <>


dále: lampa 600w
teplota 28 - 29
vlhkost 70-*80

ale trošku jsme to občas přehnaly z hnojkou ...

Lopata

Old Post 11-10-2003 v 14:52 PM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Pohodička ph Příspěvek č. 4

ahoj

PH sem řešil myslim že fosforem nebo nejakou chemkou z growshopu na snižování ph .


Ale problém jsem vyřesil tím, že sem tam narval 6 venkovních skunků co jsem měl na stomě....


dekuji vám za rady - ze semínek už nikdy (ja jsem vždy jel ze řízků ) jen sem si poprvé nakoupil semena za 60 euro a vono hofno

nazdar

Lopata

Old Post 12-10-2003 v 11:05 AM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Tak něco podobnýho se mi stalo. Dva bubláky, tři kytky, tři samci...

Old Post 15-10-2003 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4240540 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív