Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian 20x Coco drip 720 LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 33






Foto

Old Post 11-11-2023 v 11:34 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 34


Holkám se do výšky moc nechce, nejsem si jistej jestli tu výšku zabrzdil deficit nebo je to strainem, nebo něčím jiným ale holky jsou fakt bonsaiky spíš větví se fakt pěkně , mezery mezi patry minimální , dneska nasadím síť pomalu 😁 chce to trochu trpělivosti

Naposledy upravil Metadres 11-11-2023 v 12:27 PM

Old Post 11-11-2023 v 11:39 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 35

Za mě úplně klasicky rusak .. malé velmi dobře se větvící křoví
Po přepnutí dá určitě 100-150% výšky navíc


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 11-11-2023 v 15:05 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 36


Tak soudruzi a soudružky , měl jsem teď fofry tak nebyl čas na update...
Každopádně mám trochu smíšené pocity , nevím jestli je strainem a nebo deficitem co jsem řešil, ale holkám se moc nechce růst , resp. kytky se větví nádherně ale na úkor ,, velikosti ,, což mi dělá trochu problémy při vyplétání ale věřím že to půjde 😁
pH 5,6 EC 1,7 Hesi hydro růst , + atami calmag
I když je síť relativně zaplněná tak nechám pro sychr ještě týden na růstu 😁

Old Post 24-11-2023 v 20:18 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 37

Čau
Kolego .. já bych řekl ze úplně naopak
Ještě jsi neprepinal takže úplně není ten čas hodnotit

Nejvíc je třeba zapletat a držet výšku sítě prvních 14 na 12/12 to vydá největší výkon v růstu než postupně zastaví

Dle fotky už bych to i prepinal
Vyčistit spodek a věnovat 14 dnů dukladnemu pletení
Pak už bez zásahu

A budeš tam mít palic hromadu
Jde vlastně hlavně o to aby byly všechny konce větví v jedné nebo aspoň sobě blízké výšce
Tím pádem chápe rostlina každou větev jako hlavní a co je pod síti je nic. Vše pryč
Zbytečně ubírá sílu vrsku
Vypadá to velmi dobře


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 24-11-2023 v 21:58 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 38

Tak jsem trochu rád že jsi mě uklidnil 😁 , asi mám jen přehnaný nároky , ale jsem zvyklej že to roste mnohem rychleji. Spodky oholím určo 😁

Old Post 24-11-2023 v 23:48 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 39


Tak poslední dny 18/6 , zítra přepínám 12/12 . Dneska jsem měnil zhruba čtvrtinu roztoku, pH 5,7 EC 1,8 Hesi hydro růst + calmag , nechám tak týden nebo dva ještě růstový roztok...
Až na dozvuky toho deficitu tak vypadají holky k světu , myslím že by snesly v klidu i vyšší EC ještě ,
Dnes jsem nainstaloval topnou tyč s termostatem protože mi v noci začali klesat teploty pod 15-17°C a nějak za týden to vidím na odchlcovačku přímo do stanu , zatím mi běží jen v místnosti

Naposledy upravil Metadres 29-11-2023 v 16:28 PM

Old Post 29-11-2023 v 15:36 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 40




První týden od přepnutí 12/12 , konečně jsem spokojený s tím jak holky vypadají 😁, WR si místo mezi legendami určitě zaslouží , brutální větvění a sekundární růst , mezery mezi patry minimální na scrog super adept , ale chtělo by to síť s menšími oky protože kytky cpou všechno do větvění a stonky se táhnou fakt pomalu takže vyplétání je trochu komplikovanější , phena jsem se v tom roští fakt nepokoušel hledat 😁 PH 5,8 EC 1,8 , hnojky furt stejný , z tmy stříkám calmagem , zaznamenal jsem pár malých mušek ale nic hrozného , dnes jsem přidal odvlhčovačku a mám odzkoušeno že je odvlhčovačka přitahuje a nějakým způsobem likviduje protože vždy najdu mrtvé mušky v odpadní nadobce ,.. 2 mouchy jednou ranou ,..
Odvlhčovačka je aktuálně napojená zpátky do tanku takže mi denně doplní tak litr vody s EC 0.05 , ta fotka z boku je z noci pod green light při rošení calmagem

Old Post 09-12-2023 v 13:39 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 41

Jak vysoko držíš panel?

Old Post 14-12-2023 v 07:20 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 42


Aktuálně zhruba 20+ cm , světlo teď jede na 400W , řídil jsem se spíš podle pocitu a teplot přímo pod světlem teď mám ve středu zhruba 28-29°c , přestal jsem vyplétat a holky jsou ze semen tak už je to trochu cik cak s tou výškou 😁

Old Post 14-12-2023 v 13:53 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 43



Tak s muškama to bude asi větší problém 😁 dneska jsem našel v tanku larvy mušek viz foto , plavou po povrchu a vypadají živě docela.
Docela mě to překvapilo, většinou kladou mušky larvy přímo do substrátu kde žerou kořeny, zítra vyměním celý tank + před odčerpáním roztoku proleju peroxidem tank.
Jinak holky vypadají k světu 😁

Naposledy upravil Metadres 17-12-2023 v 17:59 PM

Old Post 17-12-2023 v 17:22 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 44

Takže dneska jsem měl konečně trochu víc času tak jsem se pustil do boje s larvama mušek v tanku , holky dostali poslední zálivku , ( larvy plavou na hladině , čerpadlo je u dna takže nemám strach že by se dostali ke kytkám touhle cestou ,..
Odčerpal jsem celý tank , a nechal zhruba 3cm což je něco málo pod 10l , mušky zůstali na hladině , přilil jsem 1l 12% peroxidu , a vše nechal působit , po půl hodině larvy bez pohybu , a všechen sediment plave na hladině , teď dám 1-2 proplachy celého tanku horkou vodou z vodovodu a celé to odčerpám zase , a mělo by být po problému , peroxid by měl vyprchat beze zbytku.

Naposledy upravil Metadres 19-12-2023 v 20:48 PM

Old Post 19-12-2023 v 15:10 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 45




Здравствуйте товарищи ... Polovina květu se blíží soudruzi , holky vypadají fakt juicy , trochu mi to přerostlo zase ale věřím že to LED panel prosvítí ... Instaloval jsem pachový filtr protože holky začínají pěkně smrdět , vůně mě fakt nadchla , silná ale svěží vůně pomerančů řekl bych ,..
pH 5.9 EC 1.9 , začínám přidávat PKčko + ATAclean

Old Post 30-12-2023 v 14:51 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 46


Tak jedem na 660W , EC 2,2 pH 6,0 Hesi hydro květ , pk13/14 calmag zlehka , za tři dny to bude 6 týden 12/12 , koncem příštího týdne bych chtěl začít flushovat .
Holky žerou jak pominutý , když namichám roztok EC 2,2 tak po dvou nebo třech zalivkách , je EC 1,9 takže jim ještě trochu přisolím na těch posledních pár dní

Old Post 09-01-2024 v 16:21 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 47


7 týden 12/12 , flush v plném proudu , zatím jsem nechal protéct substrátem zhruba 300l vody než jsem vyplavil všechnu sůl a z kytek tekla voda se stejným EC jako jsem tam nalil. Teď už jen voda s Canna flushem. Chci seknlut někde mezi 56-60 dnem , uvidím pod mikroskopem.

Old Post 20-01-2024 v 07:07 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 48


Tak dnes 55 den 12/12 , bohužel zítra odjizdimcdo zahraničí na pár dní ... Mám teď dilema zda seknout teď a nebo až se vrátím , to bude 60 12/12 , holky vypadají top

Old Post 27-01-2024 v 18:22 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9675460 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív