Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » RQS 8xNL, 8xCritical 320W LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

RQS 8xNL, 8xCritical 320W LED Příspěvek č. 1



Zdravím přeživší na Groweru.

Tohle kolo máme takovéto osazenstvo. 8x Northern Light ( na fotkách je to ta pravá půlka) 8x Critical ( na fotkách levá půlka) oboje od RQS, klony z vlastních matek.

Jsou zasazený v kokosu, kterej je říznutej perlitem.
Hnojím Cannou A+B, Kořeňák a cannazym. Později dle situace buď přidám nebo nepřidám PK.

Na růstu jsem je nechal cca týden, mají jeden záštip a momentálně jsou 4.den přepnutý na 12/12.
EC jsem začínal na 1.0 PH 5.5-5.7 a teď mají už EC 1,6 a PH 5.8.

Zalévám pomocí homemade dripu.

Světlo je od SunPro sunfather 320W

Zatím se zdá, že jim nic nechybí.

První fotka je po přesazení z matkárny.

Druhá fotka je 4den 12/12.

To je zatím všechno, Groweru zdar a growerům především!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 05-04-2023 v 13:13 PM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 2

Nicee 😁 a homemade drip máš pořešený jak ? Do odtoku někam ?

Old Post 05-04-2023 v 17:25 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3

Jasny, kytky jsou na stole a odtok z kvetinacu jde do kyble a nasledne do hajzlu... V minulem vlaknu jsem to popisoval celkem detailne. Je to trochu projetejch hnojiv, ale zase mi to nekurvy ph a ec v nadrzi, takze za me ideal.

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 05-04-2023 v 18:26 PM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 4

A o nějaký recyklaci toho roztoku si nepřemýšlel ? Zajímali by mě hodnoty toho roztoku co z toho proteče , bohužel nemám možnost u sebe 😁

Old Post 05-04-2023 v 18:52 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

Tak to víš, že jsem přemýšlel. Jenže já jsem prostě línej problém řeším, až když na kytkách vidím, že je něco špatně (ne, že by se mi to za poslední 4 kola stalo). Radši je co 3 tejdny prochláchnu, než abych řešil, že do nich naleju ec 1,6 a vyteče 2,0. Ono to měření z odpadní vody je taky zrádný. Měly by se měřit hodnoty substrátu a to už je vyšší dívčí. Takže to radši patlám takhle a výsledky to má, ale neříkám, že to je správně.

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 05-04-2023 v 21:43 PM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6


Zdar a sílu,

Tak tu máme 11.den 12/12 u Criticala je vidět rychlejší nákvět.
Přidal jsem síť, ať se mají holky pozdějc o co opřit a lehce jsem prostříhal spodky.
EC jsem zvednul na 1.7 Ph je nějákejch 5,8-5,9.

Zatím se zdá, že jedou hezky bez nějákejch deficitů. Příští týden už asi udělám první preventivní proplach.

Groweru zdar!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 12-04-2023 v 08:44 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

Vypadají, že prosperují, jen tak dál, jsem zvědav, co z toho vyleze

Old Post 12-04-2023 v 13:23 PM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 8

Nicee , začíná to vypadat moc dobře , akorát to je asi zkreslení foťákem ale takhle na fotce mě přijde podle barvy že bych přidal na hnojkach , K

Old Post 12-04-2023 v 14:19 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9


Tak tady se mi povedlo ulovit ještě jednu noční fotku bez zkreslení od LEDky.

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 13-04-2023 v 06:18 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 10

Beru zpět , vypadají fakt šťavnatě 😁

Old Post 13-04-2023 v 14:07 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 11

Jako základ v síti je 💪


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 16-04-2023 v 12:43 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12


Tak tu máme 15. den 12/12 a začínáme hezky ukazovat paličky.

Zatím vše v pořádku, dneska budu míchat nový roztok, tak už ho vytáhnu na EC 1.9-2.0 a ph kolem 6.0.

S proplachem ještě týden počkám.

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 17-04-2023 v 08:08 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 13

No vidíš kluku jeden😀💪


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 17-04-2023 v 08:11 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 14


Tak tu máme 25. den 12/12.

Holky za sebou mají preventivní proplach.
Dostávají žrádlo s EC2.0 a Ph 6.1.

Zatím se zdá, že se jim daří dobře.
Lepší pocit, ale mám z těch Criticalů (levá strana). Mají hodně paliček a málo listí. Přesně jako minulé kolo.

Příští kolo už pro NL místo nebude.

Zdar a sílu!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 28-04-2023 v 06:29 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 15


Tak dneska máme 43. den květu.

Zdají se vitální, zhruba před týdnem jsem přidal do zálivky PKčko.

Docela slušně už smrděj. Počítám, že Critical má max 14 dní do sklizně a NL asejc o týden dýl.

Jinak Ph držím 6.1-6.3 EC je teď 2.0

Toť zatím vše, ať to roste!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 15-05-2023 v 12:18 PM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 16




Tady pro představu ještě jedna noční fotka a nějáké detaily.

Foto 1 Critical
Foto 2 Northern lights

Taky už jsem dneska na světle spustil UV přisvícení.

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 16-05-2023 v 07:01 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2023 - Rqs Critical 600w - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8869500 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív