Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Royal Queen Seeds - máte zkušenosti ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
die.alone
Nový Člen

Karma uživatele die.alone - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 4 

Royal Queen Seeds - máte zkušenosti ? Příspěvek č. 1

Zdravím groweři

Chtěl bych se optat na tuhle seed banku >>> http://royalqueenseeds.com ... Máte někdo zkušenosti ? Příjde mi , že mají celkem slušnou nabídku feminizovaných semínek ... Přišel mi od nich mini katalog (v cz jazyce) spolu s objednávkou z jednoho grow shopu ...

Myslíte , že by mělo cenu do této banky investovat ?

Díky


PS: Pokud je tu už téma na tuto banku , tak se velice omlouvám ,ale v hledání mi to nenašlo ani ťuk ...

Old Post 17-08-2010 v 15:19 PM
die.alone je offline   Profil uživatele die.alone   Find more posts by die.alone   Foto galerie člena die.alone   Click here to Send die.alone a Private Message   Add die.alone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 2

[účet odstraněn]

Old Post 13-11-2010 v 12:29 PM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Nejsou nahodou propojený s High quality seeds?
Měl jsem od nich JH a všechno jsem vyhodil, možná to byla jen smůla.

Old Post 13-11-2010 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkas
Nový Člen

Karma uživatele Jirkas - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

Já měl od nich NL, vylezlo 9/10, všechno samice, jedna kytka jak druhá, kompaktní, vejška cca 110 cm, palice byly přesně jak z fotky na obalu, pouze na jedný rostlině se objevila nepatrná plíseň a dál se nešířila... nemůžu si to vynachválit.

Old Post 13-11-2010 v 14:25 PM
Jirkas je offline   Profil uživatele Jirkas   Find more posts by Jirkas   Foto galerie člena Jirkas   Click here to Send Jirkas a Private Message   Add Jirkas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

spíš takový průměr sem tam nic moc ale sem tam zajímavá kytka

Old Post 13-11-2010 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 6

Zdravim. Měl někdo z Vás od RQS Fruit Spirit, nebo Power Flower?
díky.

Old Post 17-11-2010 v 18:51 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Fruit Spirit je prej sladká mňamka ,sehnal jsem regular tak uvidím příští rok.

Old Post 17-11-2010 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 8

Zdar, ja jel fruit spirit letos out a pohoda nejvetší...pěkny palice a plisni odolavali sec ji sila stacila....zhulenost je dobra, celkem silna...ale rychle se na ni zvyká....kytka nepotrebuje moc zivin....mel jsem je v poli a pohnojil jen na rustu...vyska cca. 2m a pripravena byla koncem rijna...palice jsou pekne...pomerne tvrde dost osypane....ostatní materiál vhodný pro výrobu haše nebo na mast...nevím co více napsat...kdyztak PM. Měl jsem spoustu odrud...tahle me potesila jako jedna z mnoha...ale rozhodne to neni nic z ceho bych se posral, nebo jeste nekdy pestoval....

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 17-11-2010 v 19:23 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
die.alone
Nový Člen

Karma uživatele die.alone - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 9

No , právě ten Fruit Spirit mě zaujal hodně ... Ale taky jsem často koukal na Amnesia Haze ... Zaujal mě tam popisek - Psychadelické účinky ...

Old Post 18-11-2010 v 09:43 AM
die.alone je offline   Profil uživatele die.alone   Find more posts by die.alone   Foto galerie člena die.alone   Click here to Send die.alone a Private Message   Add die.alone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

to si rovnou kup L.S.D ta je taky pěkně na palici.

Old Post 18-11-2010 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 11

hm...díky chlapi :P asi ho zkusim příští rok.

Old Post 18-11-2010 v 18:38 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Ja mam od nich Royal Moby a 10/10 vyslo vonku - zdaju s abyt dost silne a odolne - uvidime co prinesie cas

Old Post 07-04-2011 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 13


Tak já jel od Royal Qeen Seeds Ice a spokojenost nej kličivost 10 /10 moc netáhne po přepnutí palice tvrdé jak kámen a zmaštovák nehoráznej doporučuji .

Old Post 07-04-2011 v 14:44 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 07-04-2011 v 19:47 PM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Ja koupil special queen.Mizerne semena(velice svetlá).Klíčil jsem na kapesníku 2ks,nevzeslo ani jedno.Ted tu mam 3.den 3ks a kličí jedno!!!Tk jsem zvedavy...

Old Post 07-04-2011 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 16

ja na letošní out chystam od RQS 5x fem. skunk 1, po dvou dnech kličej všechny, zatim si nemam na co stěžovat.

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 07-04-2011 v 20:21 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2016 - semena-ostrava.com máte zkušenosti ? - 2 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0722130 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív