Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Minimální teploty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Minimální teploty Příspěvek č. 1

Ahoj, chci se zeptat, máte zkušenosti s nějakou nejnižší možnou teplotou pro pěstování? O co mi jde...Chtěl bych na baráku, hodit do sklepa stan, ale bojím se, že tam bude velká zima. Přeci jen, je to starej podsklepenej barák..A tak máte někdo zkušenosti, kam až se dá s teplotou zajít? V době svícení by to bylo jedno, to by prostě vyhřálo světlo..A pak si taky říkám co zálivka, aby nebyla moc studená. Pěstuji v kokosu a mimo stan mám namíchanej barel s hnojkama.

Old Post 02-04-2023 v 14:51 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 2

Něco málo jsem ve sklepě odjel , tak snad ti poradím 😁 hele obecně kytky nemají rádi když se noční teploty dlouhodobě drží po 15°c , ale důležitá je tak velikost rozdílu teplot den/noc , ...
Asi bych si udělal nějakej research a koupil teploměr s pamětí a proměřil si to jak to je ve sklepě , ideálně teploměr i s vlhkoměrem a zcheckni si i vlhkost ve sklepě protoze to bude asi taky nejspíš problém 😁 , já jsem musel přitápět když jsem nesvítil a pořídil jsem do boxu topnou tyč LighHouse Eco heat , stojí cca 600kč a žere to cca 100w , má to termostat a spíná to jen když klesne teplota pod minimum a bylo po problému, teplotu roztoku poresis klasika akvarijním topitkem s termostatem stačí držet roztok cca 20°c , + bych pořídil nějakej koupací dětskej teploměr za 30kc abys měl přehled. ,

Old Post 02-04-2023 v 16:53 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 3

Řešení x

Porad ještě jeden stan a proj je potrubím
Jeden svítí druhy spi ..
Ze sviticiho posílat teplý vzduch obraty světlem do spiciho stanu a pak naopak
Jen nastavit hodiny ať cvakaji a mas vyřešeno.😀💪


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 04-04-2023 v 06:16 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 4

Přesně v takovém sklepě jedu já. Je tam stabilně 16 stupnu v léte i v zime. Noc neřeším a na ten 1m2 svítím 400 HPS a denní teplota je potom 22 - 28 stupnu podle toho, jak nastavím odtah. Takze já ve sklepě na LED přejít nemůžu, leda že bych přitápěl, což nehodlám řešit. I tak z toho bylo naposled 461g po usušení (AK-47 od SS)

Old Post 04-04-2023 v 10:11 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

Díky za rady. Myslíte, že ledka to nevytopí? Mě se absolutně nechce vracet k HPS. Že bych tam dal 100w tu topnou trubici..Stan 100x100 a 450w led.

Old Post 04-04-2023 v 19:28 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 6

S topením úplně v klidu
Případně dat kolem boxu vatu (izolaci)


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 04-04-2023 v 19:44 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 7

Já jsem stejnej problém vždycky řešil topným kabelem pod rohož, zasypanej v písku. Žere to podle druhu, záleží na délce a odporu myslím, ale uděláš si to přesně na míru a celá místnost\box se vyhřívá rovnoměrně. Je s tím trochu prcání do přípravy, ale pak už to řešit nemusíš a pomáhá to i s tou vlhkostí od zdi a od podlahy

Old Post 05-04-2023 v 00:36 AM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Tucnak4eva
Díky za rady. Myslíte, že ledka to nevytopí? Mě se absolutně nechce vracet k HPS. Že bych tam dal 100w tu topnou trubici..Stan 100x100 a 450w led.


Ledky to nevytopí, ale pokud jde o spektrum, tak možností je LEC-CMH. Bud si vyberes 600W od SunPro s paticí E40 (použitelné s klasickým předřadníkem pro MH/HPS), nebo Adjust a Wings ted delá pekné sety (stínidlo + lampa+ předřadník) LEC-CMH 315W nebo 630W Double ended a v Hotchilli to mají nýčko za hubičku.

https://www.hotchilli.cz/lec-light-emitting-ceramic/

Old Post 05-04-2023 v 09:06 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2012 - minimalni teplota faze kvetu - 5 odpovědí
08-02-2005 - Zvyseni teploty - 11 odpovědí
10-12-2002 - ideální teplota - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9479490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív