Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První hokus pokus s kokosem, 9x Green poison, 3xKing kong
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Nápad První hokus pokus s kokosem, 9x Green poison, 3xKing kong Příspěvek č. 1




Zdar zahradníci,

rozjíždím první kolo s kokosem a home made dripem, tak jsem si říkal, že se s váma o tento počin podělím. Zároveň jsem taky koukal, že tu zrovna někdo Poisona jede, tak by to mohlo být i zajímavé srovnání.

Setup:
Box: 120x120x200
Světlo: 600MH, 600HPS + Digitální předřadníik 250-660W
Ventilace: Prima Klima 420 m³/h, pacháč + nějákej ten ofukovej mrzáček
Hnojky: CANNA COCO A+B, Rhizotonic, Cannazym, PKáčko, možná později dokoupím i ten květovej booster.
Květináče: 12x6,5L
Jak už je psáno v názvu, tak jako medium použiju poprvé kokos a to taky od Canna.
Zavlažování: Jelikož už mě sralo lezení po čtyřech, tahání kytek z boxu a ruční zalévání (i když to jako není až tak velkej problém, ale já jsem prostě od přírody línej ) tak jsem si vyrobil tlakovej drip. Inspirací mi byl návod zdejšího člena, ale poupravil jsem si ho k obrazu svému. Kdyby to někoho zajímalo, tak se k tomu můžu trochu rozepsat a odfotit. Vyšel asi zhruba na něco okolo 3500Kč.

Jedu ze semene Green poisona (Sweet seeds) a ještě jsem k němu jako bonus dostal 3 semena King konga (Natural seeds), tak jsem je tam rovnou nacpal taky (na fotkách jsou to ty 3 vzadu)

Prvních zhruba 5 dní jsem je nechal rozjet pod zářivkama 2x55W
1. fotka už je z přesazení do 6,5L květináčů a pod 400MH (tudíž to budeme brát jako den 0)
2. fotka je 7 den 18/6
3. fotka je 10 den 18/6 (aktual)

EC do 7 dne 0,6-0,8 a od 7 dne 1,5
PH držím 5,8-6 celou dobu
Zálivka momentálně 3x denně, tak aby vždy alespoň něco proteklo (je to tak cca 150ml na kytku)

NEČUM A UBAL!!!

Naposledy upravil Herly 03-02-2022 v 13:24 PM

Old Post 03-02-2022 v 11:34 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 2

Ahoj,

supr, budu sledovat. Mě by ten Tvůj drip zajímal.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 03-02-2022 v 18:38 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Zavlažovací drip Příspěvek č. 3



Buď zdráv krtku,

tady je jednoduché schéma dripu a kusovník s některými odkazy na komponenty.

poz.1 - 1ks - čerpadlo pro míchání roztoku (https://www.rostlinna-akvaria.cz/es...-hj-311-300-l-h)
poz.2 - 1ks - čerpadlo tlakové, 1,5bar (https://www.svetkaravanu.cz/ponorne...-plus---17-lmin)
poz.3 - 1ks - stahovací spona na hadici
poz.4 - 2ks - nádrž, já použil tyhle boxy (https://eshop.unihobby.cz/bydleni-u...-modry/149844p/)
poz.5 - 1ks - spínací digitální hodiny (minimální spínací rozlišení 1min)
poz.6 - 1ks - vypínač (dá se koupit už zapojený s kabelem)
poz.7 - 1ks -zdroj na 12V a 100W, já použil zdroj na LED světla, protože byl prostě doma (pro spojení s vypínačem jsem použil WAGO svorky, ale může se to i napájet)
poz.8 - hadice 1/2
poz.9 - 1ks - rychlospojka na 1/2 hadici (https://www.zavlahy-jerabek.cz/b010...iteline-wl-2120)
poz.10 - 1ks - redukce ze závitu 3/4 na samce rychlospojky (https://www.zavlahy-jerabek.cz/b010...r-jet-whiteline)
poz.11 - 1ks - filtr (https://www.zavlahy-jerabek.cz/1500...rezovou-vlozkou)
poz.12 - 1ks - koleno s vnitřním závitem 3/4 (https://www.zavlahy-jerabek.cz/4039...zavitem-32-x-34)
poz.13 - 24ks - jehla (https://www.zavlahy-jerabek.cz/1803...kapkova-azud-70)
poz.14 - 12ks - rozbočovač (https://www.zavlahy-jerabek.cz/1802...stny-rozbocovac)
poz.15 - kapilární hadice (https://www.zavlahy-jerabek.cz/1100...ka-flex-5-x-33-)
poz.16 - 1ks - zátka (https://www.zavlahy-jerabek.cz/4041320-zatka-32)
poz.17 - odtoková vanička (v mém případě 3 kusy ohnutých plechů)
poz.18 - 12ks - omezovač průtoku (https://www.zavlahy-jerabek.cz/1801...-azud-pcr-4lhod)
poz.19 - trubka (https://www.zavlahy-jerabek.cz/2113...dpe-pn6-32-x-30)

Nutností je děrovač trubek na ty omezovače (https://www.zavlahy-jerabek.cz/19001-2-derovacka)
Dále bych ještě doporučil teflonovou pásku pro utěsnění šroubovaných spojů a já jí obmotal i omezovače, protože sichr je sichr
Při kompletaci je dobré jehly, rozbočovače a omezovače namazat, jinak to do sebe fakt nechce jít a něco se ulomí (taky se mi povedlo ) já použil rostlinný olej.

Obrázek č.2 je sešroubovaný stoleček pro kytky, vyroben je ze střešních latí 60x40mm. Jedna strana je podložená kvůli spádu. Nakonec jsem tam nemusel použit ani ty vzpěry poz.4 a drží to pevně.

Fotky dodám pozdějc a pokud si ještě na něco vzpomenu, tak doplním.
Případně se ptejte co vám není jasný.

Zdar a sílu!

NEČUM A UBAL!!!

Naposledy upravil Herly 04-02-2022 v 09:47 AM

Old Post 04-02-2022 v 09:30 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 4

Ahoj,

hezky to mas! Jen tak dal. Budu to sledovat.
Diky za podrobne informace. Rikam si to by slo pouzit i u klasicke zeleniny, rajcata v tohmle modu budou rust vo stosest.

At kutilstvi zije. Kutilove forever

Old Post 04-02-2022 v 11:14 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

Buď zdráv, slunce!

Drip se da klidne pouzit i na petrzel ja podobnym systemem zalevam cely balkon, jen jsem pouzil omezovace s nastavitelnym prutokem, protoze kazda rostlinka je jina a chce i trochu individualni zalivku.

At to roste!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 04-02-2022 v 20:56 PM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 6

Pečlivě promyšlené,

supr, moc děkuju.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 05-02-2022 v 07:42 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7



Zdravím Vás,

tak jsem tu s dalším UPem.
11. den jsem holky klasicky zaštípnul.
14. den jsem rozpálil lampu na 600W

EC 1,5-1,6
Ph 5,8-5,9

Teploty den/noc 23-25°/20-21°
Vlhkost den/noc 30-35/35-45°

Zálivka 3x denně

Jinak mám taký menší problém s kořeny, všechny mi lezou z květináčů.
U hlíny se mi nikdy nestalo, že by lezly takhle rychle ven. příště budu muset květináče vystlat asi nějákou netkanou textýlii, ale teď už s tím bohůžel nic neudělám.

1. foto den 13. - 18/6
2. foto den 16. - 18/6 (aktual)

Jinak přepínat budu asi kolem 21-24 dne, uvidím jak to pojede, po záštipu se to chvilku seklo, ale už zase valí.

zatím asi vše, tak zdar a sílu!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 09-02-2022 v 08:21 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 8

Pěkné, sleduju...
Kolik ti teče do odpadu? Já jen, že mi přijde solit jim 1,5 při takové velikosti je docela dost.
Kořeny lezou ven, protože se derou za vzduchem. Kolik dostávají roztoku denně?

Old Post 09-02-2022 v 18:19 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9

citace:
Pěkné, sleduju...
Kolik ti teče do odpadu? Já jen, že mi přijde solit jim 1,5 při takové velikosti je docela dost.
Kořeny lezou ven, protože se derou za vzduchem. Kolik dostávají roztoku denně?


Bylo to jak říkáš. Zbytečně moc zálivky a zbytečně moc odpadu. Další kola jsem už zaléval dle proschnutí kokosu a výsledek byl nebe a dudy. Tím že mi přestal fungovat grower, tak jsem tohle vlákno už nedotáhnul. Zkouknu fotky, jestli náhodou nenajdu jak to dopadlo

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 21-03-2023 v 11:10 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10


Den 25. tady jsem to přepínal. Později jsem zjistil, že dost pozdě

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 21-03-2023 v 11:14 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 11


25. den květu. Vyháhlo se to jak kráva. Hlavně ty King kongové vzadu dostály svého jména

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 21-03-2023 v 11:18 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12


55. den květu. Je to pár dní před kosou. Neorganizovaný chaos

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 21-03-2023 v 11:22 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 13


Foto 1: Detail King konga 53 den květu



Jinak toho ve výsledku bylo nějákých necelých 380g.
Hodně jsem podcenil o kolik se vytáhnou a než jsem si vyladil práci s dripem, tak to taky nějáký gé sebralo.

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 21-03-2023 v 11:28 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 14


Green poison nevím jakej den květu

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 21-03-2023 v 11:30 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 15

Semena jsou vždy jízda plna phenotipů a různých tvaru palic

Ahoj
Promiň chtěl jsem tím říct ze někdy když se dívám ba fotky tady nebo dělám sám něco ze semen tak se mi vždy potvrdí ze je klon do indoor lepší a selekce k něčemu je

Nicméně to neznamená ze je nebo ze to bude špatný takhke to nemyslím
Cukruje to krásně tipuji ze to bude tvrdý jak kamen
Ať se daří

Sleduji 👍🏻💪


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 01-04-2023 v 08:41 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 16

Tohle kolo už je dávno hotový. Je to jak říkáš, každej pes jiná ves, ale vyloženě špatný to nebylo. Jinak už semena jedu jen na outdoor. Dovnitř jen klony. Teď jedu NL a Critical od RQS. Zítra budu přepínat, tak v tejdenku asejc nahodím nějáký vlákno

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 01-04-2023 v 18:40 PM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4169750 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív