Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Fotoerioda a s ni spojene sklizeni a znovu rozjeti stejne kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jorge0104
Nový Člen

Karma uživatele Jorge0104 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2022
Příspěvků: 8  

Nápad Fotoerioda a s ni spojene sklizeni a znovu rozjeti stejne kytky Příspěvek č. 1



Zdravim vsechny growery a growerky.

Zaregistroval jsem zde, abych se podelil o sve zkusenosti ohledne kytek, ktere se po dozrani sklidi a znova se prepnou na rust...

Ted to zkousim poprve a jsem hodne mile prekvapen nejen dost markantnim zvysenim vynosu, ale hlavne rychlosti zrani...


Foto 2. Hotovo ve 36. dnu na kvetu...


Svetlo Led Easy grow 2x S800 V2

Old Post 07-01-2022 v 16:36 PM
Jorge0104 je offline   Profil uživatele Jorge0104   Find more posts by Jorge0104   Foto galerie člena Jorge0104   Click here to Send Jorge0104 a Private Message   Add Jorge0104 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jorge0104
Nový Člen

Karma uživatele Jorge0104 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2022
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2



Je tu nekdo, kdo jede stejnym zpusobem a skym si muzu vymenit zkusenosti?


Prepnuto zase na 18/6

Old Post 07-01-2022 v 16:56 PM
Jorge0104 je offline   Profil uživatele Jorge0104   Find more posts by Jorge0104   Foto galerie člena Jorge0104   Click here to Send Jorge0104 a Private Message   Add Jorge0104 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jorge0104
Nový Člen

Karma uživatele Jorge0104 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2022
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3



Foto 1.
Tahle kytka mela pri prvnim kole jen stonek osypany palickama



Foto 2. A takhle vypada pri druhem kole...


Nenasel jsem o tomhle zpusobu nikde nic, tak to zkousim tady.
Podle toho co vidim u sebe, tak si myslim, ze je to cesta k zvyseni vynosu o desitky, neli o stovky procent

Old Post 07-01-2022 v 19:32 PM
Jorge0104 je offline   Profil uživatele Jorge0104   Find more posts by Jorge0104   Foto galerie člena Jorge0104   Click here to Send Jorge0104 a Private Message   Add Jorge0104 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 4

ahoj, kdybys z toho vzal v květu klony a ty nechal zakořenit tomu se řika "monster-croping", tohle co děláš je "re-veg", pohledej tyhle pojmy a najdeš toho hodně.
Já se do tohohle nikdy nepustil, protože to je naročný a nejistý, nove pupeny se nemusi ukazat a cely proces trva týdny, jen než se ukažou pupeny, po přepnutí zpatky do veg, takže to muže byt ve výsledku ztrata času ...a peněz Asi bych do toho šel jen kdybych neměl matku/zapoměl udělat řizek a fakt nutně bych chtěl zachovat ten phenotyp, ale tobě se to podařilo celkem fajn, klobouk dolu pane..

jak dlouho si re-vegetil, než se ukazaly nove pupeny? Dej pak echo až to sklidiš jaky/jestli je tam rozdil proti prvni sklizni. Tohle jsou vždy zajimave projekty

Old Post 07-01-2022 v 21:27 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jorge0104
Nový Člen

Karma uživatele Jorge0104 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2022
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5



Ahoj. Diky za infa a kladne hodnoceni...
Neznam ty vselijake nazvy jako treba monster croping, ale s palic jsem si delal rezy v 90%. Pripadalo mi to vyhodnejsi... A navic jsem zavisly na experimentech uz od dob, kdy jsem sesnazil zakorenovat na 1000 zpusobu, abych docilil zakoreneni v hline do 5. max 6. dne, nebo z jednoho rezu udelat dve plnohodnotne kytky, ard. Dulezite je nedrzet se psanych pravidel, ( jako ostry rovny rez pod uhlem 45°, nenarusit kuru, nedotykat se, atd. Je to k smichu)ale zkouset, zkouset a zkouset.

Zajimalo by me proc by se pri tom "re-vegu" nemely ukazat pupeny, nebo proc by to melo trvat nekolik tydnu?!

Ja jsem byl nucen posekat kytky o 14 dni driv z duvodu plisne, ale i tak toho bylo o 30% vic, nez v prvnim kole kdy jely ze semen. Nemam tedy duvod nezkusit druhy reveg na treti sklizen...
Ted jsou kytky 9. den po prepnuti z kvetu na rust a uz se pekne zacinaji restartovat 👍😎

Old Post 26-01-2022 v 11:48 AM
Jorge0104 je offline   Profil uživatele Jorge0104   Find more posts by Jorge0104   Foto galerie člena Jorge0104   Click here to Send Jorge0104 a Private Message   Add Jorge0104 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2513630 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív