Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Máte ochranu proti přehřátí lampy? Tepelná pojistka.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Nápad máte ochranu proti přehřátí lampy? Příspěvek č. 1

Řeším teď otázku bezpečnosti mojí dřevěné pěstírny, abych se nemusel bát nechat to doma bez dozoru. Jištění po stránce elektroinstalace mám pořešené (pojistka, ochranný vodič, izolace) a tak poslední starostí, která mě obtěžuje je případ, že by přestal pracovat ventilátor odtahu a lampa se nadměrně přehřála. Na odtah jsem použil flexo roury z měkčeného plastu (PE, PVC...?) a ty jsou dimenzované na max. 90°C, tak nevím, co by to udělalo bez aktivního odtahu tepla od výbojky... No a nakonec je tu i ten nepříjemnej fakt, že by porucha toho ventilátoru nejspíš způsobila rovněž masivní popálení rostlin Takže jsem si
říkal, že by to chtělo nějakou tepelnou ochranu. Prohlížel jsem katalog Ges a narazil jsem na "pojistky tepelné vratné", proud je u všech 6A/250V (to nehraje roli) a hlavně rozpínací teploty jsou 70°C, 90°C, 100°C, 110°C, 120°C, 140°C. Tak mě napadlo dát tohleto přímo na pracovní (modrý) vodič (hned někam k objímce). Určitou nevýhodoou je skutečnost, že po dostatečném zchladnutí naskočí výbojka znovu. Hodnotu rozpínací teploty bych viděl tak na těch 90°C. No to je jedna možnost, pak by se zřejmě nechal udělat el. obvod s termistorem ovládající např. 12V rozpínací relé. Nevýhoda opětovného zapnutí výbojky po zchladnutí teplotního čidla by se zřejmě dala ošetřit při návrhu obvodu. Napájení 12V by bylo v pohodě, protože i odtahový větrák je 12V.

Tak nevím, jestli to mám vůbec řešit, ale radši jo, pro klid duše.
Doufám, že nevytvářím duplicitní thread, ale hledal jsem v tématech o ventilaci a nikde jsem na to nenarazil.

Old Post 04-10-2003 v 18:19 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 2

pOlOus: název součástky je, jak už jsem psal, "pojistka tepelná vratná", proud je 6A u všech, jak už jsem taky napsal. Cena asi 35 Kč. K objímce (ne na objímku) bych to dal i z toho důvodu, že je tam jednoduše vyřešeno zařazení do obvodu-prostě přeštípnu modrý vodič a vřadím tam tuhletu pojistku (je to obdélník 35x14mm a má na obou koncích pájecí očka). Moje stínidlo je trubka d130, na straně u objímky je připojena flexo roura s odtahem asi 90-100m3/hod. Výbojka je zatím 150W, podle toho jak se osvědčí pouvažuju o přechodu na 250W.
Dál, co se týče tepla od tlumivky, tak toho se nebojím. Tlumivka je v kovovém krytu (vykuchaný PC zdroj) přišroubovaná na skříň z venku a mezi ní a skříní je tento sendvič: 3xalobal+3mm mirelon+3xalobal. Mirelon je tam kvůli tlumení hluku od tlumivky, ale tl. Layrton se chová příkladně a nevydá ani hlásku.
Jestli je opětovné zapnutí výbojky po zchladnutí prostředí problém je těžko říct, dle mého názoru stejně rostlinkám blikání s frekvencí dejme tomu 10 minut moc vyhovovat nebude a následky se můžou vyrovnat variantě s úplnou tmou. Dalším mínusem je, že se tím častým startováním bude nadměrně opotřebovávat výbojka i startér + náběh sodíku na 100% výkonu trvá podle výrobce 6 minut. No a nakonec ještě to, že lampa bude zavěšená co nejníž k vrcholkům rostlin (díky odtahu od lampy a uzavřené konstrukci svítidla ještě o něco níž) a v případě svícení bez odtahu budou určitě vrcholky sežehnuty. Já si myslím, že porucha odtahového větráku je prostě havárie a proto musí následovat odstavení provozu Navíc je to jak píšeš ty, záleží na podmínkách, v mém případě není nikdy dům opuštěn déle než na den...ale stejně i kdybych počítal opuštění pěstírny na delší dobu, tak je pro mě prioritou bezpečnost baráku (přecijenom jenom je lepší zasadit novou várku, hlavně že je kde )

Darlor: Tlumivku mám v krytu od PC zdroje přišroubovanou nahoře na skříni přes nehořlavou podložku (viz text pro pOlOuse). Je to 150W a hřeje taky festovně, ruku na ní taky dlouho neudržím.
Co se týče těch dvířek, tak je to zajímavý nápad ale skříň kvůli tomu předělávat nebudu (u mě by to ani nebylo realizovatelné). K aretaci dvířek v zavřené poloze bys mohl použít zámek třeba z motorového prostoru škody 120 nebo ze zavazadlového prostoru Favorita (sežeň si k tomu ten protikus, do kterého se zámek zaklapává). Tento typ zámku se otevírá zatáhnutím za páčku pomocí ocelového lanka v bovdenu. Koupíš elektromagnet pro centrální otevírání dveří u aut (12V) a přes termostat ho lankem připojíš k ovládacímu táhlu zámku. Zdá se mi to ale zbytečně složité. Navíc jak píšeš, že by kytky s teplotou asi neměly problémy. Tak když vezmeš v úvahu, že lampa je zavěšená, s ohledem na odtah, co nejníže k vrcholkům a výpadek odtahu by je jistě poškodil i při otevřených dvířkách. Proto si myslím, vypnout a už nenahazovat.

P.S. právě jsem se juknul do online katalogu Ges a našel jsem oproti mému katalogu mnoho novinek a taky řešení svého problému-tepelné pojistky nevratné. To by mohlo být ono, viz.. Mají je bohužel jen ve dvou provedeních (2A,10A/250V), ale jak už jsem psal nehraje to žádnou roli, dokud je někde v obvodu zařazená jiná slabší pojistka, hraje první housle ona. Bohužel tahle nevratná se dělá nadále jen v provedení s pájecími vývody, přičemž vratná je teď krásně zaizolovaná a narozdíl od verze v mém papírovém katalogu, která měla pájecí očka, má tahle dva izolované vodiče na vývodech, takže z toho vyplývá luxusní připojení pomocí čokolády a umístění asi 10-15 cm od objímky. Je taky ale o stovku dražší. Řešením by mohly být ty nevratné (á 15 Kč) + nějaká patice pro snadnou výměnu.

Old Post 05-10-2003 v 09:09 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 3



Tak už jsem to pořešil. Koupil jsem tu nevratnou tepelnou pojistku (kovové provedení je dimenzované na max. 10A, dělají i plastové, ale ty jsou jen do 2A). Připevnil jsem ji v kousku el. čokolády přes podložku z odleptaného kuprextitu (velice univerzální materiál ) přímo na objímku. Tavnou teplotu pojistky jsem zvolil 93°C. Viz příloha.
Rozhodl jsem se, že asi dám ještě jednu tuhle tepelnou pojistku minimálně k tlumivce, stojí asi 15 Kč a je snadné ji vřadit do obvodu.

Old Post 29-10-2003 v 17:15 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 4

hello
ako sa ti osvedcila ta poistka skusal si ci funguje???
nejde od startera k vybojke vysoke napetie? prezije to ta poistka
+poprosim schemu zapojenia ja viem ze som sprosty ale neviem co je to pracovny vodic (mozno faza?) a modry tam nemam;-)
dakujem ve to riesenie mojej paranoje ze mi cely box raz vyhori

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 14-07-2004 v 18:58 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 5

Sice je uz to dlouho, ale presto: Dedo Mrazi, doufam, ze pojistka neodpojuje primo lampu, ale zapalovac: protoze pri poruse a odpojeni lampy, kdy by zapalovac zustal aktivni, by se tento snazil zapalit (odpojenou) vybojku a s ohledem na to, ze neni konstruovan na staly provoz....... vsak vis.....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 15-07-2004 v 07:39 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 6

aha hod tu prosim ta schemu kde do obvodu je mozne zapojit tu poistku a kde je to nevhodne pls
dakujem

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 15-07-2004 v 11:40 AM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 7


oznacene zelene - lze, vice vlevo=vhodnejsi
modre - jde taky, ale z tlumivky jde 'zivy' drat
cervena - nevhodne, stale namahani zapalovace.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 15-07-2004 v 13:33 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 8

viridis: díky moc za rychlou odpověď pro hexamina! Jinak co se týče toho zapojení, tak ano, pojistkou opravdu nemám přerušen obvod zapalovače. Teď z tvého schematu a z tvých rad sice vidím, že jsem nezvolil právě nejlépe a pokusím se učinit nápravu, ale i tak si myslím, že v případě výpadku lampy vinou tep. pojistky mi zapalovač snad žádnou škodu nezpůsobí a lepší přijít o zapalovač, než o byt Ale stejně se pokusím to v nějakém volnu předělat, díky za radu. Safra, když ona je tam u té objímky tak krásně a snadno přidělaná, takhle budu muset vést ještě další dva vodiče k pojistce u výbojky

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 16-07-2004 v 18:58 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 9

to dedo mraz

hej hej viridis je sikovny hehehe (a bolo mu podakovane)
a ty ako moderator skus hodit toto forum k stalim tu poistku by si mohli kupit radcej vsetci je to nieco co sa pre pokoj duse oplati:-)
a este skusal si prosim ta prepalit tu poistku ako dlho to trva ak vypnes ventilator z cooltuby planujem podobny experiment aby som zvolil najvhodnejsiu teplonu na rozpojenie obvodu teraz pouzivam poistku na 84 C ale len som ju zapojil (bojim sa ze kym 70w zohreje objimku na 84 C uvaria sa mi kvetocky;-(
to viridis

ak dam tu poistku na modru znacku moze sa stat nieco nepekne alebo len bude zapojeny kondenzator? vobec sa elektrike nerozumiem;-( aky ma ten kondenzator odber moze sa pokazit?- vyhoriet vybuchnut ci podobny katastroficky scenar
diky

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 16-07-2004 v 20:51 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 10

hexamin: prakticky jsem funkci té pojistky zatím neotestoval. Ani záměrně a, na štěstí, ani samovolně Já ji beru v první řadě jako pojistku proti požáru, kytky si přinejhorším vypěstuji nové, hlavně že budu mít kde...
S tím umístěním v zapojení ti asi lépe poradí viridis nebo jiný kvalifikovaný elektroman
A ještě jedna věc, co myslíš tím "zkus hodit toto forum k stalym"?

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 17-07-2004 v 12:44 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 11


ok ja to otestujem uz len zo zvedavosti :-))
a este sa opytam viridisa
je mozne vlozit poistku na zltu znacku??

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 17-07-2004 v 19:24 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc. PALČAK
Nový Člen

Karma uživatele Doc. PALČAK - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 17  

Tepelná poistka Příspěvek č. 12

S teplotou našich záhrad si môžeme poradiť aj takto. Existuje veľa firiem s elektroniku, ktoré predávaju hotové tepelné poistky vo forme stavebnice alebo hotového modelu. Dá sa na nich nastaviť teplota od 75 do 150 C. Cena stavebnice je okolo 200Sk. Je to náročné iba z hľadiska inštalácie.

Old Post 20-10-2004 v 14:13 PM
Doc. PALČAK je offline   Profil uživatele Doc. PALČAK   Find more posts by Doc. PALČAK   Foto galerie člena Doc. PALČAK   Click here to Send Doc. PALČAK a Private Message   Add Doc. PALČAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 13

Doc. PALČAK ked je tych firiem tolko vela mohol si tu hodit aspon 3 odkazy na net

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 20-10-2004 v 18:00 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc. PALČAK
Nový Člen

Karma uživatele Doc. PALČAK - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 14

Tepelná poistka to je linka na stavebnicu tej poistky. Teplota sa dá zmenou odporu meniť takze sa da zmenit rozsah teplôt.

Old Post 22-10-2004 v 00:13 AM
Doc. PALČAK je offline   Profil uživatele Doc. PALČAK   Find more posts by Doc. PALČAK   Foto galerie člena Doc. PALČAK   Click here to Send Doc. PALČAK a Private Message   Add Doc. PALČAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc. PALČAK
Nový Člen

Karma uživatele Doc. PALČAK - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 15

Relé na poistke je dimenzované na cca. 460W takze pre lampu 400W je to v pohode. Pri silnejších lampách alebo viacerých lampách by bolo treba iné relé, alebo viac.

Old Post 22-10-2004 v 00:22 AM
Doc. PALČAK je offline   Profil uživatele Doc. PALČAK   Find more posts by Doc. PALČAK   Foto galerie člena Doc. PALČAK   Click here to Send Doc. PALČAK a Private Message   Add Doc. PALČAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis-for-man
Nový Člen

Karma uživatele canabis-for-man - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 16

takze na 500w to muzu jeste pouzit???

Old Post 14-12-2004 v 12:19 PM
canabis-for-man je offline   Profil uživatele canabis-for-man   Find more posts by canabis-for-man   Foto galerie člena canabis-for-man   Click here to Send canabis-for-man a Private Message   Add canabis-for-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7610840 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív