Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 24x 600W CBD pěstírna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 33


[účet odstraněn]

Old Post 27-12-2021 v 07:58 AM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 34

Mě nějak znervózňuje že ten plagron na hydro je vlastně na celé období. Aby to nebyl spíš přebytek třeba dusíku atd. Nějak se mi to nelíbí že se dává celou dobu 1:1.
Asi bych dal přednost vždy hnojivům na růst a pak čistě na květ.
A podle mého to bude určitě nějaký přebytek. Něčím jsou spálené. Co je dost na prt když to děláš ve velkém.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-12-2021 v 10:29 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 35

calmag deficit + spalene vyzeraju, ci sa neprehnojili a uz mas nejaky lock

Spalenie na listoch vyzera inac to by si mal len tie stredy zlto/hnede. toto zacina od krajov

Old Post 27-12-2021 v 11:00 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 36


[účet odstraněn]

Old Post 27-12-2021 v 14:42 PM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 37

[účet odstraněn]

Old Post 27-12-2021 v 14:51 PM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 38

Jako neříkám nic. Mě osobně by to odradilo. Proto je snad asi jediný plagron co jsem osobně nikdy nejel. Jinak jsem snad jel všechno co se dalo.
Znám snad pouze plagron co jede jednu řadu jak v růstu tak v květu. Přijde mi to dost divný. Protože rostlina má snad jiné potřeby když je v růstu tak v květu.

Ale jinak řasy nic nedělají podle všeho berou rostlině kyslík protože jsou fotosyntetizující. Jinak jsou neškodné. Jsou problém spíš když se množí v nádrži a mohou ucpávat kapiláry či čerpadla. Mělo by to vyřešit peroxid vodíku který párkrát dáš do vody když budeš zalévat. Tím je zničíš.

A toho alobalu bych se mírně bál. Se rozpadá když na něj jde cokoliv kyselého. Co pH 5,8 už mírně kyselé je. A konopí do sebe cucá všechno co se dá. Lepší řešení by podle mě bylo tam nastříhat černo-bílou folii na čtverce s průřezem do prostředka aby si to na to pak jen zasunul.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-12-2021 v 18:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokodrilo
Nový Člen

Karma uživatele Kokodrilo - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kokodrilo - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2021
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 39

Ahoj..nechci ti do toho moc kecat,ale jsem toho nazoru ze zalevani Sprchou ve startu a v zimnim obdobi je hodne spatny napad.Jsou permanentne prelity a diky absenci truhliků se spatne odhaduje vaha rohoze a tudiz potreba zalivky.Ja ted napriklad prvni tyden vubec nezaleval a po tydnu jsem jim daval max 50ml/kytku/den.Svilusky jsou samozrejme nestesti a je nutne se jich zbavit,ale tvuj problem se stavem rostlin trva od zhruba zacatku.Dalsi vec je sazeni rovnou do rohozi.Parkrat jsem to taky tak udelal a nikdy jsem nebyl spokojen.Reseni tvoji situace je nezalevat,neprepinat,nechat proschnout rohoze (v mezich),poresit svildy a nechat koreny at se utvorej novy.Operace je to na tipuji 14 dni +-..jelikoz ti nepadaji teploty pod 20,tak se budou kytky znovuobrazet rychleji.Snad je zachranis..

CBD

Old Post 30-12-2021 v 05:34 AM
Kokodrilo je offline   Profil uživatele Kokodrilo   Find more posts by Kokodrilo   Foto galerie člena Kokodrilo   Click here to Send Kokodrilo a Private Message   Add Kokodrilo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 40

Čau, taky se přikláním k přelití. Jde to vidět už na začátku. Teplotu a vlhkost máš v cajku. PH a EC taky. Hnojky máš odzkoušené, takže tam problém taky nebude. Je to přesně jak píše výše Kokodrilo, potěžkej ty rohože, určitě budou fest nacucané. Nech to vyschnout, zalévej opatrně malým množstvím, třeba odměrkou, dokud se to nezačne hezky zelenat a přibudou nové výhonky. Teprve pak přenpnout. Jinak když jsem jel drip v RW, taky jsem vždycky kořenil do velkých kostek a teprve pak to dával na rohože, když už měly holky rozvinutější kořenový bal. A s tím zaléváním ze startu jsem taky vůbec nespěchal. Tady ze začátku platí, že čím méně, tím více. Good luck, myslím, že to rozchodí, chce to ale čas.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-12-2021 v 13:07 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 41

To Mr. Men - Canna Coco má taky 1:1 AB celou dobu a je to špica.

Jinak se přikláním taky k příliš časté zálivce jak píšou kluci. Podle toho co píšeš, vypadá, že máš vše v pořádku.

Thomas V.

Old Post 30-12-2021 v 16:57 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 42


citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
To Mr. Men - Canna Coco má taky 1:1 AB celou dobu a je to špica.

Ne nemají 1:1 poměr u těchto hnojiv se dost liší. Mají tam na růst 15ml A a 25ml B na zakořenění a zasazení pak 20-30 a 25-35 a v květu tam mají 30-40 a 20-30 podle týdnů na 10l cca. Žádný 1:1. Ale nejspíš si to někdo usnadňuje.
Jako každý si to může vypočítat i sám kolik cca má dávat A nebo B podle množství NPK. A podle mě je prostě jednoduší jet na růst pak na květ. Pak se nemusíš obávat přehnojení dusíkem. Co mi dost připomíná listy co tady ukazoval majitel pěstírny.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-12-2021 v 19:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 43

[účet odstraněn]

Old Post 02-01-2022 v 10:16 AM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 44


[účet odstraněn]

Old Post 02-01-2022 v 10:18 AM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 45

Ahoj,sleduju to tady a pěkný solarium teda 😉
Pokud by ta genetika byla moc citlivá na dusík,což tím kroucením špiček dolů tak trochu vypadá (ale nejde to pořádně vidět)..tak u toho plagronu se to dá vyřešit používáním PK 13/14. Uvidíš jak se to bude v květu vyvíjet no...good luck
Hodil bys sem prosímtě link na ten luxmetr? Dikec

Old Post 02-01-2022 v 20:20 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN

Ne nemají 1:1 poměr u těchto hnojiv se dost liší. Mají tam na růst 15ml A a 25ml B na zakořenění a zasazení pak 20-30 a 25-35 a v květu tam mají 30-40 a 20-30 podle týdnů na 10l cca. Žádný 1:1.


Prosím tě. Koukni se na tu tabulku Canna Coco ještě jednou. To není 15ml A a 25 ml B 😁 ale AB 15-25 ml. Prostě se u tehlech hnojiv nedá říct že A je růstová složka a B Květová. Pěstuju Cannu už několik kol 1:1 AB a nikdy nebyl problém. Schválně si to nastuduj tu řadu Canna Coco a nesuď tu něco co si nevyzkousel.
Btw. Ber to jen jako vysvětlení. Máš můj respekt, ale Canna Coco tady jedu já a nevycucal jsem si to z prstu 😁.
Čus

Thomas V.

Old Post 03-01-2022 v 11:24 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55


Prosím tě. Koukni se na tu tabulku Canna Coco ještě jednou. To není 15ml A a 25 ml B 😁 ale AB 15-25 ml. Prostě se u tehlech hnojiv nedá říct že A je růstová složka a B Květová. Pěstuju Cannu už několik kol 1:1 AB a nikdy nebyl problém. Schválně si to nastuduj tu řadu Canna Coco a nesuď tu něco co si nevyzkousel.
Btw. Ber to jen jako vysvětlení. Máš můj respekt, ale Canna Coco tady jedu já a nevycucal jsem si to z prstu 😁.
Čus

Jo promiň. Nastudoval jsem, je to tak. Označovalo se tak jen množství. Zcela jsem tedy nedohledal NPK. Ale u toho plagronu mi to přijde divný protože tam při smíchání je NPK. 7-4-11. Co mi na květ prostě přijde zbytečně moc. Když u ostatních na květ je třeba 1-3-5 atd. Kde je většinou dusík v minimálním množství.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-01-2022 v 15:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 48



Mr.MEN nechci rypat, ale můžeš mi popsat jak jsi to NPK počítal? 😀..
Ty hnojky jsou rozděleny kvůli nějakým dvoum prvkům (nepamatuju si je), protože by se ty prvky v jedné nádobě srazily.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 04-01-2022 v 11:03 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-04-2012 - 2x600w hlína - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6718080 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív