Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zpomaleni rustu po tydnu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Zpomaleni rustu po tydnu Příspěvek č. 1

Zdravim.

Pred tydnem (minule pondeli) jsem zasadil seminka kdy cca tyden trvalo nez vsechny vylezly ven.

V nedeli uz byly vsechny vylezly, mely prvni listky a vsehny maji cca 10-15cm. Rozhodl jsem se, ze kdyz uz jsou nahore a maji listky, tak jim zacnu svitit..


Svitim na ne cca 140W Ledkama (min uz to nestahnu) z cca 30cm vysky.
Dal jsem to tam takhle hned , protoze bych nerad aby se moc vytahly.. Mam relativne malou skrin a je to sativa..

Jenze od te nedele se chudaci ani nepohly. Vyskove furt stejny a ani s listkama si nepomohly.. Spis nektery z nich jsou mirne zkrouceny.. Vody je tam akorat... Nehnojim, to prijde az po prvnim tydnu, nemam hnojku na koreny.

Muze to byt kvuli tomu, ze sem je zabil svicenim? (pravdepodobne jo) A jak to vyresit, dat svetlo vys? Nebo se svicenim jeste chvili pockat?

Pripadne je mozny, ze po prvnim tydnu co takhle vyrostou se obecne rust zpomali? (kytky se mozna venujou vic korenum)


Kyticky jsou to Moby Dick v 8L kvetinacich.

Diky za kazdou radu. Fotku kdyztak dodam, jestli tohle vysvetleni je k nicemu.

Old Post 18-08-2021 v 08:16 AM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2

Světlem si je nezabrzdil. Spíš bych se podíval na tu vodu, jestli je jí opravdu akorát. Takhle malý kytičky potřebujou fakt málo, bohatě stačí cca 1/2 malýho panáka vody denně.

Old Post 18-08-2021 v 08:23 AM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 3

Ok, to jsi mě potěšil..

Jako davam jim tam určitě víc jak 1/2 panaka, jsou to spíš tak 3 panáci

Ale to sem jim tam daval kvuli tomu, že to je velkem květináč, tak sem si řikal, že se voda případně ztratí... Nechám je chvili vydechnout bez vody a uvidim co se s nima stane...

Díky za tip.

Old Post 18-08-2021 v 09:04 AM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 4

A co teplotu a vlhkost nějak měříš?

Old Post 18-08-2021 v 15:45 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 5

jojo, měřím.. Jako mám tam nějakej uplně basic měřič z hornbachu, takže těžko říct jak je to přesný..

Nicméně podle něho tam je 22 stupnu a 50% vlhkost... Je to málo? Na FAQ se píše 60% no..

Možná můžu zkusit zvýšit vlhkost, ale přemýšlím jak to udělat, abych nemusel kupovat zvlhčovač..
Nic co bych měl doma, mohl strčit do trouby a odpařil tím vodu nemám..


Jak budou větší a budu víc zalívat tak vlhkost asi bude fajn, ale ted je to možná málo no..
Zkusím tomu nějak pomoct

Old Post 18-08-2021 v 17:10 PM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 6

Ahaa tak to je v normálu , a v jakým substrátu to máš ?

Old Post 18-08-2021 v 17:14 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 7

Biobizz - All mix

Old Post 18-08-2021 v 17:21 PM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 8

Ahoj.

Problem mi tak nejak pretrvava.. Nebo nevim, jestli to je problem, protoze toto je prvni kolo co jedu primo ze seminek, ale nemam z toho dobry pocit..

Pridam jsem nejake obrazky, jestli to nahodou nepomuze v identifikaci..


Jsou takto ohnuty listky v pohode?

Priznam se, ze jsem zatim vubec neresil veci jako pH ve vode a podobne, muze to byt take tim?

Old Post 20-08-2021 v 09:37 AM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 9


Obrazek 1

Old Post 20-08-2021 v 09:39 AM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 10


Obrazek 2(prijmete moji hlubokou omluvu za spam)

Old Post 20-08-2021 v 09:45 AM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 11

Zdar,
krom toho že mají na můj vkus trochu moc vytáhlý stonek mi přijdou O.K. Ty první děložní lístky jsou takhle svěšený normálně, časem zežloutnou a odpadnou. Je vidět že už vyrůstají 2 patra "normálních zubatých" lístků. Dál bych to pozoroval a pozor, někdy je moc starostlivosti na škodu. Keep smiling.

Old Post 20-08-2021 v 10:45 AM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 12

Jak říká markýz není to tak hrozný 😁 jestli je chceš trochu podpořit tak je prostě dosypej substrátem aby čouhali jen lístky a kousek stonku a budou dobrý

Old Post 21-08-2021 v 11:38 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 13


Ahoj, diky zpetne vsem za uklidneni na dusi. Pridal jsem hlinu, obrnil se trpelivosti a vysledek je, ze rostou

Prichazim ale s dalsim dotazem. Nektere listy (ty vetsi) mi zacinaji trochu padat dolu.
Nevim, jestli napriklad pro sativu je toto jev chteny nebo jestli to je jen dalsi vec nad kterou neni potreba se az tak stresovat.. Radeji se proto zeptam.

Zalevam klasickou vodou z kohoutku (nedestilovanou), bohuzel relativne tvrdou a pridavam 1ml/l Bio grow od Biobizz, cetnost zalivani je jednou za 2/3 dny podle toho jak je hlina sucha. Zalevam vzdy az je uplne sucha. Kytky kropim jen na noc, kdyz jim nesvitim, abych je pres kapky nespalil.

Teplota v boxu cca 25 stupnu, vlhkost mezi 55-60%.

Svetlu uz jsem trochu pridal a dejme tomu, ze jim svitim s 250W z 30cm, nastavuju to postupne potenciometrem az do 300W...

Muze tento problem byt zpusoben zase svetlem?
Tady na foru jsem nekde cetl, ze urcitym zpusobem zkroucene listy dolu mohou byt zpusobeny dusikem, ze je ho moc. Je mozne, ze je to tento pripad? Listy mi ale neprijdou az tak zkroucene, jako spis sklicene.

Diky za kazdou radu.

Old Post 13-10-2021 v 07:33 AM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 14


Dalsi fota

Old Post 13-10-2021 v 07:40 AM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 15

Zdar, jasně že rostou, však jim dáváš lásku ne?

Takhle zkroucený listy mám občas taky, čím to je nevím, ignoruju to a jak je strčim ven tak se to vždy srovná. Nejsem lampičkář, pouze na předpěst, tipoval bych že by mohly mít víc světla, snad ti někdo kdo svítí poradí kvalifikovaněji.

Old Post 13-10-2021 v 08:20 AM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 16

No a co mas presne za svetlo, optiku a prostor?
Zkus je blejsknout na dennim svetle a celkovej pohled do boxu na kytky i se svetlem.
Obecne sativy snesou vic svetla, ale podle me by to mohlo bejt svetlo. Treba QB davaj lidi nejvic 40cm a vic, minimum tak 35cm.

Old Post 13-10-2021 v 10:12 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2034700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív