Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Pěstírna v zahradním domku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
3lka
Nový Člen

Karma uživatele 3lka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 1  

Pěstírna v zahradním domku Příspěvek č. 1

Ahoj, v první řadě bych chtěl poděkovat vám všem za vaši aktivitu zde na webu. Pár týdnů tu pročítám vše možné a připravuji se na první indoor. Jelikož zkušenosti nemám žádné rád bych si nechal poradit ještě než začnu. http://m.e-grow.cz/products/profigr...0w-s-ventilaci/ budu kupovat tento set ale rychle k dotazu. Jako nejlepší využití zahradního domku jsem zvolil menší pěstírnu. Zajímám se hlavně o teplotu a vzduch. V chaloupce je prez zimu trochu kosa a nevím jestli by s pěstováním prez zimu nebyl problém. Má někdo nějaké zkušenosti s něčím podobným? V podstatě přívod vzduchu s tím souvisí chaloupka má cca 12m2 udělat menší otvor na přívod vzduchu by nebyl problém ale pořád mě straší ta teplota která půjde ještě níž. V létě tam je krásně chladno a co se týče domu nemám moc možností kam jinam ji dát. Doufám že se neptám jako kokot 😁 nemám vůbec představu jak ta 400w hřeje možná se ptám na kravinu. Předem díky

Old Post 29-07-2021 v 21:16 PM
3lka je offline   Profil uživatele 3lka   Find more posts by 3lka   Foto galerie člena 3lka   Click here to Send 3lka a Private Message   Add 3lka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 2

Ahoj, kdysi jsem řešil podobný problém.
A po mnoha pokusech a různých řešení ti mohu zcela zodpovědně říct, že je to prostě na hovno.
400 to nevyhřeje a budeš muset přitápět - a to v zimě dost - pokud chceš mít vevnitř 20 - 25 °C.
V květu je tam strašně vlhko, teplý vzduch se sráží na stěnách.
Nakonec jsem se na to vykašlal. Bylo to drahé, složité, pracné a nemělo to žádné výhody.
Takže za mě tak

Old Post 30-07-2021 v 07:53 AM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

Je to blbost viz. příspěvěk od AppleMan


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 30-07-2021 v 15:25 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 4

Ty bys taky v zimě nebydlel v zahradním domku 😁 , úplně zjednodušeně... Co není dost dobrý pro tebe nebude dobrý ani pro kytky 🤞😎

Old Post 05-08-2021 v 13:50 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
splafq
Nový Člen

Karma uživatele splafq - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 5

Zdar řešil sem něco podobnýho a po spoustu pokusech sem se nato vykašlal. Zkoušel sem neodborně zateplovat, dotápět topeníma a přímotopama a nakonec sem zvolil variantu prostě v tom prostoru pěstovat jen přes léto kdy tam bylo příjemných 15 stupňů. Topení kolikrát berou víc než 400w a i když tam dáš termostat tak takto prostě bere mooc. Povedlo se mi za 14 dní tehdy propálit asi 8000 než mi došlo že se to jaksi nerentuje. Takže jak ti všichni radí přes zimu nato prď a prostě si radši střihni 2 kola přes léto kdy teplotu asi nebudeš muste řešit...

Old Post 05-08-2021 v 20:54 PM
splafq je offline   Profil uživatele splafq   Find more posts by splafq   Foto galerie člena splafq   Click here to Send splafq a Private Message   Add splafq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0057880 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív