Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Asi padli
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Drvostep
Nový Člen

Karma uživatele Drvostep - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 6 

Asi padli Příspěvek č. 1

Zdravim, dneska jsem na par listech nasel zrejme padli. Takove male chomacky prachu. Sice jenom par malinkych na par listech ale stejne....Okamzite jsem ty listy zlikvidoval, nicmene si nic nenamlouvam a ocekavam zase nejaky brzky vyskyt. Muj problem je, ze me to trefilo v dost na hovno dobe. Momentalne jsem na konci 4. zacatek 5. tydne. Slysel jsem, ze pomaha rock effect. Nicmene jak pisu, trefilo me to uprostred kvetu a nejsem si jisty, jestli je na to vubec neco vhodnyho strikat. Mam to zkusit risknout, ze se to treba nerozjede nebo to muzu jeste ted postrikat nejakym "primerenym" sajrajtem, pripadne jakym?

Dik za rady.

Old Post 20-07-2021 v 20:43 PM
Drvostep je offline   Profil uživatele Drvostep   Find more posts by Drvostep   Foto galerie člena Drvostep   Click here to Send Drvostep a Private Message   Add Drvostep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

No padlí je pěkná svině. A v tvém případě je to už dost na prt. Používal jsem dezinfekci na kytky Purolyt už to vyrábějí za nižší cenu i u nás v ČR bohužel jsem nějak pozapomněl jak se to jmenuje. Ale měli tam cenu 100ml za 100Kč. Ale to to akorát zhoršilo. Bohužel. U větví které nešli vidět většinou u spodků atd.
Byli absolutně bílé až tak že jsem to se slzou v oku musel vyhodit.
Jestli to máš už v tak pokročilém stadiu květu možná bych se na to i vykašlal. To něčím stříkat. Spíš bych to dost hlídal a snížil co nejvíce vlhkost. Jestli máš matku tak tu bych nacákal čímkoliv co je chemie. Protože ničím biologickým tu svini nedostaneš. Většina biologických prostředků co jsem použil byli dočasné. Až tak dočasné že se to na kytkách začalo objevovat po pár týdnech znovu. Já použil Folicur Al a to je opravdu zlikviduje. Kdyby si chtěl příště se tohoto vyvarovat úplně. Preventivně bych to nastříkal před přepnutím. A padlí nemá šanci.
Jestli si to měl z klonů. Tak to většinou můžeš být přímo z matky. Občas se to stává.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-07-2021 v 21:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

Fotka by nebyla na škodu.
Já používám na padlí Discus, total chemický fungicid. Ale jak píše Mr.Men už bych to nestříkal, jen škubal napadené listy ať se to do palic dostane co nejpozději. A zamyslel bych se v tvém případě nad vzduchotechnikou a výměně vzduchu celkově. Samozřejmě za předpokladu, že to nejsou klony z již napadené matky.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 20-07-2021 v 22:48 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 4

Mě se osvědčilo provést brutální odlistění ( v rámci zdravého rozumu ) , v rukavicích a neustále přitom průběžně dezinfikovat nůžky a ruce + pořádně vydezinfikovat celej stan , pokud to jde zvýšit teplotu a přidat ofuky 😁😎

Old Post 21-07-2021 v 00:11 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 5

Diskus - prevence
Karathane - při napadení padlí

Grower sponzor

Old Post 21-07-2021 v 08:10 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drvostep
Nový Člen

Karma uživatele Drvostep - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 6

Asi to necham bejt, uz jsou dost nabehly palice a strikat chemii nebudu. Mam to ve dvou sitich ve wilme, takze stredy bych stejne ani neprostrikal poradne. Jak rikam, kytky jsou v plny sile a ve forme. Jednalo se "pouze o naznaky". Preventivne sem orval spodni patro listu a budu to hlidat. Jsem 5 tydnu do konce, takze to potrebuju ukocirovat aspon 3 tydny, potom ty listy klidne orvu. Posledni tyden, dva byl problem s vlhkosti kvuli pocasi, tak asi proto. Uz sem si rikal nekolikrat, postrikat to preventivne, ale mam odpor na to strikat cokoli nepotrebnyho a tak se na to pokazdy vykaslu...

Dik za rady

Old Post 22-07-2021 v 22:50 PM
Drvostep je offline   Profil uživatele Drvostep   Find more posts by Drvostep   Foto galerie člena Drvostep   Click here to Send Drvostep a Private Message   Add Drvostep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drvostep
Nový Člen

Karma uživatele Drvostep - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 7


jeste pridam foto brlohu, at aspon prispeju

jedna se o 15x Zurple punch a ta jedna vytahla na strane je Big bud

chrochtaj si ve wilme 16x11L pod Dimlux expert series 1000w DE UHF

Naposledy upravil Drvostep 22-07-2021 v 23:38 PM

Old Post 22-07-2021 v 23:01 PM
Drvostep je offline   Profil uživatele Drvostep   Find more posts by Drvostep   Foto galerie člena Drvostep   Click here to Send Drvostep a Private Message   Add Drvostep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drvostep
Nový Člen

Karma uživatele Drvostep - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 8

Jamés - jak myslis vzduchotechnika? Jede mi tam 4x ofuk a odtah je nekolikrat predimenzovanej. Problem bylo pocasi, jak bylo ted to bourkovi obdobi, tak vlhkost nesla pod 60 a neudelas s tim nic.

Old Post 22-07-2021 v 23:13 PM
Drvostep je offline   Profil uživatele Drvostep   Find more posts by Drvostep   Foto galerie člena Drvostep   Click here to Send Drvostep a Private Message   Add Drvostep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 9

Pěkný roští 😁 vypadá to moc dobře

Old Post 23-07-2021 v 09:36 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 10

možná Polyversum jako brzdu

Old Post 30-07-2021 v 21:47 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2016 - padli - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9362940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív