Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Vybavení do growboxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TondaBunda
Nový Člen

Karma uživatele TondaBunda - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 2  

Dotaz Vybavení do growboxu Příspěvek č. 1

Ahoj,

koupil jsem si box 60x60x170 cm + LED světlo Sunpro SUNBOY 150W. Koupil jsem to zvlášť, protože jsem vychytal dobrou slevu. Ohledně zbytku vybavení si nějak nejsem vůbec jistý.

Koukal jsem na kompletní boxy u jahody pro inspiraci, co potřebuju ještě dokoupit, ale nějak se mi to nezdá kompletní, kromě toho jsem z toho stejně blbec.

Kromě stanu a LED obsahuje ten komplet ještě tyhle věci ( https://www.growshop.cz/katalog/det...ic-kit-150w-led ):

Ventilátor VKO 100mm 105m3

Can-Original Filtr 100m3

Teku 6,5L – 4x

Podmiska k 6,5L – 4x

Aluflex 100m – 2m

Ducktape 10m

Digitální spínací hodiny


Sorry, že se ptám jak blbec, ale nějak mi to není jasné.

1. Nepotřebuju ty ventilátory spíše dva = jeden na přítah a druhý na odtah, nebo v tak malém boxu stačí jeden? Nebude to dělat kravál?
2. Ten CAN filtr je bez příruby, potřebuju ji dokoupit, nebo byste mi doporučili koupit filtr rovnou s přírubou - třeba https://www.growshop.cz/katalog/det...i-330m3-h-125mm - není tenhle třeba horší?
3. Předpokládám, že 6,5L květníky jsou v kompletu jen kvůli ceně a bude rozumnější z hlediska výnosu tam dát raději 4x11L (rozměr 25x25x26 cm), nebo bych tam mohl ještě narvat 4x20L (rozměr 27x27x40 cm)?
4. Součástí toho kompletu není nic na zavěšení svítidla. Co byste doporučili? Ideálně něco, co unese ten SUNBOY a zároveň to půjde snadno posouvat nahoru a dolů.

Omlouvám se, že se ptám tak blbě.

Old Post 05-06-2021 v 20:31 PM
TondaBunda je offline   Profil uživatele TondaBunda   Find more posts by TondaBunda   Foto galerie člena TondaBunda   Click here to Send TondaBunda a Private Message   Add TondaBunda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

1. Nepotřebuješ. Přítah se dává skoro vždycky pasivní a v pohodě to stačí. Kravál to dělat bude, ty ventsy jsou jak zapnutej vysavač. Jestli ti jde o ticho, najdi si nějakej kvalitní větrák s regulací otáček. Myslím, že PrimaKlima dělá 100 m3 a to ti na uchlazení LEDky bude stačit. Hlučnost sníží pacháč, můžeš si tam dát i o trochu větší.
2. Tu přírubu si zjisti. Myslim, že třeba specialnizahradnictvi.cz jí tam dávaj automaticky ale jako součást balení to na eshopu nenajdeš.
3. Jasně. Cokoliv se tam vejde. Dej pozor aby se ti vešly i podmisky, ty budou o pár cm větší.
4. Něco takovýho. Vyrábí to víc firem. https://www.growshop.cz/katalog/det...osnost-48kg-par

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 05-06-2021 v 23:00 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5643390 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív