Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2021 (Durban Poison, Early Amnesia CBD)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 33

To je tím jak hnojíš. Z květináče uteče dusík mnohem snadněji a jak není rostlina ve volné zemi tak si pro něj ani nemůže nikam sáhnout kořeny a nedostatek se projeví mnohem rychleji. Pokud hnojíš a rostlina má furt dostatek dusíku, což je růstový prvek, tak rostlina ví že může růst a že to větší množství květů uživí a logicky na květ nasadí o trochu déle. Není to zas tak razantní, ale s 1 odrůdou na několika místech volná půda/květináč to lze vypozorovat.
Fasty přepínají většinou začátek srpna. Je to ale o citlivosti na fotoperioda daného phenotypu. I mezi klasikami najdeš plno phenotypů, co přepnou brzo. Nelze striktně říct, že fasty přepínají dřív. Mají krátkou dobu květu a proto většinou sklizis do konce září.

Thomas V.

Old Post 21-10-2021 v 20:41 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 34

Zajímavé, tímpadem asi do země už sadit asi nebudu protože tam rostlina může s kořenama kam chce a ne a ne se přepnout.

Jinak, ta Amnesia mi přepnula cca v půlce srpna, takže tak o 2 týdny dřív než DP. Ten je upe nahovno, to už nikdy nepojedu. Podle mě jsem zchytal nejzpožděnější phejo co šlo.

Old Post 21-10-2021 v 22:25 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 35

Já jsem radši pro volnou zem, kde ti to udrží déle vláhu a kořenový prostor se tak nepřehřívá. Vykopat díru, dát okolo fólií nebo nopu a na dno drenáž a máš to jak květnáč.

Thomas V.

Old Post 22-10-2021 v 09:42 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
To je tím jak hnojíš. Z květináče uteče dusík mnohem snadněji a jak není rostlina ve volné zemi tak si pro něj ani nemůže nikam sáhnout kořeny a nedostatek se projeví mnohem rychleji. Pokud hnojíš a rostlina má furt dostatek dusíku, což je růstový prvek, tak rostlina ví že může růst a že to větší množství květů uživí a logicky na květ nasadí o trochu déle. Není to zas tak razantní, ale s 1 odrůdou na několika místech volná půda/květináč to lze vypozorovat.
Fasty přepínají většinou začátek srpna. Je to ale o citlivosti na fotoperioda daného phenotypu. I mezi klasikami najdeš plno phenotypů, co přepnou brzo. Nelze striktně říct, že fasty přepínají dřív. Mají krátkou dobu květu a proto většinou sklizis do konce září.


Hoj jsem jen nadšenec pěstování a mám více keců než činů . No zauvažoval jsem nad tím tvým donucením ke květu před řádnou fotoperiodou (model od modelu) . Prvně me to přišlo jako totální blbost ubírat dusíku ,když dusík potřebuje po celou dobu vegetace. No došlo mi že jde o stress training ale už bych řekl high . V češtině : utneš rostlině přísun růstových živin a ona si uvědomí že může být ohrožena její reprodukce a proto se bude snažit dokvést než dojdou živiny .....,ale aby to prošlo tak bu musela rostlina přijít o dusík totálně a brát ze zásob (světlání a žloutnutí listů) nebo ne ? A pokud by k tomu došlo tak by se zmenšil í přísun ostatních živin (více listů,více fotosyntézy,a proměna anorgatických látek v organické = menší paldy) ? ............................ FAKT jsem to nějak uvědoměle nezkoušel i když jsem jel stejný model v maximálním dusíku (worm humus v zemi) a obyč hlína nehnojená v kýblech ( a ty v kýblech dozrály později a totální odpad) .................... prostě to co kytka dokáže za tu dobu co by strádala převyšuje dle mě ji takhle trápit .................... všechno úvahy ,nechci tě poškodit a chtěl bych vědět více (jestli jsi dělal "výzkum" a zkoušel finty fň ) napiš kdyžtak PM pls

Old Post 02-11-2021 v 04:29 AM
Pepsin je offline   Profil uživatele Pepsin   Find more posts by Pepsin   Foto galerie člena Pepsin   Click here to Send Pepsin a Private Message   Add Pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Pepsin


Hoj jsem jen nadšenec pěstování a mám více keců než činů . No zauvažoval jsem nad tím tvým donucením ke květu před řádnou fotoperiodou (model od modelu) . Prvně me to přišlo jako totální blbost ubírat dusíku ,když dusík potřebuje po celou dobu vegetace. No došlo mi že jde o stress training ale už bych řekl high . V češtině : utneš rostlině přísun růstových živin a ona si uvědomí že může být ohrožena její reprodukce a proto se bude snažit dokvést než dojdou živiny .....,ale aby to prošlo tak bu musela rostlina přijít o dusík totálně a brát ze zásob (světlání a žloutnutí listů) nebo ne ? A pokud by k tomu došlo tak by se zmenšil í přísun ostatních živin (více listů,více fotosyntézy,a proměna anorgatických látek v organické = menší paldy) ? ............................ FAKT jsem to nějak uvědoměle nezkoušel i když jsem jel stejný model v maximálním dusíku (worm humus v zemi) a obyč hlína nehnojená v kýblech ( a ty v kýblech dozrály později a totální odpad) .................... prostě to co kytka dokáže za tu dobu co by strádala převyšuje dle mě ji takhle trápit .................... všechno úvahy ,nechci tě poškodit a chtěl bych vědět více (jestli jsi dělal "výzkum" a zkoušel finty fň ) napiš kdyžtak PM pls


Ahoj.
Nijak jsem to nezkoumal, vyplynulo to z toho, že jsem měl již několikrát stejný model jak v květníku (25-30L), tak ve volné zemi a jelikož jsem na tu v květníku kašlal a zaléval jí jenom vodou, došlo u ní klasicky k deficitu dusíku, tak že začla celá žloutnout.
Je to tak jak píšeš ty. Je to stres z ohrožení a rostlina jde rychleji do květu. Okradeš se tím o výnos, ale když se ještě na začátku tvorby květů ten dusík dodá, tak je výnos i kvalita velmi přijatelná. Rostliny ještě chytnou slušnou barvu a květy udělají hmotu. Vzhledem k tomu, jaké je poslední roky počasí a to jaké pěstujeme potentní odrůdy, mám raději menší květy, které jsou méně náchylné na plíseň.
Pokud má ale člověk dobrý slunný flek a ještě popř. možnost dát tam větráky, rozhodně se přikláním k plnohodnotné výživě a žádným podobným výmyslům, o kterých se tady bavíme :-D
Za mě worm humus + třeba all/bat/royal mix apod. + hnojky pravidelně a seš uplně někde jinde s kvalitou i kvantitou, když ti to stihne dozrát a nezplesniví to ;-)
Peace

Thomas V.

Old Post 04-11-2021 v 09:43 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 38

Je zajímavé, co tady píšete. Příští rok tedy fotoperiody nebudu pěstovat v zemi, ale třeba ve 40-50l květináči. Tipuji, že to bude celkem velká rostlina, a pokud přepne dřív tak alespoň bude kvalita před kvantitou.

Old Post 04-11-2021 v 14:19 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 39

Ahoj, už jsem tu v tématu viděl zmínku o Hybdrids from Hell, já si to nemůžu vynachválit, čuměl jsem, jak rychle to dozrává. V půlce května jsem naklíčil, na začátku září sklizeno

https://nordicgenetics.net/en/produkt/danish-gold/ - za mě asi top, pojedu už třetí sezonu
https://nordicgenetics.net/en/produkt/wild-3/ - případně tato víc sativovější

Myslím, že se dají sehnat i v českých seedbankách, ale já beru odsud a ještě předtím přímo od ESBEho (zakladatel) přes FB, pak z nějakého důvodu zrušili své stránky a teď to prodávají na nordic genetics

Jenom mě tak napadlo, že jsi možná u toho Durban Poison začal klíčit pozdě (pokud je to datum real) možná i částečně proto ti začal kvést až tak pozdě, nicméně nevím, nepěstoval jsem tuhle odrůdu

Old Post 18-04-2022 v 11:53 AM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2017 - III. Outdoor 2017 (DurbanPoison,Magnum,Amnesia Haze) - 13 odpovědí
13-09-2014 - Outdoor 2014 - Durban Poision - 66 odpovědí
12-12-2003 - Outdoor 2003 -Durban poison, Afghani, Whiteskunk - 177 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5478070 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív