Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2021 (Durban Poison, Early Amnesia CBD)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 17

DP prodává mrdky je to jedna z nejhorsích seedbank něco jako GHS a jim podobní herci, místo semen by měli selit ty červený boule na nos, klauni taková blamáž
-------------------
Quick Kush, Quick Critical a ostatní Quicky od DINAFEMU
FVersion od SS, Green Poison
HFH by ESBE
a dalších tucet ..
---------------------
phena ze selekce v podobě klonu s dobou sklizně max přelom zaří/říjen, vše co je po tomhle datu stojí za vyližprdel vzhledem ke krátké nestabilní délce léta v ČR a následujícím podmračeným pleskanicím = shitty vymeklá plesnivá out senáž
---------------------
Durban ze semene od DP na ven je nesmysl, kdyz DP tak zkus jejich PP, to bývala celkem raketka..
--------------------
Na příští rok pořádný šutroidní kameny přeji!

Old Post 23-08-2021 v 12:24 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 18

Takže pro pěst ze semene doporučuješ fast verze od Sweet Seeds?

A ti Hybrids From Hell jsou taky kvalita jo?

Old Post 23-08-2021 v 12:41 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 19

Jo, nebo jak psal kolega Markyz, pokud chceš exotiku tak není problém, leč zatemnovat musíš, ovšem to je pak kuřivo lepší jak lampión.

Doporučuji zkusit především ten Quick Crit nebo Kush, páchne to, solidní hmota, zkuřuje to, vytěžek pul plus. Ještě lepší je mít z toho selekci, to je pak nářez.
orientuj se vždy na jistou brzkou sklizeň, od toho se postupně odvíjí všechny ostatní atributy dobré trávy.

btw pref dinafem, dělaj více dank selekce, zalezi podle chuti

Old Post 23-08-2021 v 13:06 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 20

Exotika mě moc nezajímá, stačí mí alespoň průměrná kvalita bez plísně co se dá sklidit na konci září.

Tak příště jdu do Sweet Seeds a možná Dinafemu, jestli ještě bude fungovat

Jinak.. FastBudz to jistí, ale přecijenom výnos automatu je vždy nějakých 20g

Old Post 23-08-2021 v 13:21 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 21

Automaty se posunuly za posledních cca pět let dosti nahoru, nemám s nimi nejmenší problém sic je nejedu ale věřím, že nejsou vůbec k zahození ba naopak co tak vidím/slyším, vysadit jich více v rozjetém létě na plantáž třeba 5x5m muže být zajímavé řešení

Old Post 23-08-2021 v 13:34 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 22

Jel jsem pár modelů od FastBudz a je to fakt skvělé, jen Zkittlez trochu sklamal, protože chytl plíseň, ale jinak pecka

taková pojistka, pokud fotoperiody nestihnou dozrát

Old Post 23-08-2021 v 13:42 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 23

Tak dávám menší update a nahraju i pár fotek.. no co říct, Early Amnesia CBD začala nakvétat cca v půlce srpna a Durban Poison až kekonci srpna. Jsem proto dost nasraný. Doufám že alespoň tu Amnesii stihnu sklidit, protože ten Durban vidím bledě. Nechápu, že Durbana si tady každý chválí, i na ofiko webu píšou, že sklizeň by měla být nejpozději v půlce října. Už teď vím, že tohle se určitě nepodaří, však uvidíte sami.

Našel jsem na DP už i malinký náznak plísně

Pokud máte nějaké tipy na to, aby mi to dojelo, dejte prosím

Old Post 25-09-2021 v 16:54 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 24

Fotky:

https://imgur.com/a/JuSWbPQ

prvně je série Amnesie pak Durbanu

Old Post 25-09-2021 v 17:21 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_BANDITO
Stálý Člen

Karma uživatele el_BANDITO - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 25

Ber to pozitivne ako další skušenost v živote a na prazdno nebudeš ako vidim na fotkach

Old Post 26-09-2021 v 06:17 AM
el_BANDITO je offline   Profil uživatele el_BANDITO   Find more posts by el_BANDITO   Foto galerie člena el_BANDITO   Click here to Send el_BANDITO a Private Message   Add el_BANDITO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 26

Myslíš kvůli té Amnesii?

Old Post 26-09-2021 v 08:24 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 27

já měl loni i letos feminizovanej durban poison od DP - dokvítalo to do konce září, fialový a top jako předloktí... pravda, nepatřím mezi nejsilnější týpky, ale pořád předloktí... však velmi náchylné k plísni

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 16-10-2021 v 23:11 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 28

Takže Amnesia je sklizena, avšak Durban mě solidně nasral. Je druhá půlka října a kytky ještě ani zdaleka nejsou hotové, fakt to nechápu. Příjde mi, že banky si do popisku odrůd můžou napsat co chtějí a lidé jim to baští i s navijákama. Durban Poison za mě nejhorší model zatím, vůbec nechápu jak ho tolik lidí může chválit.

PROSÍMVÁS, pokud mi někdo poradí model, který u nás fakt dozraje, koupím mu bludišťáka. Vím, že to asi musí být nějaká fast verze, nejlíp asi od Sweet Seeds, ale co přesně?

Old Post 19-10-2021 v 09:16 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od matata
já měl loni i letos feminizovanej durban poison od DP - dokvítalo to do konce září, fialový a top jako předloktí... pravda, nepatřím mezi nejsilnější týpky, ale pořád předloktí... však velmi náchylné k plísni


Závidím, ten můj zmrd je ještě venku a namůžu to ani teď seknout, protože to ještě chce tak 2-3 týdny.

Old Post 19-10-2021 v 09:18 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 30

Několik let po sobě jsem pěstoval Orange Bud od Barneys farm. Nenáročný, neplesniví, stíhal jakž takž dozrát i tady u mě na kopci.

Old Post 19-10-2021 v 10:29 AM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 31

Už jsem otestoval téměř všechny Fast verze od Sweetseeds a vše dozrává během září. Letos Gorilla girl sklizena v květináči (kvůli dřívějšímu deficitu dusíku - ten má vliv na přepnutí velký) 15. Září..ostatní ve volné zemi spolu s Trop. Poison koseno poslední týden září. Už jsem zkoušel i Dinafem Quick Kush a Quick C+ ,ale upustil jsem od nich kvůli velké náchylnosti k plísním. Ono stejnak vetsina dnešních odrůd z důvodu vysokého obsahu látek a nepříznivému našemu podnebí plesniví, ale ty od Dinafem mi přišli extrémně náchylné. Jinak dobrou zkušenost mám i s Delicious seeds Fast verzema. Marmalate a ELEVEN Roses Pecka! Vždy kosim ke konci září.
Je třeba furt zkoušet ..mě letos třeba zklamal Holands Hope, ale věřím že je to to stejné jako Durban ..prostě začla být brzo zima a to ovlivnilo i květ neboť nasazují dýl než ty fasty.
Ať se daří ..pic

Thomas V.

Old Post 20-10-2021 v 12:56 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 32

Takže když má člověk kytku v květináči, třeba 50l tak se to přepne dřív než kytka v zemi? Už jsem o tom něco četl, ale všude bylo různé info.

Kdy Ti tak cca začaly kvést FV od Sweet Seeds? Na začátku srpna?

Old Post 21-10-2021 v 11:56 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2017 - III. Outdoor 2017 (DurbanPoison,Magnum,Amnesia Haze) - 13 odpovědí
13-09-2014 - Outdoor 2014 - Durban Poision - 66 odpovědí
12-12-2003 - Outdoor 2003 -Durban poison, Afghani, Whiteskunk - 177 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2861030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív