Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2021 (Durban Poison, Early Amnesia CBD)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Outdoor 2021 (Durban Poison, Early Amnesia CBD) Příspěvek č. 1


Zdravím vespolek,

počasí nám zatím moc nepřeje, ale věřím, že se to zlepší.

Tento rok budu z fotoperiodických odrůd pěstovat Durban Poison od DP a Early Amnesia CBD od Dinafem.

Durban Poison je tady celkem chválen, a jsem opravdu zvědavý na skoro čistou sativu.

Early Amnesia CBD je 65% sativa s poměrem THC:CBD 1:1. Pokud jste tento poměr ještě nezkoušeli, tak určitě doporučuji. Krásný euforický stav bez divných záseků a paranoidních stavů.

Doufám, že obě tyto odrůdy stihnou dozrát.

Pěstovat budu prvně v květináčích, později přesadím do země. Hnojit to moc nehodlám, až na květ mám Plagron PK 13/14.


Zkusim přidat foto semínek. Budu průběžně updatovat. Zdár

Old Post 17-05-2021 v 19:11 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 2

Takže menší update. Oba modely vyklíčily a zdá se že budou růst fakt hezky. Ještě nějakou dobu to nechám v květináči a pak dám přímo do země.

Mám taky pár AF, ale je to opravdu mizerné, s tím hnusným počasím co bylo prakticky celý květen jsou opravdu malé a nevím kolik z toho reálně může být. Za 2 týdny vyklíčím další, dny budou nejdelší takže porostou hezky.

Old Post 04-06-2021 v 08:33 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3





Jak se tady ksakru přidávají fotky.

Foto č. 1 - Lemon Express Juice auto (Humboldt)

Foto č. 2 - Mexican Airlines (FastBuds)

Foto č. 3 - CBD Star auto (Ministry) - tenhle se nějak seknul když bylo hnusné počasí a je fakt malý a pomalu začíná kvést, celkem smutek

Foto č. 4 - Durban Poison + Early Amnesia CBD

Naposledy upravil AmnesiaCBD 04-06-2021 v 11:47 AM

Old Post 04-06-2021 v 08:40 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 4



Navsteva po 2 tydnoch..najveci ma 110- 120 cm
Prva foto si nejsem isty co je ale druha je klon mango sapphire (HSO)

Old Post 19-06-2021 v 18:52 PM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 5

promin ja su debil ja ze proc sa my vymazal prispevek a ono sem to supel k tobje tak to prosim smaz aj z timto dekuju a este raz sory ...mam upal asi 😀

Old Post 19-06-2021 v 21:13 PM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 6

pohoda

Old Post 20-06-2021 v 11:20 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 7

Jsem teď v cizině, takže update nahodím až se vrátím, ale kamarád byl moje holky checknout a říkal, že ani jedna z nich nekvete. Vkládal jsem velké naděje do Durbanu hlavně. Stalo se to někomu z vás? Podle mě už dávno měl kvést.

Obě fotoperiody mám v zemi.

Old Post 18-08-2021 v 16:05 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od AmnesiaCBD
Jsem teď v cizině, takže update nahodím až se vrátím, ale kamarád byl moje holky checknout a říkal, že ani jedna z nich nekvete. Vkládal jsem velké naděje do Durbanu hlavně. Stalo se to někomu z vás? Podle mě už dávno měl kvést.

Obě fotoperiody mám v zemi.


Dam ti radu nad zlato. Nez si nejakou genetiku poridis a pak i zasadis neco si o tom modelu nejdriv zjisti. Banka u Durban Poison pise sklizen konec rijna. To znamena ze nakvet cekej az v zari. A pokud nebude dobry rijen moc od toho necekej.

Moje vlastni zkusenost s Durbanem je takova ze jsem ho sklizen kolem 20 rijna nedozraly a skoro to ani nezhulovalo. Ale dal uz bejt venku nemohl uz jen chcalo.

Priste si vyber lepsi odrudu cim rychlejsi tim lepe. Dp ma spousty dobrych modelu. Durbana radim mezi nejhorsi - nejdele kvetouci snad ze vsech jejcih modelu a ucinky nic moc.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 18-08-2021 v 20:07 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 9

Ani nevíš, kolik času jsem strávil výběrem strainů, které by u nás mohly dozrát. A všude ( na redditu i tady na groweru) hodně lidí psalo, že do našich končin je Durban Poison jeden z nejlepších modelů. Dokonce sám Dutch Passion jej má zařazen do kategorie Dutch Outdoor.

Tak jsem si fakt myslel, že bych ho mohl sklizet ke konci září.

V hodně tématech které jsem tady viděl si Durban Poison od DP všichni chválili.

Jinak, jaké strainy bys doporučil? Samozřejmě fotoperiody.

Old Post 19-08-2021 v 08:52 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od AmnesiaCBD Jinak, jaké strainy bys doporučil? Samozřejmě fotoperiody.


Tak to je otázka za 10 bludišťáků. Nevim jestli to máš doma nebo guerilla grow, ale jako šlechtic ti můžu dát knížecí radu kterou dávám každýmu, zatmívej. Sklízet budu za dva týdny, v 600 m n.m..

Old Post 19-08-2021 v 10:34 AM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 11

Mám to doma, a zatmívání zní fajn, akorát se skoro nemůžeš vzdálit od baráku na dýl než 12 hodin, ne?

Je to velká oběť, ale vyplatí se určo

Old Post 19-08-2021 v 11:45 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 12

Jo, jsem pecivál, tak mi to nevadí a když 2 dny vynecháš tak se taky nic nestane. Na příští rok to zautomatizuju, stejně jako závlahu. Aspoň doufám, víš jak to chodí.
Jinak už mi sám od sebe docela hezky kvete Qickkush od Dineafem. Ten nezatmívám a vůbec nehnojím na květ, mám ho jen tak na zkoušku. Ten to do konce září určitě stihne taky. Jsem zvědavej jak bude vypadat, hlavně kompaktnost palic.
Závidím ti tu CBD Amnesii, chtěl bych takový model s nižším THC ochutnat a letos jsem to nějak zazdil. Tak ať to kvete.

Old Post 19-08-2021 v 12:08 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od AmnesiaCBD
Ani nevíš, kolik času jsem strávil výběrem strainů, které by u nás mohly dozrát. A všude ( na redditu i tady na groweru) hodně lidí psalo, že do našich končin je Durban Poison jeden z nejlepších modelů. Dokonce sám Dutch Passion jej má zařazen do kategorie Dutch Outdoor.

Tak jsem si fakt myslel, že bych ho mohl sklizet ke konci září.

V hodně tématech které jsem tady viděl si Durban Poison od DP všichni chválili.

Jinak, jaké strainy bys doporučil? Samozřejmě fotoperiody.


Od DP je podle me na out TOP Passion1. Ale tech genetik dobrych maji vice. Je dobry brat ty co to stihaji tak do konce zari.
¨
Jinak co mi od nich este hodne chutnalo a byly dobre jsou: Pamir Gold, Mazar, Orange Bud.
Co mi vubec nechutnalo a vubec nezhulovalo jsou: Durban, Purple1, Shaman.

Letos jsem od nich taky neco bral. Mam od nich: Passion1, Passion Fruit, Glueberry, Mazar, White Whidow. Mazar s P1 jsou jasny ty uz poznam. Wdovu Fruita a GB jsem vzal na vyzkouseni jsou to novinky tak uvidim co z toho bude ( jestli mi to jzdaci neposekaj ).

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 19-08-2021 v 13:11 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 14

Díky Vám oběma za rady, snad to už brzy rozkvete. Příští rok budu zase moudřejší

Hodně lidí taky chválí Fast Verze od Sweet Seeds, možná to zkusím příště.

Old Post 19-08-2021 v 16:30 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 15

Po dlouhé odmlce připojím i pár fotek.

Automaty už mám sklizené, ale to Vás až tak asi nezajímá.

S Durbanem jsem si hodně hrál, je zastřihnutý a roste přez kovovou mřížku, abych docílil velkého počtu větví. Tímpádem není moc vysoký, ale místa na palice je tam až až. Škoda, že je mi to celé asi k hovnu protože ještě pořád se nepřepnul do květu, což fakt nechápu. Jako last resort jsem našel doma mulčovací plachtu, tak ho teď budu cca 10 dnů zakrývat, aby se puž konečně přepnul, snad to pomůže.

Early Amnesia CBD už kvete, ale na můj vkus stejně dost pozdě. Škoda, že už od začátku má nějakou divnou genetickou vadu listů, ale říkal jsem si, že jako experiment jí nechám. Snad alespoň bude kvalitní pokouření.

Old Post 23-08-2021 v 10:38 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 16

Tvl přidat tady fotku je horší než maturita.

Posílám odkaz na fotky:

První je Amnesia, druhý Durban.

https://imgur.com/a/MLR8sfT

Old Post 23-08-2021 v 11:01 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2017 - III. Outdoor 2017 (DurbanPoison,Magnum,Amnesia Haze) - 13 odpovědí
13-09-2014 - Outdoor 2014 - Durban Poision - 66 odpovědí
12-12-2003 - Outdoor 2003 -Durban poison, Afghani, Whiteskunk - 177 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4677000 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív