Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x Super Skunk + 2x White Widow//LED panel by FrYnK//1,5 g/w !?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Obecné 10x Super Skunk + 2x White Widow//LED panel by FrYnK//1,5 g/w !?!? Příspěvek č. 1






SETUP
BOX: Homebox Ambient R120 (120x90x180)
ODTAH: Prima Klima PK 125 EC TEMP CTRL, 680 m3/h
PACHOVÝ FILTR: Prima Klima 480 m3/h, 125mm
SVĚTLO: Led panel 285w by FrYnK
OFUK: 1× ventilátor s klipsnou + 1 vetší ofuk z hobby shopu
MĚŘÍCÍ TECH.: Digitální teplo-vlhkoměr min/max se sondou na kabelu
OSTATNÍ: Kabeláž, spínací hodiny, zavěšení(řetízky, pásky, měděný drát,karabiny)
HNOJIVA: Komplet od Canny(Terra Vega, Terra Flover, Rhizotonic,Cannazym, Cannaboots, PK 13/14)
OSTATNÍ: Kapky na měření ph, AH: PH- grow/bloom, PH+
HLÍNA: Canna Professional
NÁDOBY: 12 x 6,5l
OSAZENSTVO: 10x Super Skunk + 2x Original White Widow(Natural Seeds)


Zasazeno 24.2.
12/12 3.3.
Sklizeno ???

Banka uvadí u obou strainu dobu květení 7 týdnů, tady holky mají 9 týdnů a pořád se mi to nezdá na kosu. Co myslíte ?
Vzhledově to vypadá na moje nejlepší kolo, takže rozhodně sledujte, bude to velký!

Round I. II.
Round III.
Round IV.
12x Blueberry OG

Naposledy upravil mamdomaejkej 03-05-2021 v 12:17 PM

Old Post 03-05-2021 v 11:53 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 2



Seknuto 67.den - celkem cca 78 dnů.
Bude se atakovat 500g což je mega super s 285w!
Ledky od FrYnKa to the mooooon! Salámek(jeden z mnoha) a fialová kráska(pouze jedna soutěžící) nikdy se mi to nestalo, už se tešim na ochutnávku

Round I. II.
Round III.
Round IV.
12x Blueberry OG

Old Post 09-05-2021 v 11:25 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll04
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll04 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Jekyll04 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 3

Zdar. Dobrej šlahoun. Dobrá práce.

Old Post 09-05-2021 v 11:57 AM
Jekyll04 je offline   Profil uživatele Jekyll04   Find more posts by Jekyll04   Foto galerie člena Jekyll04   Click here to Send Jekyll04 a Private Message   Add Jekyll04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 4

ahoj myslím že budeš atakovat spíš 350-400g .. jinak je to moc hezky

jinak za mě pod ledkama zkus menší kytky s více palicema.... máš to na homebox hoodně vysoký a takový neupravený koukni ke mě do vlákna třeba tě to inspiruje

Old Post 14-05-2021 v 06:04 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

čau Superskunk jsem jel taky od Narural Seeds vypadalo to pěkně ale konečný výsledek mě zklamal co do výnosu tak do kvality

Old Post 29-07-2021 v 13:52 PM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 6

Minulý týden jsem taky dojel Super Skunk od Natural Seeds, a nemůžu si stěžovat , chuť a vůně parádní ( vyhodili mě s ním i z hospody když jsem balil brko , a to tam balíme brka u stolu tak 5 let) , výnos lehce nadprůměr 😁 chce to hodně odlisťovať podle mě asi , když je řeč o Natural Seeds , stejně si myslím že genetiku přebrali od jiných seedbank a akorát přeprcávají kytí ... Ale jinak paráda klíčivost 9 z 10
Nebo co myslíte vy ? Názor na natural seeds ? Za mě bezva poměr cena/kvalita když za 24 semínek dáte něco málo přes litra

Old Post 29-07-2021 v 16:11 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 7

Čago lidi, radší jsem toto vlákno nedokončil z důvodu divných soukromých zpráv kde mě jistý člen žádal o schůzku a odkup sušiny, tímto bych chtěl zdůraznit že veškerý produkt je užíván pro mojí potřebu!. Vše nahlášeno správci, který mi na to nijak nereagoval, ale doufám že daného člena alespoň zabanoval. Celý jeho profil na mě působil moc lacině, jeho moto hlásalo WEED IS LEGAL IN MY HOME...

Nemáte někdo zkušenost s podobným louděním tady ?

Co se týče Natural seeds tak tak jsem odjel 3 kola, pokaždé jiný strain a vysledek je jeden podprůměr, jeden průměr a jeden extremní nadprůměr a to je zrovna tento. 1,5 g/W byl překonán a jednalo se o můj rekordní počit. Pro upřesnění podprůměr je u mě pod 400g a nadprůměr nad 500g . Nutno dodat že nekosím kytky najednou. Sestřihnu vrchy a nechám týden dojed spodní patro a takto opakuji než se dostanu dospodu. Musím říct že na výsledné váze to je opravdu znát oproti kosení celku.

Natural seeds s přihlednutím k ceně je bezkonkureční. Pokud by cena byla podobá jako u ostatních bank, tak jí znovu nekoupím, ale za tu cenu u ní klidně nadále zustanu a koupím znovu

Round I. II.
Round III.
Round IV.
12x Blueberry OG

Naposledy upravil mamdomaejkej 31-08-2021 v 16:41 PM

Old Post 31-08-2021 v 13:03 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 8

Jen bych se chtěl zeptat... když máš takový škrécy, neni někde uprostřed plíseň ? Toho se dycky bojim.

Old Post 15-11-2021 v 21:46 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Jen bych se chtěl zeptat... když máš takový škrécy, neni někde uprostřed plíseň ? Toho se dycky bojim.
dá se tomu předcházet, ale často je to plesnivý mezi palicema když to nerozdělíš už při sušení.. někdy to chybí bud rot i za živa.

And I'm stoned!

Old Post 23-12-2021 v 04:47 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Metadres
Minulý týden jsem taky dojel Super Skunk od Natural Seeds, a nemůžu si stěžovat , chuť a vůně parádní ( vyhodili mě s ním i z hospody když jsem balil brko , a to tam balíme brka u stolu tak 5 let) , výnos lehce nadprůměr 😁 chce to hodně odlisťovať podle mě asi , když je řeč o Natural Seeds , stejně si myslím že genetiku přebrali od jiných seedbank a akorát přeprcávají kytí ... Ale jinak paráda klíčivost 9 z 10
Nebo co myslíte vy ? Názor na natural seeds ? Za mě bezva poměr cena/kvalita když za 24 semínek dáte něco málo přes litra


Sami ani nic nepřeprcávaj. ty semínka snad je balí... dělaj to pro ně ve španělsku na zakázku a tady si to zabalí po balíčkách a prodávaj snadnej byznys.

Řekl bych že cena odpovídá kvalitě... za genetiku (resp ty jejich slavný jména co tak rádi užívaj) bych ruku do ohně nedal, ustálený to taky bůhví jak neni (uniformnost většinou nulová - což je vidět i tady), ale za tu cenu pořád dobrý. Když je s tim někdo spoko, tak proč ne.

Já bych to třeba nejel, ale když už bych byl nucen koupit něco lowcost, tak jedině natural.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 25-12-2021 v 14:05 PM

Old Post 25-12-2021 v 13:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 11

Vím že to dělají ve Španělsku 😁 ale jak myslíš kde vzali většinu genetik ? Alespoň ty ,,slavný jména,, ,.. začali s materiálem od klasických seedbank , a pochybuju že by ty geny tolik degradovali , zrovna ten super skunk mě přišel dost stabilní a vitální a to jsem mohl porovnávat 20 kytek v boxu + pár řízků venku u kamarádů a ani stopa po hermení, věc druhá je že v poslední době se jejich nabídka rozrůstá jak na běžícím pásu o všelijaký více i méně uvěřitelný jména a různý crossy 😁 a u těch souhlasím s tvým názorem 😁 mezitím jsem od nich hecnul ještě Nebula+ ( nebula x Critical ) a tam to taková hitparáda nebyla a bylo vidět že to je fakt jen nějakej cross kytky všelijaký a měli sklony hermit a to u mě kytky nemají žádný stressy ... Takže moje mínění o NS trochu upadlo , chce to od nich asi vybírat nějaký klasiky co mají v nabídce už od začátku ,.. Věc druhá je že i od ,,klasických,, seedbank u semen za mnohem větší peníze se člověk občas dočkal pěkných zklamání 😁🤞 a když chce mít člověk nějakej přehled a být trochu objektivní tak musí zkoušet kdeco včetně naturalsu

Old Post 25-12-2021 v 19:01 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9248770 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív