Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Orange bud láska - 160W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Hlína Orange bud láska - 160W Příspěvek č. 1






Ahoj

Po delší době sem něco dám, protože mi přijde, že mikro už nikoho moc nezajímá, každý si teď nakoupí přes internet stany a celé sety, které dohromady složí i podprůměrně inteligentní opička a hurá, jdeme pěstovat kila trávy, a nějaká duše nebo láska k pěstování jako takovému v tom moc není.

Ale možná je to jen můj pocit, samozřejmě na nikoho neútočím, ať si každý dělá co chce.

Já si po stěhování vzal do parády jednu bývalou knihovničku, ve spodu navrtal pasivní přítah, nahoře aktivní odtah tvořený 15ti centimetrovým PC fanem od Noctua

Pachový filtr nevedu, je to malinko cítit, ale žádná hrůza

Strain - Orange bud od- doplním, teď si za boha nemůžu vzpomenout :-D

Světlo- mám složeno z LED modulů na veřejné osvětlení - dohromady 160W

Hlína - Biobizz lightmix napůl s Biobizz allmix v 20L textilní květináč

Hnojení - tady jsem se trošku dojebal, hnojit jsem nechtěl, ale hodně rychle mi došlo že budu muset, když kytky začaly malinko žloutnout, asi jsme měl upravit poměr Allmix/lightmix, každopádně jsme tam pak musel nalít Jungle in da Box podle návodu.

Pomalu už jedu do finále, dám jim tak týden maximálně, už tam delší dobu liju jenom vodu, ta kytka v pravo je na pohled strašně sexy, škoža že nejsou všechny stejně barevné

Tak ať to roste, klidně mě vyhejtujte, jen ať se něco děje i v Mikru

Peace

Old Post 26-04-2021 v 09:06 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 2

Pekne. Ten OB bude zrejme od Dutch Passion.

Old Post 26-04-2021 v 09:48 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Pekne. Ten OB bude zrejme od Dutch Passion.


To není právě, je to nějaká menší banka, pak se podívám doma na krabičku, totálně mi to vypadlo.

Old Post 26-04-2021 v 10:02 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 4

Oka, tak semena byly od Bulk seeds, proběhla kosa a teďka suším v boxu. Můj tip je tak 100g

další kolo bude už mnou jednou odjeté Chocolate Mint OG, tentokrát to vrazím do hlíny.

Ať to roste !

Old Post 02-05-2021 v 11:10 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 5

Cau, co sa tyka toho Chocolate MOG, je to taky mega smradoch ako sa o nom pise?

Old Post 02-05-2021 v 13:40 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Cau, co sa tyka toho Chocolate MOG, je to taky mega smradoch ako sa o nom pise?


Noo, co si pamatuju tak to smrdělo jak čert, takže teďka nahodím i pachový filtr, bude to pro mě novinka, nikdy jsem s pacháčem nejel, ale teď to zkusím...

Old Post 02-05-2021 v 18:37 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stunt
Stálý Člen

Karma uživatele Stunt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 7

na co máš prosím napojený ten PC Fan? Máš to hezké a diky za odpověď

Old Post 27-06-2021 v 18:34 PM
Stunt je offline   Profil uživatele Stunt   Find more posts by Stunt   Foto galerie člena Stunt   Click here to Send Stunt a Private Message   Add Stunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 8

Ahoj,

bylo toho 110 G, moc velká paráda...

PC fan mám napojený na trafo od nějaké stolní lampičky.

Díky a čao

Old Post 28-06-2021 v 15:02 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HACK_TOR
Stálý Člen

Karma uživatele HACK_TOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele HACK_TOR - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2021
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 9

Čau, mega som sa pobavil na tych paneloch na venek mas to dost pekne, vzdy som sa zaujimal do mikro pestu. to ta prosim ako napadlo, dufal si ze pod tym daco proste poroste alebo su to nejake vykonne LED? tu pekne vidno praktickoť a sikovnost s akou si vie clovek pomoct ked zapoji trochu predstavivosti

rubyyyyy...

the notorious HEmp proteCTOR

young HECTOR aka prerastený baklažán v mephystovej dielni

8xA.HAZE sa rovná ďalšií hydro-speciálek

Old Post 07-07-2021 v 06:32 AM
HACK_TOR je offline   Profil uživatele HACK_TOR   Find more posts by HACK_TOR   Foto galerie člena HACK_TOR   Click here to Send HACK_TOR a Private Message   Add HACK_TOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2011 - Orange bud, JH - 150w - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9332350 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív