Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SunPro 315w CMH Redcan, Stocker seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

SunPro 315w CMH Redcan, Stocker seeds Příspěvek č. 1






SetUp:
Stan: Homebox ( 100x100x200)
Světlo: SunPro 315w s výbojku Redcan
Ventilace: Odtah WC průmer 100,přítah pasiv, Ofuk malej klipsňák (v planu je koupit dalsí)
Odvlhčovačka:
Zvlhčovačka:
Osazenstvo: semena Stocker seeds Amnesia, ak420, OG kush
Médium: Perlit, kokos,plagron Light mix, kostky Rockwell 1x1cm
Květináč: 3,5
Hnojiva: Plagron COCO A+B ,vita race, AH Enzymes+ Advanced ,AH Final Solution, AH Growth/BloomAH Root Stimulator, Atami ATA CalMag, Atami ATA P-K 13-14
Vychytávky: PH metr (ph 6-6.5)

Zdarec tak po dlouhé době jsem se rozhodl sem neco hodit doufám že to dojedu do konce
Jinak v posledním kole před půl rokem jsem se vrátil do místnosti zaměřené padlim ( což sem si myslel ze jsem vymitil ) rozjel sem kolo a asi v pulce kvetu se to rozjelo a ja se rozhodl vse vyskubat a místnost jsem jsem Oskrabal a udělal nove fandové a vysavoval tak doufám ze uz paldi nepotkam i když místnost stále vysušuji jelikož sem dělal novou střechu a neapršelo mi tam a vlhkost se pohybuje okolo 75 %.

Obrázek 1: průběh růstu
Obrázek 2-5: aktuální foto 16.den 12/12

Naposledy upravil msanek 19-03-2021 v 21:27 PM

Old Post 19-03-2021 v 21:10 PM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 2






Zdarec aktualne jsme z holkama 31.Dnu 12/12 holky se pomalu nafukujou ale ne tak jak bych si představoval uvidíme jak to dopadne přes noc mam ve stanu max 15° takže žádná slaáva . Přemyšlel jsem jestli jsem nemel zkusit udělat defoliaci je to docela na husto ale vždy když jsem trhal listy na květu mel jsem pocit že se to zpomalilo jaky je váš nazor ??

Naposledy upravil msanek 03-04-2021 v 18:15 PM

Old Post 02-04-2021 v 19:56 PM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

Čus vypadá to dobře, určitě bych nic netrhal. Jsi teprve v půlce ještě to nakyne uvidíš. Listy co budou mít málo světla zežloutnou a pak klidně pryč snimi.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-04-2021 v 22:18 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 4

Ahoj tet uz bych to neprotrhaval myslel jsem ze jsem to mel těsně po přepnutí protrhat jestli by to nebylo nafouklejsi nebo by se to krplo ja sem nikdy pořádně listy prave netrhal .

Old Post 05-04-2021 v 11:16 AM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5041880 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív