Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » AK 47,600w lumatek Zeus 600w pro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Nápad AK 47,600w lumatek Zeus 600w pro Příspěvek č. 1

Tak rozjel sem další kolo bo už docházeli zásoby.

Old Post 12-02-2021 v 20:44 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 2

Tak rozjel sem nový kolo.
BOX : homebox 145x145x200
Světlo : lumatek Zeus 600w pro
Odtah : 380 M3/H
Medium : Cocos,květináče 11L
Hnojky : plagron Coco A,B Green sensation,
Tentokrát jedu v uzavřené místnosti cca 160 x 250 x230 (š,d,v).holkám dávkují CO2 přez 10 kg láhev(hasičák) s regulátorem a spinacimi hodinami.Zavlazovani mám vyřešeno Homemade sistemem s kapilárami jedné kůži jde denně 400 ml pH udržují na 5.6-5.8

Old Post 12-02-2021 v 20:57 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 3



Bohužel sem neměl čas to sem stoupnou dřív.
Tak dnes sem ve 25 dní 12/12 ec 1.8,pH 5.7 holky budu zytra vyrovnávat do stejné výšky a trochu obilím spodky,

Old Post 12-02-2021 v 21:01 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 4



Zkouška foťáku

Naposledy upravil stryko 12-02-2021 v 21:52 PM

Old Post 12-02-2021 v 21:08 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toolband
Stálý Člen

Karma uživatele toolband - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 5

Veľmi pekné

Old Post 13-02-2021 v 18:52 PM
toolband je offline   Profil uživatele toolband   Find more posts by toolband   Foto galerie člena toolband   Click here to Send toolband a Private Message   Add toolband to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 6

Čau lidi potřeboval bych radu ohledně pH.kdyz namíchán roztok s ex 1.8 a upravím pH na 5.8 tak mi po pár hodinách stoupne pH na 7.5 .ec čisté vody mám 0.25 a hnojim plagron Coco A+B a Green sensation.

Old Post 14-02-2021 v 16:56 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 7

Čau strýcu, hele důvodů může být hodně, ale je to minimálně pozoruhodné že až tak rychle a tak moc....
1. V jaké to máš nádobě? Roztok by měl být ve tmě ....
2. Mícháš Roztok permanentně čerpadlem? Toto není asi nutné ale.je to lepší
3. Jakákoliv kovová součástka nebo cokoliv co by mohlo rozhodit ph pryč
4. Čím srazis ph? Toto přesně me delal práškový srážeč od GHE ,nejlepší je kyselina fosforecna me přijde ze i ta dusicna tak.dobre nedrží ph
5. Mas dobrý oh metr, můžeš se na něj spolehnout? Já měřím dycky dvouma + jeste orientačně kapkami
Snad jsem pomohl,ať se daří 🤙



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 15-02-2021 v 11:13 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 8

No míchám v plastové 60 l Bečce na vodu ,v roztoku mám ponořené jen čerpadlo nic jiného a pH upravují teď v květu kiselinou fosforečnou a pH metr teď radši jedu koupit ještě jeden ať mám jistotu

Old Post 15-02-2021 v 14:06 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od stryko
Čau lidi potřeboval bych radu ohledně pH.kdyz namíchán roztok s ex 1.8 a upravím pH na 5.8 tak mi po pár hodinách stoupne pH na 7.5 .ec čisté vody mám 0.25 a hnojim plagron Coco A+B a Green sensation.


jakou používáš vodu? pokud z vodovodu tak tu pufrujou, musíš použít pořádnou kyselinu a přerazit ty jejich pufry

Old Post 15-02-2021 v 17:50 PM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od stryko
Čau lidi potřeboval bych radu ohledně pH.kdyz namíchán roztok s ex 1.8 a upravím pH na 5.8 tak mi po pár hodinách stoupne pH na 7.5 .ec čisté vody mám 0.25 a hnojim plagron Coco A+B a Green sensation.

Tak já si taky něco tipnu. Podle mě jsi to při prvním měření ještě neměl ideálně promíchaný a druhý měření už byla ustálená hodnota. Tohle nebo máš někde usazenej vodní kámen co to tlačí nahoru když se rozpouští.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 15-02-2021 v 21:03 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

Ahoj. Mám podobnou zkušenost s podobnou vodou EC 0,2. Od te doby si pripravuji roztok den dopředu. Dam vic kyseliny cca na pH 5-5,5 a do druhyho dne mi to sedne cca k pH 6 a uz to vice méně drží. Popř to jen doladis po 1-2 dnech. A to je to pouze 40 L. cim vic, tim lepe pH drží. Je pravda ze u tebe je to velký rozdil, ale jak psal kolega. Chce to asi přebít ty puffry. Good luck

Thomas V.

Old Post 16-02-2021 v 10:59 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 12

Hele musíte že by to mohlo dělat čerpadlo,použil sem filtr z akvária,včera sem zkusil jen tak upravit čistou vodu na pH 5.5 a nechal sem čerpadlo v Bečce a pH po cca 12 h bylo 6.9 .a dnes když sem zkusil namíchat novou čistou voda a upravil pH zas na5.5 tak mi to drží i po nějakých 5ti hodinách stejnou hodnotu

Old Post 16-02-2021 v 18:25 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 13

Čistil si čerpadlo medzi kolami? Resp čím si ho čistil? Ak ti vnútri ostali z minulého kola usadeniny môžu spôsobovať výkyvy.
Čo sa týka co2 mrháš peniazmi. Pokial nemáš uzavretý okruh tak ti tú co2 vytiahne odťah (mám to otestované- vrátane digitálneho merania obsahu co2). Okrem toho to svetlo je na taký priestor slabé ak chceš suplementovať co2 musíš mat vyššiu teplotu, vyššiu intenzitu svetla a vyššiu koncentráciu hnojív. Výborne to popisujú v knihe “how to supercharge your garden”, aj keď dostať sa k tejto knihe je zázrak, ja som za ňu vysolil 500€

Old Post 16-02-2021 v 19:27 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 14

no ted jedu poprve s timhle čerpadlem jinak ho čistím každy tyden teplou vodou a kartačkem na zubi, jinak ano mam uzavřenou místnost bez vyměny vzduchu proto jim tam přidavam co2

Old Post 16-02-2021 v 19:50 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 15

Ako to chladíš? Čo sa týka intenzity svetla meral si ju? Inú hladinu PPM Co2 musíš mať pri intenzite 1000 a inú pri 1400umol

Old Post 16-02-2021 v 20:19 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 16

No chladit zatím nemusím ,spíš pritapim teploty mám 28 den 23 noc,intenzitu sem neměřil to CO2 jim dávám jen kvůli tomu aby tam něco mněli když bez výměny vzduchu

Old Post 17-02-2021 v 06:16 AM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3041430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív