Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cesta do středu země Amnesia,white rhino,dawg.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Nápad 1 Cesta na mars 400w Gorilla glue scrog Příspěvek č. 1

Hujaja vítám vás u mého prvního a snad
ne posledního počinu.

Box 70x70x180

Světlo 250 MH růst,Květ 400w hps

Odtah,Přítah sunon+větrák z pc a klipsnák.

pachový filtr:125/310 Mh

Klony 6xGorilla glue

Old Post 10-02-2021 v 12:01 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 2

Hujaja (co to je?) no k věci, to tam upečeš s tím čtyřkilem, nebo jak máš vyřešeno? A scrog na poprvé? Silné sousto Ale v pohodě, třeba nás mile překvapíš.

Old Post 10-02-2021 v 17:55 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Jálo
Hujaja (co to je?) no k věci, to tam upečeš s tím čtyřkilem, nebo jak máš vyřešeno? A scrog na poprvé? Silné sousto Ale v pohodě, třeba nás mile překvapíš.


Vůbec bych se toho nebál . Já pekl 60x60x160 4kouli v červenci a v pohodě. Záleží jak dobře vyřešis odtah.


Budu sledovat 🙂

Old Post 11-02-2021 v 15:34 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 4

Hujaja vždycky říkal muj děda když byl klasicky pod vlivem.No nevim zatim si to vyzkousim s 250kou jak to uchladím.Pozítří přidám fotos a požádám o rady.Mohu i přidat řezy zaleží co bude snažší takže asi SOG?

Old Post 14-02-2021 v 09:11 AM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 5

Když děda, tak děda, o tom žádná. 250 úplně v pohodě na tento prostor a první grow. Tak do toho, SoG je určitě jednodušší.

Old Post 14-02-2021 v 16:38 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 6

Tak dnes prijelo osazenstvo nakonec změna 2x white rhino,2x dawg,2xamnesia

Old Post 16-02-2021 v 18:06 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 7




1foto zapojení takhle mi to došlo od zdejšího uživatele nějak se mi to
nezdá ale svítí,zatim tomám takhle na talíři prosím o radu
jestli to mam připevnit na nějakou desku popřípadě na co abych minimalizoval
možnost požáru.2foto řezy 2vypadají na umření ale uvidíme.3foto odtah pasivní přítah použivám malý pc ventilátor zatím

Old Post 16-02-2021 v 18:15 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 8

Důležitá otázka mám aktivní přítah a pasivní odtah mám to spíše prohodit?Nebo přidat druhy větrák zatím pouřívám na přítah malý pc vetrák ale mám tady ješte sunon větrák navíc díky za rady

Old Post 16-02-2021 v 18:56 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 9

Uufff to je zabijacky zapojený takhle odhaleny draty,no.ja na to.nejsem zvyklý, mel jsem.dycky digitální přeřadník ,každopádně bych to nějak zaboxoval nebo prostě nějak líp udělal, na zemi nenechavat, i když to.mas podložený no zkus něco vymyslet.....
2. Dycky aktivní odtah kamo, horký vzduch musi jit pryč, pasivní přítah je ok



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 16-02-2021 v 20:02 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 10

Ok díky za radu rano topředělám

Old Post 16-02-2021 v 20:25 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 11

Hlavně ne do dřeva pls,nehorlavy materiál, předpokládám že tady ty elektromagnetické přeřadníky hřejou ještě o krapet víc....jen pro sichr at mas klidné spaní 👍



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 16-02-2021 v 22:50 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 12


Tak ráno jsem se vzbudil a 4 z 6 holek jsou zvadlé a vypadají hodně zle.Otázka zní je to přesazením nebo mohlo to být pasivním odtahem hhorkého vzduchu?Když jsem dovezl řízky dal jsem je do čerstvého substrátu a fakt zlehka zalil tak jestli treba
nemeli málo vody?Ted jsem to skusil zalit a otevrel jsem celou skrin aby kyti mohli dýchat.Jsou na 16hodine svetla,mám dodržet 18hodinový cyklus nebo mám svítit
déle aby třeba lepe zakořenily?Fakt si nevím rady

Old Post 17-02-2021 v 06:19 AM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 13

Jak měříš a řešíš vlhkost, ten aktivní přítah nefouká na někde přímo na prcky? bych se bál že by mi je to doslova vysoušelo xD , spíš to prohoď a udělej ten aktivní odtah a klidně ho nech bežet na nutný minimum. Dej mi čásek a ve správném prostředí a měli by se chytnout 😎

Old Post 17-02-2021 v 10:16 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 14

už jsem to prohodil holky mají tmu uvidíme až to otevřu...ještě k ofuku mam ho nechat běžet s odtahem když je režim tma?Má ofuk foukat primo na kyti?Nebo ho mužu otočit smšrem nahoru?

Old Post 17-02-2021 v 10:50 AM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 15

vlhkost nijak neměřim mám tam vlhkou hadru

Old Post 17-02-2021 v 12:24 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 16

Cau, cerstvy substrat je potreba radne prolit, aby protekla voda spodem, pote zasadit prcky.. ted uz ti nezbyva, nez to poradne prolit..

Old Post 17-02-2021 v 13:55 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1003340 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív