Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosím zkušenější pokorně o radu:-(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Dotaz Prosím zkušenější pokorně o radu:-( Příspěvek č. 1

Ahoj prosím o radu, mám kytky cca 14dní před sklizní vypadají velice spokojeně palice krasně lepí a rostou,mám více druhů ale problém je že vůbec nevoní :-( dokonce už jsem dvě seknul a po uschnutí bych řekl že smrdí jako pochca.. sláma :-/ Prostě a jednoduše postrádají typickou vůni kytiček. Může někdo poradit??? Předem děkuji za vaše názory a rady

Old Post 10-04-2016 v 18:24 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

To bude genetikou. Holt to prostě nevoní, no... Nech to pár týdnu ležet a pak to třeba začne.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 10-04-2016 v 18:40 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 3

Neneee to si nemyslím :-/ mám vícero druhů cca 6 odrůd a všechny jsou na tom stejně

Old Post 10-04-2016 v 18:45 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Všech 6 špatná genetika .. rozepiš se taky. co to je za modely? v jakejch podmínkách jedeš? atd.

Thomas V.

Old Post 10-04-2016 v 21:27 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 5

Jamajka,white rusian,euforia atd. hnojky jungle in da box. medium: zemina,kokos,ceramsit 70/20/10 teplota OK vlhkost OK odtah OK ph OK ec OK Holky vypadají zdravě vitálně problém je jen stou vůní :-/

Old Post 10-04-2016 v 21:43 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 6

Nemáš rýmu?

Old Post 11-04-2016 v 07:51 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 7

Nemam :-)

Old Post 11-04-2016 v 08:24 AM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 8

většinou to jako pochcaná sláma smrdí když to usušíš rychle, a taky to tak i chutná. ¨
kdyžtak pošli fotku aspoň jak to vypadá

Old Post 11-04-2016 v 08:45 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

V tom případě nechápu ... jako seno mi smrdí max. nejhorší nedojetý venkovky + ještě sušený ve špatných podmínkách. Jestli máš ověřenou genetiku (né žádný fair seeds, 5semen, apod.) a sušíš delší dobu a né v mikrovlnce apod., tak to opravdu nechápu. Jinak co ten keramzit v médiu? To máš na dně jako drenáž? Nejsem zastáncem dělat si směs sám. V dnešní době, kdy koupíš kvalitní zeminu za pár korun (vzhledem k tomu, jak cenej produkt vypěstuješ), je to kravina.

Thomas V.

Old Post 11-04-2016 v 10:21 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 10

Ahoj, mě osobně poslední dobou co vypěstuji taky vůbec nevoní, ale kdokoli jiný, kdo si čuchne se málem zblázní jak to provonělo celej byt nalož je do pořádně zaizolovaný sklenice a ještě to dej do zipovyho igeliťáku aby to nechytlo pachuť a dej to do mrazáku v lepším případě to pěkně uzraje, v tom horším se jenom prodlouží trvanlivost držím palce

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 13-04-2016 v 10:25 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 11

..ahoj ..stím složením tvých kytek je to divný..rusák smrdí jako prase a euf. taky tak to nechápu
..minule jsem nakoupil na 3místech nezávisle na sobě semena od GHS(připomínám že absolutně naposledy) a to kalasnikova,arjan haze3,arjan haze1 a z těch kytek sem měl jen požitek z růstu jinak to bylo Seno s vekym S..a ještě to hermilo jako svině..už nikdy více....
..proč to píšu...ty tři odrůdy od Mocných a Věhlasných GHS ač jiné genetiky "voněly"uplně stejně... jako seno...hnus...hrůza...děs.....možná v tom je zakopán ten pes.....
to:Váchy55sobně nemam absolutně nic proti fair seeeds a nebo semena nebo natural seeds nebo jak si ti vykrádači říkají..nicméně to nic nemění na tom že 'Já' chci vždy a je už ted jedno za kolik koupit kval.product a ten se mi při ceně nejlevněj.semínek na trhu vždycky potvrdil..
..g/wat...jde o to jak se staráš...já bych ty pseudozloděje uplně nezatracoval...
..hlapi at to roste
...to seno je fakt divný.....

Old Post 13-04-2016 v 20:15 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 12

Já proti nim taky téměř nic nemám. Sám jsem pěstoval několik strainů od fair i natural. Na jednu stranu si nemůžu stěžovat vzhledem k tomu kolik to stojí. Horší je, že to neni seed banka, ale pouze překupník ,,nějakých,, semen. Navíc ta genetika neni v hodně případech ustálená a každá kytka je jiná. Minulej rok jsem měl Black dominu od fair s. a kytka to byla pěkná..až na to, že nákvět byl hodně pomalej, tudíž jsem sklízel konec října, jak říkáme s kámíkama, řiťopicha! A teď to hlavní..smrdělo to jako seno do kterýho se někdo vychcal ! Ale regulérní chcánky! Nehulil jsem to .. rozdal jsem to hladovým krkům :-D

Thomas V.

Old Post 14-04-2016 v 12:53 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 13

Váchy 55: Tak i takové odrůdy existujou, viz např. Cat Piss https://www.leafly.com/sativa/cat-piss

Jinak to, že to všechno chutná/voní jak seno může být způsobeno např. přehnojením dusíkem, ale třeba i po skosení příliš rychlým sušením, sušeník/skladováním na světle apod..

Jinak já měl 2 roky nazpět několik no-name kytiček, které po kose během první 3-4 dny sušení smrděly něco jako odpadky a staré ponožky dohromady. (a nebylo to přehnojením, na květ jsem jel Biobizz Bloom a dostávaly před kosou min. týden jen čistou vodu)
A během květu moc výrazně nevoněly, ale po pozvolném usušení (10 dnů v zatemněné místnosti o pokojové teplotě) se nakonec projevila příjemná chuť a vůně, a následný curing to během dalších týdnů a měsíců ještě vylepšil.

Takže neházej flintu do žita, jak píše frek, nech to uležet a uvidíš.


Jo a hateři Fair seeds, nechte bejt, já osobně s nima mám mnohem lepší zkušenost než např s Buddha seeds, u kterých mi 4 z 5 semínek nevyjela (buďto vůbec nevyklíčila, nebo zdechla po vyklíčení a zasazení do hlíny), a to páté (Deimos) má tak divný růst, že pochybuju jestli vůbec dojede...

Old Post 08-05-2016 v 20:44 PM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 14

Tak po cca Měsíci v mrazáku vše OK :-D ale moc jsem tomu nedával :-D

Old Post 12-05-2016 v 19:37 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 15

..čaus..tak super že to takhle dopadlo..přál sem ti to

to Mrkvák:já si na fairy ani na naturaly stěžovat nemůžu..protože jde o poměrně kvalitní automaty(na balkon atd.)..já mám mimo jiné velice dobrý zkusenosti se sweet seeds a to několikaletý....a budha seeds??..to je fakt sračka(i když deimos se mi docela povedl)..jediný co od nich můžu vyzdvihnout je to jejich Magnum..to se jim celkem povedlo
At to roste čus

Old Post 13-05-2016 v 10:31 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 16

dmtart: souhlas, já mám zatím taky jen pozitivní zkušenosti s Fair seeds.
Od Natural jedu Blue Cheese, to zatím roste nádherně a AK47, u kterého mám asi smůlu na genetiku, protože už od prvních zubatých lístků ty listy rostou podivně zdeformované. Jinak ale určitě plánuju časem od Nartural zkusit i další odrůdy, vzhledem k příznivé ceně

Od Buddha jsem zkoušel Red dwarf, White dwarf, Syrup a Purple kush, a ani jedno semínko buď nevyklíčilo, nebo zahynulo krátce po vyklíčení.
Jediné co jede je ten Deimos, tak jsem zvědavej. Magnum jsem nezkoušel a vzhledem ke zkušenostem asi už ani nebudu a Buddha seeds se radši vyhnu

A od Sweet seeds jedu zatím jen Red poison, ten zatím vypadá nadějně, takže v dalšch letech možná zkusím i jiné odrůdy


Sorry že jsem se rozkecal, samozřejmě gratuluju growluky že to dobře dopadlo!

Old Post 13-05-2016 v 12:40 PM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1633460 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív