Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Dotaz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Iristar
Nový Člen

Karma uživatele Iristar - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 3 

Dotaz Dotaz Příspěvek č. 1

Zdravím,



mám zasazeno 6ks rostlin CBD modely 4x MAGIC POTION a 2x SWEET CHERRY (nejedná se o automaty) vzhledem k tomu, že se jedná o můj první pěst, tak to nemám s čím porovnat, ale přijde mi, že mi rostliny rostou strašně pomalu, že by v tomto období měly být větší.

Momentálně jsem na konci 3 týdne a rostliny vypadají takto (viz. foto) vysoké jsou (11 cm).



Můj postup byl takový, že jsem je nechal normálně vyklíčit v mini skleníku mezi kapesníky nebo tampóny v absolutní tmě. Všechny semínka mi vyklíčily do 2 dnů a potom jsem je dal do rock wallu, kde jsem je nechal cca týden než chytnou kořeny (celou dobu klíčení jsem udržoval vlhkost okolo těch 80% a teplota byla od 22 do 25°C) a potom jsem je přesadil do květináče o obsahu 11l jako substrát mám LIGHTMIX od BIOBIZZ.



Tady jsem udělal první chybu, protože jsem tam dal asi moc vody (cca 1l) a rovnou ROOT JUICE (cca 3ml na květináč), rostlinám po pár dnech začaly mírně žloutnout listy, to jsem ale nějak dle rad zachránil a potom už s tím problém nebyl.



Od té doby co jsou v květináči mám ve stanu teplotu 22-25°C a vlhkost okolo 65%, zalévám je vždy když mi přijde, že je půda už suchá, většinou tak 200ml odstáté vody (ph okolo 6 měřeno Ph metrem). Hnojím cca co 3 den a zatím dávám jen BIOBIZZ GROW a BIOBIZZ ROOT JUICE



Ze začátku jsem cca 2 týdny svítil LEDKOU (210 w) a potom přešel na výbojku na růst (400w MH), kterou nechám do té doby než přepnu na květ (potom budu svítit 600w HPS).



Právě nevím jestli je to jen tím modelem a má to opravdu tak dlouho trvat nebo někde dělám zásadní chybu a růst tím spomaluju, kdybych na něco zapomněl kdyžtak odpovím v komentáři. Za rady předem děkuju.



Předem díky všem za odpovědi .

Foto.

Foto 1

Old Post 08-02-2021 v 15:06 PM
Iristar je offline   Profil uživatele Iristar   Find more posts by Iristar   Foto galerie člena Iristar   Click here to Send Iristar a Private Message   Add Iristar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

Přijde mi zbytečný dávat klíčky do rockwoolu když se stejně chystáš pěstovat v hlíně ale to je asi jedno. Ta jedna kytka, co si přidal mi nepřijde nejhorší, dej tomu čas. Osobně mi kytky taky přijdou první měsíc strašně líný, pak začnou růst po čtyřech nebo pěti týdnech. Příště bych asi nechal rozrůst kytky v menších květináčích a dal k nim na blízko ten led panel a teprve když povyrostou, napal jim MH. Teď svítíš 400 w na kytky, který tu energii nedokážou využít. Určitě sem potom hoď report, CBD srainů tu je hrozně málo.

Old Post 08-02-2021 v 15:43 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iristar
Nový Člen

Karma uživatele Iristar - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

Ok díky za odpověd ten rockwool byl chyba no ale nevadí pro přistě uz vím a to světlo dám přiště slabší.

oka občas dam nejaký report jak to vypadá snad se bude dařit .

Old Post 08-02-2021 v 18:50 PM
Iristar je offline   Profil uživatele Iristar   Find more posts by Iristar   Foto galerie člena Iristar   Click here to Send Iristar a Private Message   Add Iristar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiming
Nový Člen

Karma uživatele Wiming - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2023
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Aha

Old Post 02-07-2023 v 22:28 PM
Wiming je offline   Profil uživatele Wiming   Find more posts by Wiming   Foto galerie člena Wiming   Click here to Send Wiming a Private Message   Add Wiming to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8658880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív