Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » řídké palice prosím o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TeddMore
Nový Člen

Karma uživatele TeddMore - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 9 

Nápad řídké palice prosím o radu Příspěvek č. 1

Zdravím poslední dvě kola co jsem pěstoval v hlíně jsem měl nízký výnosy a strašně řídký palice. Stan 120 x 60 světlo GIB 600W odtah 520m3/h. Jel sem schválně na zkoušku stejnej vzor ( bubba kush z flower fields ) a snažil se to vychytat. Kolem pátýho týdne mě začly žloutnout listy a kytky chřadly až sem musel předčasně sklidit, někdy po šestým týdnu. Vymněnil sem hlínu za kokos a s nadšením sledoval co se bude dít. Ostatní podmínky zůstaly stejné, kromě hnojiv. Ty jsem samozřejmně koupil na kokos. Vše od Plagronu. Po pátém týdnu opět listy žloutly, ale ne tak radikálně jak u hlíny. Udržel jsem to až na 9 týdnů bez dvou dnů a sliboval si od toho dost. Na oko byly palice hutný a výnos několikanásobně vyšší, než v hlíně. Bohužel po uschnutí palice opět prořídly. Můžete někdo poradit, v čem opakuju chybu? Díky

Old Post 25-02-2021 v 20:41 PM
TeddMore je offline   Profil uživatele TeddMore   Find more posts by TeddMore   Foto galerie člena TeddMore   Click here to Send TeddMore a Private Message   Add TeddMore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

a co teplota?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-02-2021 v 18:11 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 3

Cau, nezmienujes sa o PH.
Substrat si mal s dobrym ph ? Upravoval si ph zalievky ? V coco si tam daval upravenu vodu ?
Ak je zle ph, mohol sa ti seknut prijem zivin.

600w sa pouziva do priestoru 120x120.
Na tvoj priestor to mohlo byt moc. Moc svetla ma tiez za nasledok blednutie listov. Kazdopadne nemalo by to mat az tak obrovsky vplyv na hustotu palic. Ak si samozrejme dodrzal ostatne zakladne zasady.

Old Post 23-03-2021 v 20:53 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Fotky ako to začalo schnúť by pomohli ale v každom prípade mal som podobný problem, rok a pol som nevedel dokončiť poriadne kolo a vždy som rozbiehal ďalšie až som napokon dal pauzu, všetko vyčistil, vydenzifikoval, vymenil a už to znova išlo.

Old Post 24-03-2021 v 06:43 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2021 - Prosím o radu - 0 odpovědí
10-02-2016 - Prosím o radu - 0 odpovědí
19-08-2014 - Prosím o radu - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4310510 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív