Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 250/400/600W SCROG bez sítě.vydrzi v budoucnu tíhu palic nebo bude problém? 2kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 33

Díky že jsi mi to vysvětlil tak pěkně,, po lopatě" jak to je s těmi listy a už mě nikdo nepřesvědčí, že by to mohlo být jinak. Taky mi selský rozum říkal, Nestříhat listy. Na co by si je jinak ta kytka tvořila. Ale hlouběji sem dotoho neviděl proč. Tak ještě jednou díky man.

Za chvilku budu rozjíždět další kolo a mám trošku dilema co dát do skříně. Tedka jedu z řízků,ale uz nechci. Protože tyhle řízky sem dostal v katastrofální stavu. Museli být strašně dlouho pod slabším světlem. Řízky už měli i 5-7 větviček a to jen 2 normální listy jinak same zakrslé ale přitom normálně rozvinuté 5-7 cepelove listy. Sle strašně maličké. Musel sem na to svítit skoro dva týdny aby se to dostalo do normálního stavu a začalo to normálně růst. Tak teď mam semena. Od seedstockers model: blackberry Gum, O. G candy dawg kush, Ak 420. Původně jsem plánoval že dám od každého 2 ks. Proto sem se při koupi semen řídil ať mají (+- 5dni) stejny pocetet týdnu kveteni. Ale prý bych to neměl mixovat tak který by byl protebe ten kandidát s těch tří modelu do skříně. Ty ostatní asi půjdou ven.

Naposledy upravil Blaze 01-03-2021 v 20:58 PM

Old Post 01-03-2021 v 20:18 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 34


Dnes jsme na tom takhle. Tak asi ještě ten den, dva a začínají mi dožínky 😁

Mám doma kočky a ty ludry se vždycky snaží dostat do skříně nebo jim je asi dobře pod tou sodikovkou. Tak mi tam jedna zalezla. Já ji prehlednul a zavřel. A oskubala mi moji odrazovou folii, i když jen alobal. Ale na ten jeden, dva dny už neřeším. A aspon mě to donutí pořídit si nějakou víc na úrovni. Určitě by se mi líbila diamantova fólie, ale ta už je fakt dráha. Teda pro mě..

Naposledy upravil Blaze 03-03-2021 v 17:17 PM

Old Post 03-03-2021 v 16:48 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 35


Ještě jednu

Old Post 03-03-2021 v 17:10 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Blaze
Mám doma kočky a ty ludry se vždycky snaží dostat do skříně nebo jim je asi dobře pod tou sodikovkou. Tak mi tam jedna zalezla. Já ji prehlednul a zavřel. A oskubala mi moji odrazovou folii, i když jen alobal. Ale na ten jeden, dva dny už neřeším. A aspon mě to donutí pořídit si nějakou víc na úrovni. Určitě by se mi líbila diamantova fólie, ale ta už je fakt dráha. Teda pro mě..


..
jednu dobu jsem žil se 6ti kocourama, super doba kočky jsou fajn, nejlepší hehehe
ty ony rády všechno, co je především !NEDOSTUPNÉ! že, třeba zavřené dveře
a hlavně vše zelené, jedovaté nejedovaté a vše řádně okusovat hehe

hele, alobal je na prd, natřít na bílou barvu a jedeš, odraz tuším rovnoměrných 90%
alobal háže prasátka, takže na prd a manipulace špatná
diamantovku nepotřebuješ, tu bych v pomyslném žebříčku dal až na úplný konec

btw pěkný flushing

Old Post 07-03-2021 v 11:06 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 37


Říkáš stačí natřít/nastřikat lesklou bílou barvou a dostanu se na 90% odrazová schopnosti? To je super.furt se snažím jet tak abych za co nejmíň money udělal co nejvic Music 😁 ale na všem se šetřit nedá to je fakt.

Od poslední fotky jsem nechal ještě ten den flush a teď už to tři dny vysí ve tmě. Tak ještě tak 2-3 dnya půjdou do sklenic ještě pár dní uzrat.

Já mám kočku a kocoura, a jak říkáš je to tvor zvědaví a hravý takže taky dělá radost, ne jen moje flóra

Moji dva tygri😁

Old Post 07-03-2021 v 12:12 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 38

Tak dneska se obíralo masíčko od kosti a navazil sem 328g suchého. Podle mě to už na váze moc nestrati. Max těch 28g tak tech 300 bude, s čeho nejsem úplně zklamaný, ale ani spokojený. Ale aspon správně namotivován na pokus #3 který už bude trošku v jiném duchu..

3x gorila : se v posledních 2 týdnech úplně seknul a byl sem rád že vůbec dozral a na těch třech bylo celkové něco málo přes 100g

1xgorila : se povedla a výnos 36g

4xpineapple : jedna měla krásných 52g ostatní tři skoro stejně okolo 42-46

Old Post 11-03-2021 v 16:08 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 39


Před stříháním (vana je děcká) ať si někdo neudělá měřítko s klasickou vanou 😁😁😁

Old Post 11-03-2021 v 16:09 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3289490 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív