Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6xChocolope NFT424 LED QB400w+vero29 242w JiDB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

6xChocolope NFT424 LED QB400w+vero29 242w JiDB Příspěvek č. 1


Rozjíždím na zimu hydríčko
Později nahodím víc info

Old Post 28-12-2020 v 21:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 2

muj nejoblíbenější model už si to držím tak 5 let

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 28-12-2020 v 21:37 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 3

Ahoj, před pár lety jsem si od tebe bral klony a byl to nejlepší model co sem doteď kdy odjel .. proto se k němu vracím aspoň takhle se semínkama ❤

Old Post 29-12-2020 v 04:08 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 4

Jojo to je šílený model , děla fakt pěkne a tvrdé nugety . Jel jsem ho jen jednou , pak už jsem bohužel nesehnal rezy .

Budu sledovat , ať se daří .

Old Post 29-12-2020 v 13:55 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Ahoj, před pár lety jsem si od tebe bral klony a byl to nejlepší model co sem doteď kdy odjel .. proto se k němu vracím aspoň takhle se semínkama ❤

hh dokonce tak jsme zvědavý co z toho bude držím palec ale DNA spokojenost skoro vždy . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 30-12-2020 v 11:01 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 6

ahoj,taky zas budu sledovat ,, jen DNA nemá seed ,, minulé kolo psal ,že to má myslím od natural seeds ,, no a to se nedá srovnat DNA vs Natural .. upřímě měl sem od nich ak47 6semen .. - dvě jakože stejny,, jedna uplně jiná barva ,, ctvrtá taky jinná a pátá nekecám , ale je celá fialová sakra jak ak47 muže bejt fialove :-D měli stejne podmínky ,,ale je to dobre hulo na to že každá je jek jinny model ,, proto sem mooc zvědav jak to budeš mit ty .. jestli budou stejny nebo ne ,,tak at se daří

Old Post 02-01-2021 v 10:25 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 7






Jojo je už vidět jak to každá dává jinak 🔥
Ph mam 5,9-6,1 .. na fotkách sou hodnoty před výmenou vody
Už jsem tam rubnul trošku grow složky z an connoiseur a+b .. asi 10ml od kazdé na 40l vody 😈 mám novéj ph metr ..
Voda zatím drží pod 22 což je luxus uvidíme když to zaroste tak bude stín a mohlo by to jit dolu nadruhou stranu mam v rezervě okno dokořán hned u boxu

Tady je pár fotek z dnešního dne...

Jop je to fair seeds
Nejsilnější a nejrychlejší semínka jsou teď i největší kytky .. už maj zasebou první záštip .. chtěl bych je držet nízko a hodně roztahat do sítě tak snad to vyjde

Co ty bílý tečky na netkaný textílii ? Zase mě
Bude srát nějaký neduh ??

Old Post 06-01-2021 v 17:29 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8


Nějak se nám to tady rýsuje ❤ Zatím standartně
Lehce lehoučce hnojím vodu v nft ec 0.8 ph 5.8-6.1 trošičku to hapruje

Old Post 13-01-2021 v 13:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 9





ba dum ts... welcome probléme... řeším tam že se pokusím kostičky zakrýt a 1000%od světla tak aby žádné neproniklo na godan kostičku a už vůbec ne dolů ke kořínkům... problem vidím v tom světle ... druhá otázka je jak se zbavit tohoto vznikého problému :/
vypostit nádrž propláchnout znova vypustit namíchat novej roztok :/
možná přidat subcultury :? stojí to strašnej ranec peněz... zkusím vodu z akvária tam je voda a ekosystém kterej by mohl plísně zlikvidovat... nebo si tím zadělávám na další problém

teplota roztoku nikdy nestoupla nad 22
voda se točí z nádrže do kořínků + druhé čerpadlo co to honí v naádrži dokola + vzduchování kamenem
ph momentálně 6,0 opraveno
ec 0,6

ph mi začalo s tímhle fungem klesat k 4.9 dnes sem to jen srovnal čistou vodou zítra ráno nabíham na výměnu komplet vody ... snad to dám ještě dokupy...
pamatuju že sem v nft odjel i kolo kde byl kořenový systém uplně.. jedno velké fungo .. sice výnos šel dokytek asi o 30% ale bojovali statečně... tehdy sem pomáhal peroxidem vodíku problem vznikl stejně a já idiocie sem na to zapoměl... světlo nesmí na grodan ani do kořenového prostoru ... tmu tmu tmu tmu ... jdu to zařídit dobrou lidičky

z absolutně nepropustné latexové černé folie /neptej se kde sem ji vzal/
sem vystřihl čtverce (čtyřúhelníky) o velikosti minimálně 3násobku grodan kostičky
zakryl tak aby stonek mohl růst a šířit se a světlo nepronikalo ani na kostičku ani na koříky.... tyto kostky folie si ponechám jako součást hydroponie už napořád <3
snad mě to pomůže s bojem proti tomuto hambatému fungu ... ala plíseň houba nebo pdobný sajrajr momentálně na netkané textilii ...

Naposledy upravil LinChi 18-01-2021 v 22:25 PM

Old Post 18-01-2021 v 21:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10

čekal bych že se tady někdo nějak vyjádří... nemůžu se dogoooglit nějakýho kladnýho výsledku jak to zničit bojovat nebo co to vlastně je... jak se to jmenuje co tomu předcházelo jak to vzniklo atd atd atd ... ! -.- help innneeeeedd !!

kořínky to nenapadá... zatím to žije na grodankostkách a na netkaný textílii... světlo sem eliminoval víc to už snad ani nejde... takže příčinu vzniku bychom měli.. teď je otázka přežije to bezesvětla nebo se to postupně vytratí... a za další pokud ne jak se toho zbavit...

Naposledy upravil LinChi 20-01-2021 v 09:35 AM

Old Post 20-01-2021 v 09:09 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 11

ja myslím že pokud by to byla plísen už by to bylo mrtvý možná to je nějaké houba . .??

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 20-01-2021 v 11:10 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 12

tyjo,
taky mi to přijde spíš jako nejaký fungi který žijou v symbióze
semena, nepředpokládám že by mohly být infikovatelný
ikdyž
něco sem googlil,
zkus to přelouskat

http://www.ghvi.co.nz/NFT/Disease_in_Hydroponics.html

Old Post 20-01-2021 v 15:28 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 13






kořínky jsou krásně bílé takže v pohodě zatím nejsem ve stressu

tak po tom co jsem zatemnil se to dál nešíří dokonce vypadá že se to rozpadá a umírá... bez světla je to v koncích.. budu teď častěji vyměňovat vodu... uvidíme snad se to zpraví ... dneska jsem jim dal solidní tréning připravil je na hardcore šikanu... přepnu až to zaplním komplet po celý ploše a nechám to vystřelit nahoru všechno hezky naráz

výška světel 60 cm
vero 100watt 2x ruůstový čip
qbčka 20% výkonu
voda 22*C
ph 5,5
ec 0,8
zatmaveno ..
uvnitř v boxu je teplota okolo 23-24 se světlem .. až ohulím qbčka ještě se to zvedne

odtah má pachový filtr na začátku i na konci .. uvnitř potrubí je potrubní axiál u výstupního filtru aby podpořil tlačení toho co nasává z boxu uvnitř skrz první filtr

v hydru točím vodu jedním čerpadlem ke kořenům druhým točím vodu "míchám" dole v nádrži

vzduchuju vodu motorkem s kamenem
hnojiva jedu zatím advanced nutrients pdole tabulky /2 protože nft ne hlína

dost jsem protrhal velké listy za účelem rozvětvení a prosvícení na mladé výhonky...

přelouskal jsem pár vět z výše uvedeného článku a ono neznámé fungi může být v tom nft dokonce prospěšné

Naposledy upravil LinChi 21-01-2021 v 17:33 PM

Old Post 21-01-2021 v 17:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 14

Když otrháš listy , tak tím se kytka rozvetvi ? Takhle brzo trhat velké listy mi spíše příjde jako kontraproduktivní , teda podle mě 🙂

Jak dlouho plánujes růst ?

Old Post 21-01-2021 v 19:39 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 15

Ahoj ano, mám zkušenost s tim že když oberu kytky od velkých stínících listů líp se to větví .. dělám něco mezi záštipem a fim metodou na vrcholky.. to je main duvod že ano neboj v hydru ty listy nechybí .. v hlíně to je pomalejší tam bych takovou defoliaci nedovolil ale v hydru uplně v pohodě

Old Post 22-01-2021 v 20:15 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 16




4 DNY PO PROTRHÁNÍ VELKEJCH LISTŮ A OHÝBACÍM PROCESU ...
hnusné kořenové fungo ustupuje od zatmění kořínků je vše mnohem lepší a lepší ...
kořeny jedů našlapaně množí se to jak pes.... větví se to přbejvá větviček a listů .. tlačím to pod síť a budu tlačit i první tejden po přepnutí .. možná radši dva tejdny
přepínačka se blíží kvapem...
ph krásně drží okolo 5,7-5,9 ec 0,8-0,9
teplota vody nonstop pod 22 za světla v noci dokonce leze i k 18-19
jde to krásným směrem mám z toho hydrá radost jak malej šulko !
je to absolutně bez nutnosti většího zásahu i několik dní ..
zítra dám výměnu roztoku
všechny lampy jsou přesně 60 cm nad sítí

Old Post 25-01-2021 v 18:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9083500 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív