Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Podivné e-shopy, komu věřit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DrticPalic1987
Nový Člen

Karma uživatele DrticPalic1987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 2  

Nápad Podivné e-shopy, komu věřit? Příspěvek č. 1

Zdar všem koho zaujalo téma.
Jsem totální mlíčňák, tak bych potřeboval poradit.

Chtěl jsem si pořídit malý stan, světlo atd... na zeleninu a atd...
Mám vybráno co chci a hledal jsem kde to koupit. Narazil jsem na Alucraft (na základě čtení ve fóru), který maj světla nedostupný a na dotazy nereagujou. Fungujou ještě???

Místo kde jsem našel co potřebuju je stránka Best Grow.cz Světla LEDky, který chci maj Easygrow (asi nějaká vlastní značka). stan mammoth... Na heurece maj ale plno negativních recencí, že avizujou skladem, zákazník zaplatí předem a pak mu napíšou, že to nemaj a musí čekat.

Proto jsem jim psal zda to co chci maj a ještě pár dotazů na vzduchotechniku a nikdo se mi stále neozval. Avizovaný číslo na googlu nefunguje a číslo na jejich stránkách zvedne holka, která balí zboží pro web ledgrowshop.eu

Dle adres sídlí oba shopy na stejném místě. Máte někdo s nima zkušenosti? Ve mě to nebudí důvěru.

Pokud bude někdo ochotněj poradit, kde koupit věci, který chci, rád to vypíšu.

Díky za odpověď

Zkuř

Old Post 15-10-2020 v 10:49 AM
DrticPalic1987 je offline   Profil uživatele DrticPalic1987   Find more posts by DrticPalic1987   Foto galerie člena DrticPalic1987   Click here to Send DrticPalic1987 a Private Message   Add DrticPalic1987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 2

https://www.higarden.cz/ seper neprodávaj nesmysli, odpoledne objednáš, ráno máš, komunikujou, poradí

Old Post 15-10-2020 v 11:06 AM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrticPalic1987
Nový Člen

Karma uživatele DrticPalic1987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Znám tu stránku, mám od nich hnojku. Jsou ale drahý a nemaj svetlo, který chci. Led Quantum board s 301lmb/h 240W full spectrum.

Old Post 15-10-2020 v 13:04 PM
DrticPalic1987 je offline   Profil uživatele DrticPalic1987   Find more posts by DrticPalic1987   Foto galerie člena DrticPalic1987   Click here to Send DrticPalic1987 a Private Message   Add DrticPalic1987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4

Komu věřit? Nikomu! Zajdi si do kamen. obchodu a uvidíš hned jestli je prodavač v pohodě nebo ne( a dá se pořešit kdyžtak nějaká sleva)... popř. nechat si objednat obchodem a v něm vyzvednout. Za keš a žádné karty.
A podpoříš místní 😉


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 16-10-2020 v 13:37 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Re: Podivné e-shopy, komu věřit? Příspěvek č. 5

jednoznacne jeden z nejlevnejsich v CR ;-)
https://www.hexagarden.cz/ nebo https://growshop-velkoobchod.cz/


citace:
Původní příspěvek od DrticPalic1987
Zdar všem koho zaujalo téma.
Jsem totální mlíčňák, tak bych potřeboval poradit.

Chtěl jsem si pořídit malý stan, světlo atd... na zeleninu a atd...
Mám vybráno co chci a hledal jsem kde to koupit. Narazil jsem na Alucraft (na základě čtení ve fóru), který maj světla nedostupný a na dotazy nereagujou. Fungujou ještě???

Místo kde jsem našel co potřebuju je stránka Best Grow.cz Světla LEDky, který chci maj Easygrow (asi nějaká vlastní značka). stan mammoth... Na heurece maj ale plno negativních recencí, že avizujou skladem, zákazník zaplatí předem a pak mu napíšou, že to nemaj a musí čekat.

Proto jsem jim psal zda to co chci maj a ještě pár dotazů na vzduchotechniku a nikdo se mi stále neozval. Avizovaný číslo na googlu nefunguje a číslo na jejich stránkách zvedne holka, která balí zboží pro web ledgrowshop.eu

Dle adres sídlí oba shopy na stejném místě. Máte někdo s nima zkušenosti? Ve mě to nebudí důvěru.

Pokud bude někdo ochotněj poradit, kde koupit věci, který chci, rád to vypíšu.

Díky za odpověď

Zkuř

Old Post 16-10-2020 v 16:06 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

ja môžem pochváliť hotchilli.cz a growway-garden.cz - s obidvoma obchodmi mám len dobrú skúsenosť

Old Post 16-10-2020 v 17:17 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 7

DrticPalic1987: myslim ze ziadny growshop QB panely nepredava. Maju len mazar, lumatek, california....a podobne veci.

QB sa kupuje z ciny alebo na inzerat.

Old Post 17-10-2020 v 13:21 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 8

hotchilli.cz je tahoun co se týče new equipu... an druhou stranu higarden.cz snad jako jediný má nějaké flašky od botanicare... pro sychr a podporu člověka odtud bych stejně doporučil člena s jménem growplace

And I'm stoned!

Old Post 06-12-2020 v 22:03 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0705580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív