Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cikán vysvětluje jak to u nás chodí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 49

Old Post 20-12-2020 v 17:20 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 50

Chalan ked uz ma taky navod tak preco to nerobi aj on? Pri troche gramotnosti uz aj Steve Wonder vidi ze to je blud ale ak za to da ruku do ohna tak nech tu spravi vlakno a rad sa niecomu priucim.nedelat a vydelat je predsa sen kazdeho len si myslim ze budu velke problemy s ph a ec

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 20-12-2020 v 20:42 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 51

Cigansky problem vyresit treba!
Cigansky problem se tyka i Teba!
https://youtu.be/LNOYffXaoY4

Naposledy upravil DeadBrain 21-12-2020 v 09:32 AM

Old Post 21-12-2020 v 09:20 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 52

Ty krávo Járo
a co ty cikáni
jsou s nima problémy


zeleninar,


hezký svátky
maďaři
východňáry
čecháčci nebo jak že
a hlavně Moraváci!
jo a pražáci a naplaveniny
a
čoboláci kurva!

Naposledy upravil The OG 22-12-2020 v 16:29 PM

Old Post 22-12-2020 v 16:06 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 53

No este som dostal aj negativ karmu akoze co za idiotov tu mame jasne ved na kazdom fore sa najde zakomplexovany jedinec ale sucitim s vami a je to na diagnozu

Este ze tu mame tie Vianoce tak stastny novy rok vsetkym a trocha menej negativizmu a mozno bude rok 2021 lepsi aj pre teba.

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 28-12-2020 v 15:17 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 54

Takze dalsia negativ karma od nejakeho zakomplexovaneho curaka nacka alebo chlapca ktory bol za mlada sikanovany ciganmi tak si teraz anonymne vylieva zlost cez negativ karmy ale nic sa neboj tvoj malicky mozocek coskoro exploduje ked bude z toho fora vykazany. pekny novy rok bezmozgu koli takym ludom ako si ty by mali byt potraty povolene.

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 28-12-2020 v 19:49 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignac25
Nový Člen

Karma uživatele Ignac25 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 55

Jeden byt pronajimam člověku co má rakovinu a je na socialce a takhle to teda rozhodně nefunguje....

Ignac25

Old Post 29-12-2020 v 15:22 PM
Ignac25 je offline   Profil uživatele Ignac25   Find more posts by Ignac25   Foto galerie člena Ignac25   Click here to Send Ignac25 a Private Message   Add Ignac25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 56

Je manželský pár, který si vzal do baráku do pronájmu morgošku a morgana.

Jsou Vánoce a cigoška povídá paní:
EJ more! narodili se mi tři děti, nechcete jedno.
A žena povídá:
Ale tak že jsou ty Vánoce..

a tak si ho vezme..

Další rok o Vánocích znovu klepe cigoška a povídá:
eej moree dalších 6 děti jsem porodila, vemte si ještě jedno.
A žena že teda dobře, ale že poslední..

Další rok o Vánocích zase zvoní moračka a povídá:
Eeeeeej more, 10 dětí jsem rodila už nemám jak živit, ještě raz vem.
Žena odpoví: kurvafix... manžel letos koupil kapra...
----
boy you should have known by now.
for the girls that he laid.

Old Post 03-01-2021 v 13:27 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 57


čau lidi
2x negativ máš ode mě
for sure
as anonym
vybarvil ses jak omalovánka
sorry jako
vrátím ti to v kladné at máš kostky
voe a nebul tolik
---
sucháři
urážíte se jak
mr*ky
---
Plot twist:
jediné kdo tu reší morgoše
jsou potrefené husy
a pasáček
treba okarenit občas
---
trochu nadhled do toho umírání!!!

https://youtu.be/DPcCZOCb9co

Naposledy upravil The OG 04-01-2021 v 14:06 PM

Old Post 04-01-2021 v 13:20 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cingoringo
Stálý Člen

Karma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 58

The OG: Ajajaj, Tvl tak tohle je hooodně pěkný.... 👌

Konopi je lék!

Old Post 12-01-2021 v 20:57 PM
Cingoringo je offline   Profil uživatele Cingoringo   Find more posts by Cingoringo   Foto galerie člena Cingoringo   Click here to Send Cingoringo a Private Message   Add Cingoringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 59

Vtip : Cikán jedináček .....

Nečet jsem vše ale kámoška dělá na městském úřadu : od města dostávají prachy na hračky a sportovní potřeby nové kola ,brusle a tak. (viděli jste někdy cikána na kole které by bylo jeho ?) vše se prodá . Jinak cikán jde na koupák a z něj odjede na kole
Pak maj nárok na dovolenou u moře a ozdravné pobyty a nějaké tábory.
Na vánoce si napíšou děti co chtějí klidně za 30 000 na hlavu a dostanou to
Tohle je běžná věc a ověřená.

Taky rádi zajedou s dětmi do anglie přihlásit je tam do školy a pobírat na ně nějaké dávky (tohle nevím jistě kolik ale vím že to dělají) a v očích Anglie jsme rasistická země a rádi uvítají chudáka vyhladovělého roma mezi sebe a odplivnou si na Čechy. No děcko se tam ukáže 1x a pak už nic do konce roku pak musí chudák opakovat. (tohle nemám ověřeno ale jen vím že jezdívají přihlašovat děti do UK a pak zase z5 do ČR s něma) známá tak jela do UK busem plným morgošů a tohle tam řešili.

No a u sociálních dávek na děti , morgoška klidně posbírá i cizí děti s tím že nemá doklady že se ztratily a bere i na vice dětí než má . Sociálka už to pak neřeší. (tohle je od sociální pracovnice)

Taky dobrý fígl napsat dítě na nejstaršího člena, nějakého dědka co ví že umře jako že je to jeho otec a pak už má i sirotčí důchod. (taky sociální pracovnice)


Jinak rasista nejsem znám pár normalních romů co maj sice nakkt vzdělání a makaj od rána do večera (no přesně 2 znám ) ale to pro mne romové nejsou jsou to Češi ale jak slyším ten agresivní přízvuk tu mluvu těch parazitických tak už mě polévá pot a přesně vím s čím mám tu čest (Cikáni mě jednou při férovce 5 na 1 a to jsem se ani nebránil poslali do nemocnice s rozmlácenou lebkou kopačky na zemi do hlavy jen tak for fun nechtěl jsem jim ublížit a stejně jsem byl zhulený jak paprika a to jsem moc mírumilovný hipík ,ale z bojových sportů co jsem dělal vím jak si chránit obličej ,tvl ruce samá modřina jak jsem vykrýval údery a kopačky a díky tomu mám ještě zuby a život, jinak dostali podmínku a jen 2 z 5 domluvili se na výpovědi a ti zbylí 3 vyšli bez postihu ) jiní se mě pokusili okrást v hospodě ale to jsem tušil a nenechal jsem nic ceného bez dozoru sranda byla jak s ijeden přisedl ke mně jak jsem byl na rychlém pivu pak došla jeho manželka už z toho přízvuku jsem věděl oč de měl jsem batoh a novou krabku cigár, stará že mi přečte budoucnost z ruky že mám jít s ní ven tak jsem sebral batoh a šel s ní pak nastavila ruku a řekla kolik mi na ruku dáš peněz tak dobře se budeš mít no sem ji poslal do píče a šel zase dovnitř a mezitím mi ten druhý zmrd vybral krabku cigár a 3 mi tam nechal (jako že jich bylo 20 asi to nepoznám) tak jsem se zvednul nasral a řval na něj co si kurva myslí že já ho přivítám ke stolu a on mě okrade. /jinak tam byla volná místa kolem jemu šlo jen o můj batoh zmrdovi) ale ten jsem měl na zádech a jak jsem na něj řval tak lidi kolem na mě čuměli jak na největší svini tam pohledama jako co si to dovoluju na chudáka romáka.

sry za chyby fakt mě to rozvzpomínání rozrušilo natolik až se mi třesou ruce a vidím rudě.

Naposledy upravil Pepsin 14-01-2021 v 22:20 PM

Old Post 14-01-2021 v 21:55 PM
Pepsin je offline   Profil uživatele Pepsin   Find more posts by Pepsin   Foto galerie člena Pepsin   Click here to Send Pepsin a Private Message   Add Pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2289970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív